(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Produkty e15 dla KALDEWEI

EK01 STOOL

HOKER / STOŁEK DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK01 STOOL Koncentrując się na wyraźnych geometrycznych kształtach i ręcznie wykonanych detalach, STOOL czerpie inspirację z tradycyjnej konstrukcji drewnianej, oferując komfort siedzenia i przechowywania w łazience i innych pomieszczeniach mieszkalnych. W zabawnej i wyważonej geometrii, dwie skośne nogi zbiegają się u góry w elemencie łączącym, tworząc charakterystyczny kształt, który stanowi element jednoczący całą kolekcję. Dostępny w dwóch różnych wysokościach, STOOL jest ręcznie wykonywany z litego dębu europejskiego w wyspecjalizowanym zakładzie produkcyjnym w Niemczech.

EK02 BENCH

ŁAWKA DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK02 BENCH Unikalna forma BENCH łączy w sobie tradycyjną drewnianą konstrukcję i wyraźne kształty, oferując dużo miejsca do siedzenia i przechowywania. W zabawnej i wyważonej geometrii, dwie skośne nogi zbiegają się u góry w elemencie łączącym, tworząc charakterystyczny kształt, który stanowi element jednoczący całą kolekcję. Wolnostojąca lub ustawiona wzdłuż ściany, BENCH oferuje miejsce do odpoczynku i przechowywania w łazience, ale także może być wykorzystana w innych obszarach domu. BENCH jest ręcznie wykonywany z litego dębu europejskiego w wyspecjalizowanym zakładzie produkcyjnym w Niemczech.

EK03 TRIPOD

WIESZAK NA RĘCZNIKI / TOWEL RACK DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK03 TRIPOD Wszechstronność i dynamika charakteryzują wieszak na ręczniki TRIPOD, którego obiecujący kształt wytycza fascynujące perspektywy. Wolnostojąca lub ustawiona pod ścianą trójkątna podstawa zapewnia stabilność i służy jako półka dla ręczników o różnych rozmiarach. TRIPOD jest ręcznie wykonywany z litego dębu europejskiego w wyspecjalizowanym zakładzie produkcyjnym w Niemczech.

EK04 BRIDGE

PÓŁKA NA WANNĘ DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK04 BRIDGE Jako fantazyjny i niezastąpiony towarzysz kąpieli, półka BRIDGE posiada okrągłe wycięcie, dzięki czemu jest przyjazna w użyciu i utrzymuje ręczniki zawsze w zasięgu ręki. Dzięki temu, że we wszystkich produktach KALDEWEI jest używana stal emaliowana, półkę BRIDGE można mocować za pomocą dyskretnie wbudowanego magnesu. Wykonana ręcznie z litego dębu europejskiego w specjalistycznym warsztacie, BRIDGE jest ciepłym i funkcjonalnym rozwiązaniem, sprzyjającym relaksującej kąpieli

EK05 BASE

PODNÓŻEK DESIGN: STEFAN DIEZ

EK05 BASE Podnóżek BASE ma odpowiednie proporcje i funkcjonalny design, który nadaje łazience przytulności i ciepła. Dzięki imponującej grubości materiału i tradycyjnym detalom łączącym, BASE podkreśla wrażenia z kąpieli i tworzy estetyczne uzupełnienie łazienki. Listwowa konstrukcja spodniej strony sprawia, że drewno unosi się nad podłogą, umożliwiając cyrkulację powietrza i sprzyjając wysychaniu drewna. BASE jest ręcznie wykonywany z litego dębu europejskiego w wyspecjalizowanym zakładzie produkcyjnym w Niemczech.

EK06 POCKET

KIESZEŃ DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK06 POCKET Wykonana z miękkiej skóry naturalnej, POCKET to zabawna i pojemna torba z wodoodpornym wykończeniem i niewidocznym magnesem. Dzięki temu POCKET można łatwo zamocować do emaliowanych stalowych wanien i umywalek KALDEWEI. Garbowana w zrównoważony sposób skóra, pochodzi od firmy Sorensen i jest dostępna w kolorach ecru i elephant.

EK07 LOOP

PĘTLA NA RĘCZNIK DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK07 LOOP Sprytna i praktyczna pętla LOOP jest wykonana z miękkiej skóry, która przytrzymuje zrolowany ręcznik na miejscu. Elastyczna pętla LOOP zapewnia komfort i może być mocowana bezpośrednio do wanien KALDEWEI ze stali emaliowanej za pomocą niewidocznego magnesu. Garbowana w zrównoważony sposób skóra, pochodzi od firmy Sorensen i jest dostępna w kolorach ecru i elephant.

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Wszystkie obrazy
zip  |  7 MB
Text
docx  |  3 MB

2 MB

Źródło: KALDEWEI-e15

08_TRIPOD.jpg


2 MB

Źródło:: KALDEWEI-e15

09_BASE.jpg


867 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

10_BENCH.jpg


732 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

11_LOOP.jpg


871 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

12_POCKET.jpg


482 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

13_STOOL_1.jpg


696 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

14_BRIDGE.jpg


778 KB

Źródło: KALDEWEI-e15

BRIDGE.jpg