(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

W roku 2024 KALDEWEI poszerza ofertę umywalek – nowe modele i jeszcze większy wybór rozmiarów gwarantują idealnie dopasowane rozwiązania dla klientów prywatnych, hoteli oraz firm projektowych

KALDEWEI, Ahlen, styczeń 2024 r. – W KALDEWEI nie ma czasu na nudę. Dowodem tego jest przede wszystkim nieustannie rozszerzany asortyment produktów. Także w 2024 roku jest na co czekać: specjalista w zakresie rozwiązań łazienkowych wolnych od plastiku rozpocznie go od ekspansji w świecie umywalek. Eleganckie misy oraz praktyczne, wpuszczane w blat umywalki w 13 kolorach uzupełnią portfolio produktów KALDEWEI ze zrównoważonej stali emaliowanej. Nowe rozwiązania umywalkowe są dostosowane do potrzeb użytkowników i zaprojektowane z myślą zarówno o inwestorach prywatnych, jak i klientach komercyjnych z branży hotelarskiej lub sektora projektowego.

Prawdziwą ozdobą łazienki stanie się nowa umywalka KALDEWEI Avellino. Jej filigranowe wykonanie i smukła forma nadają jej aurę elegancji oraz lekkości. Za sprawą szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI Avellino zachwyca 13 różnymi kolorami, zapewniając równocześnie higienę i komfort użytkowania. Umywalka nie zawiera plastiku, jest dostępna w trzech rozmiarach i imponuje wyjątkową trwałością oraz możliwością 100-procentowego wykorzystania materiałów w recyklingu. Dzięki temu idealnie nadaje się do łazienek prywatnych i ekskluzywnych łazienek hotelowych, które projektowane są bez użycia plastiku i przy minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

Nowa seria do branży projektowej

Nowe umywalki wpuszczane w blat firmy KALDEWEI, Object R i Object Q, to idealny wybór dla branży projektowej lub hotelarskiej. Ich solidna i trwała powierzchnia ze stali emaliowanej sprawia, że umywalki z serii Object to niezawodny element wyposażenia nowoczesnej łazienki dla gości lub często uczęszczanych pomieszczeń sanitarnych. Dwie linie projektowe zapewniają elastyczne możliwości aranżacyjne: okrągła „Object R” charakteryzuje się miękkimi, bardziej kobiecymi liniami, natomiast prostokątna „Object Q” ma klasyczny charakter. Dzięki krawędzi montażowej produkty z tej serii są niezwykle łatwe w montażu i tworzą poczucie harmonii oraz równowagi, niezależnie od materiału, z którego wykonany jest blat.

Jeszcze większą swobodę projektowania wysokiej jakości łazienek oferują sprawdzone misy umywalkowe Miena i Nueva, które od teraz dostępne są w dodatkowych rozmiarach. Dzięki temu inwestorzy i projektanci mają do dyspozycji jeszcze większą gamę umywalek KALDEWEI.

Umywalki KALDEWEI ze stali emaliowanej wyróżniają się nie tylko w kwestii jakości i wytrzymałości. Robią wrażenie także pod kątem zrównoważonego projektowania, ponieważ materiał ten – będący połączeniem stali i szkła – nie zawiera plastiku, jest wykonany z naturalnych surowców, a po zakończeniu eksploatacji może zostać w 100 procentach wykorzystany w recyklingu.

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Wszystkie obrazy
zip  |  50 MB
Text
docx  |  559 KB

4 MB

Źródło: KALDEWEI

01_KALDEWEI_Avellino


4 MB

Źródło: KALDEWEI

02_KALDEWEI_Avellino


5 MB

Źródło: KALDEWEI

03_KALDEWEI_Avellino_Schwarz


5 MB

Źródło: KALDEWEI

04_KALDEWEI_Avellino_Alpinweiß_matt


5 MB

Źródło: KALDEWEI

05_KALDEWEI_Avellino_Schwarz_matt


3 MB

Źródło: KALDEWEI

06_KALDEWEI_Avellino_CoolGrey30


3 MB

Źródło: KALDEWEI

07_KALDEWEI_Avellino_CoolGrey70


3 MB

Źródło: KALDEWEI

08_KALDEWEI_Avellino_CoolGrey90


3 MB

Źródło: KALDEWEI

09_KALDEWEI_Avellino_WarmBeige20


4 MB

Źródło: KALDEWEI

10_KALDEWEI_ObjectQ


3 MB

Źródło: KALDEWEI

11_KALDEWEI_ObjectQ


4 MB

Źródło: KALDEWEI

12_KALDEWEI_ObjectR


3 MB

Źródło: KALDEWEI

13_KALDEWEI_ObjectR