Wanna – i tylko wanna

System elektronicznej armatury Kaldewei Comfort Select sprawia, że przestrzeń domowego spa  staje się wolna od elementów instalacyjnych.  Na pierwszym planie pozostaje czysta, nieskażona techniką, forma  wanny wolnostojącej.

W dużych salonach kąpielowych wanny wolnostojące są z jednej strony elementem wzorniczym, a z drugiej strony tworzą małą oazę wellness. Design i funkcjonalność są tu spięte w harmonijną całość. Elektroniczna armatura Comfort Select firmy Kaldewei daje możliwość ustawienia wanien wolnostojących w centralnym miejscu łazienki bez konieczności montażu zewnętrznych elementów instalacyjnych. Dzięki temu wanna staje się elementem wzorniczym ekskluzywnej przestrzeni łazienkowej, a zintegrowany z rantem wanny, prawie niewidoczny panel dotykowy steruje dopływem wody, reguluje jej temperaturę oraz pozwala na płynne przełączanie funkcji wanny i prysznica.

Kaldewei Comfort Select – elektroniczne sterowanie funkcjami

Armatura Comfort Select składa się z trzech elementów, które mogą być ze sobą indywidualnie zestawione: panelu dotykowego z elektronicznym sterowaniem, armatury odpływowo-przelewowej i węża ze słuchawką prysznicową. Panel sterujący jest prawie niewidoczny dzięki idealnemu wkomponowaniu w powierzchnię rantu wanny. Jedną z jego funkcji jest możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury wody z dokładnością do 0,5°C. Jako temperaturę podstawową urządzenie przyjmuje wartość 38,5 °C.

Oprócz temperatury możemy też regulować dopływ i odpływ wody. Specjalny system odpływowo-przelewowy ma przy tym ciekawe rozwiązanie w postaci zintegrowanego napełniania przez przelew. Dodatkowo, wybierając odpowiedni symbol na panelu, możemy przełączać między funkcjami wanny i prysznica.  W zależności od szerokości rantu wanny, wąż prysznica może być zamontowany w rancie lub, za pomocą specjalnego mocowania, przytwierdzony do zewnętrznej części obudowy. Słuchawka prysznicowa jest dobierana indywidualnie, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do pozostałej armatury użytej w łazience.

Estetyka i komfort w jednym

Dzięki systemowi, w skład którego wchodzą wanna z obudową wolnostojącą i armatura Comfort Select, klient otrzymuje produkt z segmentu premium, który przekonuje nie tylko zaawansowanymi technologiami i komfortem, ale także pełnym harmonii, spójnym językiem formy. Armatura Comfort Select zaprojektowana została przez renomowane biuro Phoenix Design i może być stosowana do wszystkich wanien marki Kaldewei wykonanych ze stali emaliowanej. Jej zaletą jest także możliwość łączenia ze wszystkimi dostępnymi na rynku wzorami armatury łazienkowej.

Źródło: Kaldewei GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

zip pl PM nichts als die wanne
zip  |  281 KB
zip A die wanne nichts als die wanne 01
zip  |  2 MB
zip A die wanne nichts als die wanne 02
zip  |  2 MB
zip A die wanne nichts als die wanne 03
zip  |  2 MB
zip A die wanne nichts als die wanne 04
zip  |  2 MB
> DIN A4
1 MB

Armatura Comfort Select składa się z trzech elementów, które mogą być ze sobą indywidualnie zestawione: panelu dotykowego z elektronicznym sterowaniem, armatury odpływowo-przelewowej i węża ze słuchawką prysznicową. Na zdjęciu system zamontowany w wannie Kaldewei Centro Duo Oval w modnym kolorze czarnym lava matowym.

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_01.jpg

> DIN A4
992 KB

Panel sterujący jest prawie niewidoczny dzięki idealnemu wkomponowaniu w powierzchnię rantu wanny. Jedną z jego funkcji jest możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury wody z dokładnością do 0,5°C.

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_02.jpg

> DIN A4
1 MB

Elektroniczna armatura Comfort Select firmy Kaldewei daje możliwość ustawienia wanien wolnostojących w centralnym miejscu łazienki bez konieczności montażu zewnętrznych elementów instalacyjnych.

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_03.jpg

> DIN A4
1 MB

Wybierając odpowiedni symbol na panelu możemy przełączać między funkcjami wanny i prysznica. W zależności od szerokości rantu wanny, wąż prysznica może być zamontowany w rancie lub, za pomocą specjalnego mocowania, przytwierdzony do zewnętrznej części obudowy. Słuchawka prysznicowa jest dobierana indywidualnie, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do pozostałej armatury użytej w łazience.

Source: © Kaldewei  |  press_A_nichts_als_wanne_04.jpg