Kaldewei Nexsys łączy w sobie estetykę, prostotę i uniwersalność

Ahlen, marzec 2017. – Nowy Kaldewei Nexsys to rewolucyjna koncepcja, która łączy w jeden spójny system zalety jednorodnej, bezfugowej emaliowanej powierzchni prysznicowej z możliwością planowania jaką daje strefa prysznica wykładana płytkami ceramicznymi. Nexsys jest nie tylko synonimem uniwersalności oraz estetyki w procesie projektowania łazienek, zapewnia również szybki, łatwy i pewny montaż. Powierzchnia prysznicowa integruje się harmonijnie z przestrzenią łazienki, a wydajny odpływ w formie rynny sprawia, że Nexsys dosłownie wtapia się w płaszczyznę podłogi.

 

Swoboda planowania i mnogość wymiarów 

Model Nexsys jest realizacją wizji Kaldewei o absolutnie uniwersalnym systemie zabudowy prysznica. W ten sposób niemiecki producent po raz kolejny przesuwa granice w świecie płaskich powierzchni prysznicowych. Istotą tej innowacyjnej koncepcji jest kompletny system składający się z emaliowanej powierzchni prysznicowej, odpływu liniowego, zestawu montażowego wraz z systemem uszczelniającym. Nowy model Nexsys jest idealnie płaski, bez wewnętrznego konturu, zaznaczonych rantów i brzegów, dlatego łatwo można go połączyć z podłogą w łazience wykonaną z płytek ceramicznych. Nexsys przypomina po prostu wielkoformatową emaliowaną płytkę podłogową, ze zintegrowanym odpływem. Wszechstronność tego modelu przejawia się w bogactwie dostępnych rozmiarów i wariantów – docelowo Nexsys będzie dostępny w około 200 różnych wymiarach.

Idealnym dopełnieniem purystycznego designu tej powierzchni prysznicowej jest dyskretny odpływ liniowy z efektowną, dekoracyjną pokrywą wykonaną z błyszczącej lub szczotkowanej stali lub w kolorze brodzika. Dzięki wyjątkowym właściwościom szlachetnej stali emaliowanej Kaldewei model Nexsys prezentuje się przez wiele lat tak atrakcyjnie jak w dniu zakupu. 

 

Źródło: Kaldewei GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  24 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  16 MB
2_1_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
1 MB

Nowy Kaldewei Nexsys to rewolucyjna koncepcja, która łączy w jeden spójny system zalety jednorodnej, bezfugowej emaliowanej powierzchni prysznicowej z możliwością planowania jaką daje strefa prysznica wykładana płytkami ceramicznymi. Nexsys jest nie tylko synonimem uniwersalności oraz estetyki w procesie projektowania łazienek, zapewnia również szybki, łatwy i pewny montaż.

Source: © Kaldewei  |  2_1_Kaldewei_Nexsys

2_2_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
2 MB
2_3_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
1 MB
2_4_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
576 KB
2_5_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
550 KB
2_6_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
860 KB
2_7_Kaldewei_Nexsys
DIN A4
791 KB