(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Stylowa nowość w Hotelu Seegarten – umywalki KALDEWEI Nueva autorstwa projektanta Wernera Aisslingera

KALDEWEI, Ahlen, maj 2022 r. – Hotel Seegarten w Sundern to najlepszy adres dla amatorów ekskluzywnego relaksu w regionie Sauerland. Prowadzony jest przez znanego z telewizji kucharza Olafa Baumeistera oraz stanowi synonim najwyższej kultury hotelarskiej i restauratorskiej. Dotyczy to także całej architektury hotelu, którą Baumeister i jego zespół stworzyli we współpracy wyłącznie z najlepszymi partnerami, aby osiągnąć styl pełen wyselekcjonowanych, nowoczesnych mebli oraz luksusowego wystroju wnętrz. Aby także łazienki odpowiadały eleganckiemu charakterowi całego budynku, hotelarz Olaf Baumeister zdecydował się na produkty KALDEWEI. Obok 14 wanien Centro Duo w Hotelu Seegarten pojawiła się prawdziwa designerska nowość. W 49 łazienkach dla gości zainstalowano pierwsze misy umywalkowe Nueva autorstwa Wernera Aisslingera. 

Projektant Werner Aisslinger umieścił wyjątkowe akcenty w swojej misie umywalkowej z wysokiej jakości stali emaliowanej. Nueva przykuwa uwagę czystą, elementarną formą, stanowiącą przeciwieństwo dla coraz bardziej złożonego świata. Wyraziste przesunięcie konturów nowego wzoru nadaje misie umywalkowej spokojnej precyzji, dzięki której już teraz staje się ona klasykiem jutra. Co więcej, projekt został wyróżniony nagrodą Red Dot Award, która zostanie wręczona pod koniec czerwca 2022 roku. Seegarten to pierwszy na świecie hotel, w którym wykorzystane zostały nasze nowe misy umywalkowe – jeszcze przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek.

„Nasz Hotel Seegarten wyróżnia to, że tradycyjnie wybieramy cały wystrój wnętrz od lokalnych, zrównoważonych producentów: począwszy od zaprawy na ścianach, poprzez drobiazgi takie jak przełączniki i kable, aż po wyposażenie łazienkowe ze stali emaliowanej. To podoba się nie tylko naszym dostawcom, lecz także naszym gościom, którzy uwielbiają historie stojące za poszczególnymi produktami” – opowiada z dumą hotelarz Olaf Baumeister. Umywalki Nueva o wyrazistym i klarownym wzornictwie są produkowane z nadającej się do recyklingu stali emaliowanej i idealnie sprawdzają się w luksusowych łazienkach hotelowych, strefach wellness oraz ekskluzywnych prywatnych spa i obszarach publicznych. Model ten jest dostępny we wszystkich powszechnych kolorach sanitarnych oraz odcieniach barw z palety Coordinated Colours Collection. Już wkrótce Nueva będzie dbać o stylowy wygląd łazienek nie tylko w idyllicznych krajobrazach nad jeziorem Sorpesee.
 

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Tekst
docx  |  2 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  21 MB

2 MB

Nueva zachwyca wyrazistą, elementarną formą ze zrównoważonej stali emaliowanej.

01_KALDEWEI_Seegarten.jpg


4 MB

Nowoczesne wzornictwo misy umywalkowej Nueva autorstwa Wernera Aisslingera harmonijnie komponuje się w łazience z wanną Centro Duo marki KALDEWEI.

02_KALDEWEI_Seegarten.jpg


3 MB

Hotel i restauracja Seegarten łączą w sobie dwie największe pasje właściciela Olafa Baumeistera: eksperymentowanie z naturalnymi składnikami w kuchni oraz wyraziste i zrównoważone wzornictwo, takie jak to, które oferuje firma KALDEWEI.

03_KALDEWEI_Seegarten.jpg


2 MB

Hotel w Sundern odwiedzają goście wybierający się na pobyty długoterminowe, krótkie urlopy lub podróże służbowe, aby rozkoszować się najwyższej klasy designem, arcydziełami sztuki kulinarnej oraz luksusowym spa na świeżym powietrzu.

04_KALDEWEI_Seegarten.jpg