(PL)
Prasa
Aktualności
Detail
Kiedy luksus staje się nowym standardem

Kiedy luksus staje się nowym standardem

Ahlen, sierpień 2016. – W dzisiejszych czasach symbolami wysokiego statusu społecznego oraz luksusu są już nie tylko szybki samochód i egzotyczne podróże. Własny dom czy wymarzone mieszkanie stały się miejscem, w którym możemy do woli cieszyć się największym dostępnym naszej cywilizacji luksusem: wolnym czasem spędzanym w gronie najbliższych i rodziny. Czasem, w którym wreszcie możemy zrobić coś dobrego dla siebie. W tej sytuacji łazienka jako najbardziej intymna, kameralna przestrzeń w naszych czterech ścianach nabiera szczególnego znaczenia.  Z tego powodu to właśnie łazienka staje się idealnym miejscem dla indywidualnych, luksusowych rozwiązań. Podstawę stanowią tutaj nowoczesna architektura oraz wysokiej jakości materiały, które sprawiają, że przedmioty codziennego użytku świecą wyjątkowym blaskiem zyskując nową wartość. Umywalka jako najczęściej używany element wyposażenia łazienki stanowi tutaj dobry przykład – luksusowe modele ze stali emaliowanej KALDEWEI perfekcyjnie łączą szlachetność materiału oraz unikalny design.

Jeśli zadamy pytanie o ulubione luksusowe produkty w pierwszej kolejności wymieniony będzie  z pewnością drogi samochód, elegancki zegarek oraz duży nowoczesny telewizor. Oszczędności inwestujemy zdecydowanie chętniej w tego typu przyjemności niż w zakup innych klasycznych przedmiotów, jak na przykład elementy wyposażenia. Ale od pewnego czasu na rynku wyraźnie widoczny jest także trend do inwestowania w luksusowe produkty przeznaczone do domu. Dla każdego z nas więcej luksusu w najbliższym otoczeniu oznacza dodatkowe korzyści – z elementów wyposażenia takich jak łóżko, kuchnia czy łazienka korzystamy przecież codziennie. I to właśnie współczesna łazienka zmienia się powoli w prywatną luksusową strefę służącą do indywidualnego relaksu, regeneracji oraz odprężenia.

Stal emaliowana KALDEWEI: w ten sposób luksus staje się nowym standardem w łazience
Dla wielu ludzi indywidualny luksus oznacza szansę na wyróżnienie się z tłumu,  możliwość korzystania z czegoś absolutnie wyjątkowego. Jeszcze lepiej kiedy ta ekskluzywność jest dostępna na co dzień. Dzięki nowym umywalkom ze stali emaliowanej KALDEWEI luksus staje się nowym standardem w łazience. To właśnie ekskluzywne modele niemieckiego producenta wprowadzają nową unikalną wartość do przestrzeni łazienkowej. W porównaniu z umywalkami oferowanymi przez innych producentów umywalki KALDEWEI wyróżniają się bowiem wyjątkowym designem oraz doskonałą jakością materiału. Ponadto na produkty ze stali emaliowanej KALDEWEI udziela 30 lat gwarancji – klienci kupujący samochód lub wyposażenie kuchni o tak długiej gwarancji mogą tylko pomarzyć.

Umywalki KALDEWEI: ekskluzywne wartości nie muszą być drogie 
Wprowadzane zmiany nie muszą być bardzo drogie. Często wystarczą drobne modyfikacje, aby nadać przestrzeni zupełnie nową wartość. Jeśli na przykład chcemy w łazience wygospodarować więcej miejsca i czasu na indywidualne ekskluzywne chwile warto zwrócić uwagę na nowe luksusowe modele umywalek ze stali emaliowanej KALDEWEI, które zachwycają wyjątkową stylistyką, ale przede wszystkim przekonują doskonałymi właściwościami użytkowymi – jakością surowca, trwałością oraz łatwą pielęgnacją.  Warto bowiem pamiętać, że to właśnie umywalka jest najczęściej używanym i najbardziej eksploatowanym elementem wyposażenia  łazienki.

Wprowadzając na rynek pięć kompletnych serii umywalek ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI gwarantuje maksymalny poziom indywidualności w projektowaniu przestrzeni łazienkowej. Wielokrotnie nagradzane za design, nowoczesne modele wyróżniają się charakterystycznymi dla danej serii elementami stylistycznymi. Zestawiając umywalkę z wanną lub powierzchnią prysznicową można uzyskać ciekawy efekt wizualny, stworzyć pewien rodzaj napięcia, inscenizacji przestrzennej w łazience. Współcześni architekci oraz projektanci łazienkowych wnętrz bardzo chętnie sięgają po luksusowy model Emerso autorstwa znanego designera Arika Levego. Inspiracją do zaprojektowania tej wyjątkowej, wolnostojącej umywalki z kolekcji Meisterstück były morskie fale. Łącząc purystyczną elegancję z płynnymi formami Levy stworzył ikonę współczesnej sztuki użytkowej.

Nie ma większego znaczenia jaki model umywalki wybierzemy: wolnostojący czy w zestawieniu z szafka czy blatem, produkty KALDEWEI dodadzą każdej łazience magicznego blasku. To luksus, którym możemy się cieszyć niezmiennie każdego dnia.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  701 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  79 MB
1_Kaldewei_Emerso

64 MB

Jednym z synonimów luksusowej łazienki stał się Meisterstück Emerso firmy KALDEWEI autorstwa znanego projektanta Arika Levego. Tworząc ten ekskluzywny wolnostojący model umywalki Levy połączył purystyczną elegancję z płynnymi formami uzyskując niepowtarzalny efekt stylistyczny.

1_KALDEWEI_Emerso

2_Kaldewei_Cono

4 MB

Dzięki nowym umywalkom ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI luksus w łazience staje się codziennością. Model Cono zachwyca niepowtarzalnym, purystycznym wzornictwem. Czystą geometryczną formę umywalki podkreśla dodatkowo kwadratowa pokrywa odpływu wykonana również ze stali emaliowanej.

Source: braendle-media  |  2_KALDEWEI_Cono

3_Kaldewei_Silenio

4 MB

Zaprojektowana przez Anke Salomon dla firmy KALDEWEI luksusowa umywalka Silenio charakteryzuje się nowoczesną zmysłową formą. Wewnętrzne krawędzie umywalki łagodnie opadają w kierunku odpływu. Efektowny model Silenio doda każdej łazience ekskluzywnego charakteru. To luksus, którego w takiej wyjątkowej formie możemy doświadczać wielokrotnie w ciągu dnia.

3_KALDEWEI_Silenio

4_Kaldewei_Centro

5 MB

Wewnętrze umywalki Centro nawiązuje do geometrycznej formy koła. Charakterystycznymi elementami tego modelu są okrągła pokrywa odpływu wykonana ze stali emaliowanej oraz szeroka wygodna półka, na której można zamontować baterię. Wszystkie umywalki ze stali emaliowanej wyposażone są standardowo w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości.

4_KALDEWEI_Centro

5_Kaldewei_Cono

3 MB

Kiedy luksus staje się nowym standardem: dzięki umywalkom ze stali emaliowanej KALDEWEI współczesna łazienka zyskuje zupełnie nową wartość. Zachwyca już nie tylko ekskluzywnym designem, ale też doskonałą jakością produktów, trwałością oraz łatwością pielęgnacji. Warto w tym miejscu podkreślić, że to właśnie umywalka jest najczęściej używanym elementem wyposażenia łazienki.

5_KALDEWEI_Cono