(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI błyszczy na targach ISH 2023: wyspecjalizowana publiczność na wiodących światowych targach wybiera swoje ulubione modele eleganckich umywalek

KALDEWEI, Ahlen, kwiecień 2023 r. – Podczas wznowionych targów ISH, które odbywały się od 13 do 17 marca we Frankfurcie, firma KALDEWEI zaprezentowała nowoczesne i stylowe aranżacje łazienek. Dopracowane stoisko producenta łazienek klasy premium przyciągało odwiedzających i stanowiło prawdziwą atrakcję hali 3. Możliwości doświadczenia wyjątkowego świata Luxstainability® z tak bliskiej perspektywy zdarzały się dotąd rzadko. Obok najnowszych innowacji produktowych, na stanowisku targowym w centrum uwagi znalazła się też cała gama ekskluzywnych modeli mis umywalkowych ze stali emaliowanej, które robiły duże wrażenie na odwiedzających. Cyfrowy plebiscyt pozwolił zainteresowanym wybrać ulubiony model umywalki. Zwycięski model ukaże się teraz na rynku w edycji limitowanej.
 

Kreatywne rzemiosło i unikatowy design

Firma KALDEWEI ponownie udowodniła, że zrównoważony rozwój, innowacje i dobre wzornictwo mogą współistnieć ze sobą. W ramach targów ISH 2023 zapoczątkowany został nowy kreatywny projekt. W celu udowodnienia, jak uniwersalnym i łatwym do dostosowania materiałem jest stal emaliowana, opracowane zostały ekskluzywne wzory umywalek Miena, Ming i Nueva – od wariantów dwukolorowych, przez dekoracyjne wersje w odcieniach szarości, zieleni i fioletu, aż po eleganckie, metaliczne wykończenia z efektem „golden glow”. Spośród dwudziestu różnorodnych odsłon umywalek o chwytliwych nazwach, takich jak Emerald Wave, Color Twist lub Paint Poetry, goście targów mogli wybierać swoje ulubione w ramach głosowania na miejscu lub online w mediach społecznościowych.

Zwycięzca plebiscytu został już wyłoniony: umywalka Miena Misty Morning zdecydowanie wyprzedziła konkurencję. Ten wzór ukaże się teraz na rynku jako edycja limitowana obejmująca 100 sztuk. Drugie miejsce zdobył wzór Emerald Wave, a trzecie – Color Twist. Kolejne miejsca przypadły modelom Bicolor Black & Copper, Soft Greenery, Paint Poetry i Golden Glow Black. Dzięki dopracowanym, unikatowym designom firma KALDEWEI po raz kolejny zaprezentowała swoje doświadczenie i kompetencje, które pozwalają na tworzenie stylowych produktów ze stali emaliowanej do wyjątkowych łazienek.


Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Wszystkie obrazy
zip  |  22 MB
Tekst
docx  |  10 MB

4 MB

Źródło: KALDEWEI

01_KALDEWEI_Waschtisch-Voting_ISH2023


3 MB

Źródło: KALDEWEI

02_KALDEWEI_ Waschtisch-Voting_ISH2023


2 MB

Źródło: KALDEWEI

03_KALDEWEI_Miena_Misty Morning_Limited Edition


2 MB

Źródło: KALDEWEI

04_KALDEWEI_Miena_Emerald Wave


3 MB

Źródło: KALDEWEI

05_KALDEWEI_Miena_Color Twist


2 MB

Źródło: KALDEWEI

06_KALDEWEI_Nueva_Bicolor Black & Copper


2 MB

Źródło: KALDEWEI

07_KALDEWEI_Miena_Soft Greenery


2 MB

Źródło: KALDEWEI

08_KALDEWEI_Miena_Paint Poetry


3 MB

Źródło: KALDEWEI

09_KALDEWEI_Miena_Golden Glow Black