(PL)
Prasa
Aktualności
Detail
Umywalki KALDEWEI: trwałe, higieniczne i łatwe w pielęgnacji

Umywalki KALDEWEI: trwałe, higieniczne i łatwe w pielęgnacji

Ahlen,  czerwiec 2015. – Zarówno użytkownicy publicznych toalet jak i osoby zarządzające obiektami użyteczności publicznej szczególną wagę przywiązują do czystości, wysokiego poziomu higieny oraz dużej wytrzymałości produktów.  Dzięki umywalkom wykonanym ze stali emaliowanej, KALDEWEI oferuje perfekcyjne rozwiązania do przestrzeni łazienkowych w obiektach publicznych, które, narażone są na szczególnie intensywną eksploatację – w końcu ten wyjątkowy materiał, jakim jest stal emaliowana KALDEWEI, dzięki swoim niezwykłym właściwościom od dziesięcioleci sprawdza się w łazienkach.

Toalety w hotelach, restauracjach, szpitalach oraz innych obiektach publicznych poddane są ciągłej rotacji użytkowników. W łazienkach publicznych szczególnie intensywnie eksploatowane są umywalki. Elementy wyposażenia instalowane w tego typu obiektach muszą więc być bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym spełniać najwyższe standardy w zakresie higieny. Rozbudowując ofertę o kolejny segment  KALDEWEI wykorzystuje wszystkie zalety  stali emaliowanej przenosząc je na umywalki, co pozwala sprostać w pełnym zakresie niezwykle wysokim wymaganiom, jakie musi spełniać wyposażenie publicznych łazienek.

Idealny materiał: stal emaliowana KALDEWEI
Dzięki wyjątkowej stabilności i trwałości stali emaliowanej umywalki KALDEWEI nawet podczas intensywnej eksploatacji nie wykazują śladów zużycia czy przebarwień, wciąż wyglądając tak atrakcyjnie jak w dniu zakupu. Stal emaliowana sprawdza się doskonale także w aspekcie higienicznym: na twardej, pozbawionej porów powierzchni emalii nie powstają najmniejsze rysy ani zadrapania, w których mogłyby gromadzić się osady z mydła, kamień, czy inne zanieczyszczenia.  Utrzymanie produktów w czystości ułatwia ponadto powierzchnia uszlachetniona, w którą standardowo wyposażone są wszystkie modele umywalek. Pielęgnacja emalii jest łatwa i nie wymaga stosowania szkodliwych dla środowiska preparatów. Długi okres eksploatacyjny produktów ze stali emaliowanej sprawia, że ich stosowanie w obiektach użyteczności publicznej ma także swoje ekonomiczne uzasadnienie. 30-letnia gwarancja jakiej firma z Ahlen udziela na umywalki jest dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości produktów KALDEWEI.

Szeroka gama zastosowań
Nowe umywalki KALDEWEI dostępne są w pięciu liniach wzorniczych oraz wielu  rozmiarach. Inwestorzy mogą wybierać spośród szerokiej oferty modeli ściennych, nablatowych o dwóch różnych wykościach rantu, podblatowych oraz wpuszczanych w blat. Wszystkie umywalki KALDEWEI mogą być instalowane w łazienkach dla osób niepełnosprawnych. Do pomieszczeń łazienkowych o szczególnie wysokich wymaganiach wzorniczych KALDEWEI ma w ofercie wolnostojącą umywalkę Emerso z ekskluzywnej kolekcji Meisterstück.

KALDEWEI: profesjonalny dostawca wyposażenia do publicznych toalet i łazienek
Wprowadzając na rynek nowoczesne modele umywalek ze stali emaliowanej firma KALDEWEI potwierdza swoje wysokie kompetencje jako profesjonalny partner w dziedzinie wyposażenia łazienek w obiektach użyteczności publicznej. Łatwa i szybka instalacja wszystkich modeli, wysoka jakość stosowanych materiałów oraz  bogate portfolio sprawiają, że KALDEWEI od wielu lat jest profesjonalnym dostawcą gotowych rozwiązań do publicznych toalet oraz łazienek w hotelach, restauracjach, szpitalach i domach opieki.

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

KALDEWEI PR washbasins public washrooms PL
doc  |  2 MB
KALDEWEI PR Waschtische oeffentliche Sanitaerraeume
zip  |  9 MB
> DIN A4
4 MB

Umywalka nablatowa Centro. Umywalki KALDEWEI spełniają wysokie standardy obowiązujące dla toalet publicznych. Wszystkie modele KALDEWEI wykonane są z wysokiej jakości stali emaliowanej i charakteryzują się trwałością, wysoką odpornością na zarysowania oraz dużą stabilnością. Potwierdza to 30-letnia gwarancja udzielana przez niemieckiego producenta.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Centro.jpg

< DIN A4
2 MB

Umywalka podblatowa Cono. Umywalki KALDEWEI są seryjnie wyposażone w powłokę uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Dzięki wyjątkowym właściwościom użytkowym stali emaliowanej wszystkie modele umywalek mogą być instalowane w łazienkach dla osób niepełnosprawnych.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Cono.jpg

< DIN A4
1 MB

Umywalka wpuszczana w blat Puro. Wprowadzając na rynek pięć kompletnych serii umywalek w wielu rozmiarach oraz wariantach montażowych KALDEWEI dopasowuje swoją ofertę do każdego łazienkowego wnętrza. Inwestorzy mogą wybierać spośród szerokiej oferty modeli ściennych, nablatowych, podblatowych oraz wpuszczanych w blat.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Puro.jpg

< DIN A4
868 KB

Umywalka Emerso z kolekcji Meisterstück. W bogatym portfolio KALDEWEI nie zabrakło oferty przeznaczonej do luksusowych obiektów użyteczności publicznej o szczególnie wysokich wymaganiach wzorniczych. Innowacyjna stylistyka modeli należących do kolekcji Meisterstück Emerso, składającej się z umywalki oraz wolnostojącej wanny, została opracowana przez światowej sławy designera – Arika Levy.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Meisterstueck_Emerso.jpg