(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

W łazience z Sarą Nicole Rossetto: oto jak sławna włoska influencerka spełniła swoje marzenia o luksusowym designie

KALDEWEI, Ahlen, czerwiec 2023 r. – Błysk fleszy, selfie z fanami, luksusowe wydarzenia oraz sesje zdjęciowe: dla Sary Nicole Rossetto praca przed obiektywem to codzienność. Robi to zarówno jako modelka dla międzynarodowych marek modowych, jak i influencerka dzieląca się migawkami ze swojego życia z ponad 100 000 obserwujących. Jej pasją jest jednak nie tylko moda, ale także wystrój wnętrz. Piękna Włoszka właśnie odnowiła łazienkę swojego nowego apartamentu o powierzchni 100 m² przy Arco della Pace w samym sercu Mediolanu. Aby sprostać swoim wyobrażeniom o minimalistycznej estetyce, zdecydowała się na wolnostojącą wannę Meisterstück Centro Duo Oval oraz dwie misy umywalkowe Ming wykonane ze zrównoważonej stali emaliowanej firmy KALDEWEI.

Swoim wyglądem Sara Rossetto reprezentuje nowoczesną wersję typowego mediolańskiego szyku: „Uwielbiam klasyczny i kobiecy styl, ale zawsze staram się przełamać go czymś ciekawym” – opowiada włoska modelka. Jej dobry gust znajduje odzwierciedlenie nie tylko w modzie, lecz także w szczególnym zamiłowaniu do designu i architektury. Podczas swoich podróży influencerka poszukuje inspiracji we wspaniałych budynkach i prawdziwych klasykach designu, które są głęboko zakorzenione w tradycji – a więc to nie przypadek, że jej nowy apartament zlokalizowany jest w jednym z najpiękniejszych historycznych zakątków Mediolanu.

Sara Rossetto pochodzi z Mediolanu, jednak jest nieustannie w drodze – dziś w Nowym Jorku, jutro w Paryżu. Nie dziwi zatem, że dom stanowi dla niej ostoję spokoju i regeneracji. Podczas aranżacji nowej łazienki Sara dążyła do stworzenia osobistej oazy, w której będzie mogła odprężyć się i zadbać o swoje dobre samopoczucie. We współpracy z włoską pracownią architektoniczną Dominet Architetti powstało nowoczesne wnętrze, w którym dominują jasne barwy i minimalistyczne akcenty. „Elegancka forma mis umywalkowych Ming oraz wanny Meisterstück Centro Duo Oval firmy KALDEWEI idealnie współgra ze stonowanym stylem, jaki chciałam mieć w łazience. Całość ma subtelny i estetyczny wygląd, który sprawia, że chętnie spędzam tam czas” – opowiada Sara Rossetto.

Czas dla siebie w wannie KALDEWEI z systemem dźwiękowym Sound Wave
Mediolański apartament Sary znajduje się w zabytkowym budynku powstałym w latach 20. XX wieku. Posiada on typową dla takiego budownictwa niewielką łazienkę. Aby możliwe było zrealizowanie marzenia o wolnostojącej wannie, łazienka została połączona z sypialnią przesuwnymi, szklanymi drzwiami, co optycznie powiększyło przestrzeń i dodało jej lekkości. Wanna Meisterstück Centro Duo Oval zaprojektowana przez włoskie studio Sottsass Associati jest dodatkowo wyposażona w system dźwiękowy Sound Wave firmy KALDEWEI. Dzięki temu Sara może relaksować się w wannie przy ulubionej muzyce.

„Zdecydowałam się na wolnostojącą wannę ze stali emaliowanej, ponieważ jest klasyczna i nigdy nie wyjdzie z mody. Poza tym jest bardzo wygodna i łatwa w czyszczeniu – jednocześnie praktyczna i piękna” – mówi znana influencerka. Pod majestatycznym, okrągłym lustrem ściennym znajdują się dwie misy nablatowe Ming – po jednej dla Sary i dla jej partnera, który mieszka razem z nią w apartamencie. Purystyczny styl umywalek Ming oraz wolnostojącej wanny Meisterstück podkreśla harmonię tradycyjnych i nowoczesnych elementów, która stanowi motyw przewodni eleganckiego apartamentu Sary Rossetto.
 

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Wszystkie obrazy
zip  |  153 MB
Text
docx  |  2 MB

14 MB

01_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


15 MB

02_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


16 MB

03_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


14 MB

04_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


14 MB

05_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


14 MB

06_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


16 MB

07_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


9 MB

08_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

KALDEWEI


13 MB

09_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


21 MB

10_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI


16 MB

11_KALDEWEI_Apartament Sary Rossetto w Mediolanie

Source:  |  KALDEWEI