(PL)
Prasa
Aktualności
Detail
Kolekcja e15-KALDEWEI

Kolekcja e15-KALDEWEI

KALDEWEI, Ahlen/Mediolan, kwiecień 2024. - e15 i KALDEWEI prezentują nową kolekcję mebli i akcesoriów łazienkowych. Produkty zostały zaprojektowane przez monachijskiego projektanta Stefana Dieza oraz opracowane i wyprodukowane przez firmę e15 dla niemieckiej marki premium, KALDEWEI. Diez pracuje zarówno dla KALDEWEI, jak i e15.

Meble z nowej kolekcji wykonane są z litego dębu europejskiego. Hoker i ławka, podnóżek i półka na wannę z olejowanego dębu mogą pełnić różne funkcje. Elementy uzupełniają akcesoria z miękkiej, wodoodpornej skóry. Kieszeń i pętlę na ręcznik można w sprytny sposób zamocować magnesami do krawędzi wanny. Ciepłe i naturalne powierzchnie kolekcji e15 KALDEWEI uzupełniają ikoniczne produkty marki KALDEWEI z glazurowanej stali tytanowej, które są oferowane w unikalnej palecie kolorów.

Nowa kolekcja e15 dla KALDEWEI autorstwa Stefana Dieza

Współpraca opiera się na wspólnych wartościach i na unikalnej ekspertyzie projektowania, zaangażowanych partnerów. KALDEWEI to renomowana niemiecka marka premium z ponad 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i udoskonalaniu kultowych produktów łazienkowych ze stali tytanowej. Z kolei e15 to czołowa europejska marka meblowa, która będąc mocno zakorzeniona w branży architektonicznej i wzorniczej, wywiera duży wpływ na nową niemiecką estetykę. Poza pasją do zrównoważonych materiałów i produktów, obu tych przodujących producentów łączy współpraca z niemieckim projektantem Stefanem Diezem. Diez zyskał już sławę dzięki swoim „10 tezom dobrego wzornictwa” i jest odpowiedzialny za kreatywny design e15 dla mebli i akcesoriów KALDEWEI, a także produktów łazienkowych KALDEWEI.

„KALDEWEI to niezwykła marka z imponującymi metodami produkcji i wieloletnim doświadczeniem. e15 łączą z KALDEWEI wspólne wartości. Obie firmy stawiają na progresywne wzornictwo, wysokiej jakości materiały i zrównoważoną produkcję. Opracowanie wspólnej kolekcji było więc zatem naturalnym krokiem”. Philipp Mainzer, e15

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Wszystkie obrazy
zip  |  247 MB
Text
docx  |  141 KB

68 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

Logo_KALDEWEI_e15


778 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

BRIDGE.jpg


13 MB

Źródło: KALDEWEI-e15

STOOL_1_1_.jpg


11 MB

Źródło: KALDEWEI-e15

STOOL_2.jpg


864 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

01_e15_KALDEWEI.jpg


11 MB

Źródło: KALDEWEI-e15

LOOP.jpg