(PL)
Prasa
Aktualności
Detail
KALDEWEI "Iconic Bathroom Solutions"

KALDEWEI "Iconic Bathroom Solutions"

Firma KALDEWEI zdobyła tytuł ,,Marki Stulecia“, a także ponad 150 prestiżowych nagród i wyróżnień. Dzięki rozwiązaniom produktowym pretendującym do miana ikon, KALDEWEI jak żaden inny producent z branży sanitarnej stał się synonimem ponadczasowej elegancji i stylowych innowacji.  Tajemnica sukcesu firmy kryje się między innymi w jej podejściu do designu. KALDEWEI od początku swojego istnienia był zorientowany na wzornictwo, począwszy od wanien, które produkowane były przez firmę od początku jej istnienia poprzez brodziki, które weszły do oferty później, aż do umywalek, które stanowią najnowszy segment produktowy. Oprócz projektów opracowywanych przez własne Centrum Designu KALDEWEI od ponad 45 lat realizuje autorskie projekty wspólnie z renomowanymi biurami projektowymi oraz znanymi designerami Z niemieckim producentem współpracują między innymi: Sottsass Associati, Phoenix Design, Arik Levy, Anke Salomon oraz Studio Aisslinger. Szeroki i bardzo zróżnicowany asortyment oraz doskonałe właściwości użytkowe stali emaliowanej sprawiają, że bogate portfolio KALDEWEI spełnia wysokie wymagania inwestorów i projektantów.

„W naszej 100-letniej historii zawsze dbaliśmy, aby nie podążać ślepo za krótkotrwałymi trendami. Wspólnie z renomowanymi designerami opracowujemy wciąż nowe innowacyjne rozwiązania produktowe do łazienek, dzięki którym chcemy zachwycać i inspirować naszych klientów, dawać branży nowe, ciekawe impulsy do rozwoju” – mówi Prezes Zarządu Franz KALDEWEI i dodaje – „dzięki tej filozofii od ponad 100 lat z sukcesem udaje nam się równoważyć techniczną i stylistyczną innowacyjność naszych produktów oraz ponadczasową elegancję klasycznego wzornictwa. Jesteśmy z tego bardzo dumni”.

Połączenie wzornictwa i funkcjonalności w produktach KALDEWEI

Od ikony stylu i najlepiej sprzedającej się w historii KALDEWEI wanny Saniform do nagrodzonej ponad 20 krajowymi i międzynarodowymi wyróżnieniami za innowacyjne wzornictwo rodziny produktowej Cono - wysokie standardy jakościowe i ogromna pasja w tworzeniu nowych modeli znalazły swoje odzwierciedlenie w każdym z 600 rozwiązań produktowych KALDEWEI. „W naszych rozwiązaniach produktowych ze stali emaliowanej polegamy na wysokiej jakości, doskonałym wzornictwie oraz wyjątkowej funkcjonalności, nie tracąc z oczu ani jednego ani drugiego” – mówi Franz KALDEWEI.

Ponad 150 nagród i wyróżnień dowodem na sukces filozofii firmy

Wzorniczą kompetencję KALDEWEI potwierdza ponad 150 prestiżowych nagród i wyróżnień. Do tej pory producent z Ahlen aż 12 razy otrzymywał nagrodę Red Dot Design. Ostatnie 2 tytuły przyznano firmie za wolnostojące wanny z ekskluzywnej linii produktowej Meisterstück: model Emerso projektu Arika Levy oraz Incava autorstwa Anke Salomon. W kategorii ,,Product” główną nagrodę w konkursie IF Design Award, najbardziej liczącym się na świecie konkursie w dziedzinie designu, otrzymały umywalki Miena oraz Meisterstück Conoduo, a także brodzik Superplan Plus oraz wanna Asymmetric Duo. Główną nagrodę w konkursie Good Design Award za wyjątkowe wzornictwo przyznano modelom wanien Emerso oraz Plaza Duo. Tytuł German Design Award zdobyły umywalki Centro, Cono i Puro, oraz wanna Meisterstück Centro Duo Oval a także emaliowane powierzchnie prysznicowe Scona, Conoflat oraz Xetis, zaś tytuł Iconic Award  wanny Emerso wraz z umywalkami Centro Duo Oval, a także umywalki Centro, Puro, Cono i Silenio.

„Dla designerów oraz całego zespołu projektowego KALDEWEI otrzymane nagrody są zarówno potwierdzeniem doskonałej jakości ich pracy, jak i zachętą, aby dalej dawać z siebie wszystko dla dobra i satysfakcji naszych klientów” – podkreśla Franz KALDEWEI. „Nagrody i wyróżnienia za wzornictwo nadają ich pracy odpowiedni kierunek, dodają pewności i wiary w jakość naszych rozwiązań produktowych. Potwierdzają także, że współpracując z KALDEWEI postawili na właściwego partnera”.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  1 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  18 MB
DIN A4
871 KB

Firma KALDEWEI zdobyła tytuł „Marki Stulecia“, a także ponad 150 prestiżowych nagród i wyróżnień. Dzięki pretendującym do miana ikon rozwiązaniom produktowym wykonanym z wysokiej jakości stali emaliowanej KALDEWEI, jak żaden inny producent z branży sanitarnej stał się synonimem ponadczasowej elegancji i stylowych innowacji. Na zdjęciu: umywalki – misy Miena, wanna Meisterstück Centro Duo Oval

Source: © KALDEWEI  |  7_1_KALDEWEI_Iconic_Bathroom_Solutions.jpg


1 MB

Oprócz projektów opracowywanych przez własne Centrum Designu od ponad 45 lat KALDEWEI realizuje także autorskie projekty wspólnie z renomowanymi biurami projektowymi oraz znanymi designerami. Z niemieckim producentem współpracują między innymi: Sottsass Associati, Phoenix Design, Arik Levy, Anke Salomon oraz Studio Aisslinger. Na zdjęciu: umywalki podblatowe Classic, wanna Meisterstück Classic Duo Oval, emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona

Source: © KALDEWEI  |  7_2_KALDEWEI_Design_Excellence.jpg


4 MB
< DIN A4
443 KB
< DIN A4
1 MB

4 MB
< DIN A4
4 MB
< DIN A4
1 MB
DIN A4
570 KB
< DIN A4
407 KB
< DIN A4
176 KB
< DIN A4
905 KB