(PL)
Prasa
Aktualności
Detail
In Glam We Trust. Powierzchnia Invisible Grip firmy KALDEWEI zachwyca doskonałą stabilnością i szlachetnym połyskiem, zapewniając beztroską przyjemność podczas kąpieli.

In Glam We Trust. Powierzchnia Invisible Grip firmy KALDEWEI zachwyca doskonałą stabilnością i szlachetnym połyskiem, zapewniając beztroską przyjemność podczas kąpieli.

KALDEWEI, Ahlen, sierpień 2023 – Poprzez Invisible Grip KALDEWEI tworzy fascynujące połączenie bezpieczeństwa i estetyki w łazience. Pionierskie wykończenie nowoczesnych powierzchni prysznicowych i wanien ze stali emaliowanej zapewnia optymalną stabilność przy zachowaniu luksusowej estetyki i właściwości higienicznych. Innowacja firmy KALDEWEI, wprowadzona w ramach koncepcji Luxstainability®, jest rozwiązaniem dla wszystkich wymagających użytkowników łazienek, dla których liczy się zapewnienie bezpieczeństwa bez konieczności rezygnacji z eleganckiego wyglądu łazienki.
 

Invisible Grip opracowano w celu zapewnienia jeszcze większej stabilności w wannie lub pod prysznicem. Nawet podczas używania mydła, żelu pod prysznic czy szamponu lub po prostu w kontakcie z wodą, niewidoczna mikrostruktura powierzchni emaliowanej gwarantuje wyjątkowo dobrą przyczepność. Jednocześnie wrażenia dotykowe nie budzą żadnych zastrzeżeń: kontakt skóry z błyszczącą, wolną od plastiku powierzchnią KALDEWEI jest niezwykle przyjemny.

Elegancja i bezpieczeństwo w łazience

Opracowując Invisible Grip, firma KALDEWEI ponownie wytycza trendy w projektowaniu bezpiecznych łazienek dla wszystkich pokoleń. Firma LGA Bautechnik potwierdza przeciwpoślizgowe właściwości Invisible Grip zgodne z klasą C dla stref mokrych, po których chodzi się boso, zgodnie z normą DIN EN 16165. Jest to szczególnie istotne przy projektowaniu łazienek bez barier.

To urzekające optycznie rozwiązanie z efektownie emaliowaną powierzchnią stalową jest dostępne dla powierzchni prysznicowych i wanien w kolorze bieli alpejskiej. Po wyschnięciu powłoka Invisible Grip tradycyjnie wyróżnia się emanującym szlachetnością połyskiem. Tym samym Invisible Grip wnosi do łazienki nie tylko bezpieczeństwo, lecz również powiew nowoczesnej elegancji. W dodatku tę mikrostrukturę można wyczyścić równie łatwo, jak zwykłą powierzchnię emaliowaną. Na stronie www.kaldewei.pl/produkty/invisible-grip/ zobaczyć można materiał wideo, w którym przedstawiono sposób działania nowego uszlachetnienia powierzchni.

„Dzięki Invisible Grip firma KALDEWEI oferuje innowacyjne, odpowiadające na potrzeby czasu rozwiązanie dla nowoczesnej łazienki, które maksymalnie zwiększa poczucie bezpieczeństwa i nie wpływa negatywnie na wygląd ani poziom komfortu i higieny. Beztroskie korzystanie z prysznica czy wanny o doskonałej estetyce staje się normalnym elementem codzienności” – mówi Yvonne Piu, dyrektorka działu Global Marketing w firmie KALDEWEI.

Znak kompetencji w dziedzinie innowacji

Invisible Grip, podobnie jak każdy produkt ze świata Luxstainability® marki KALDEWEI, oznacza bezkompromisowe bezpieczeństwo oraz niezawodność połączone z wykończeniem o najwyższym poziomie estetyki. Innymi słowami: In Glamour We Trust. Invisible Grip to kolejny dowód wyjątkowych kompetencji KALDEWEI w dziedzinie innowacji, który został wyróżniony pieczęcią jakości Bescheinigungsstelle Forschungszulage (BSFZ).


Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Wszystkie obrazy
zip  |  26 MB
Text
docx  |  4 MB

4 MB

Źródło: KALDEWEI

01_KALDEWEI_Invisible_Grip


15 MB

Źródło: KALDEWEI

02_KALDEWEI_Invisible_Grip


3 MB

Źródło: KALDEWEI

03_KALDEWEI_Invisible_Grip


6 MB

Źródło: KALDEWEI

04_KALDEWEI_Invisible_Grip