(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Nowe systemy hydromasażu KALDEWEI zmieniają łazienkę w prywatne spa. Wanny z hydromasażem wykonane z trwałej stali emaliowanej zapewniają przyjemność dla ciała i ducha

KALDEWEI, Ahlen, kwiecień 2022 r. – Do prawdziwego relaksu prowadzą bardzo indywidualne drogi. Poprzez cztery nowe systemy hydromasażu firma KALDEWEI oferuje odpowiednie rozwiązanie do każdej łazienki, spełniając wszystkie indywidualne preferencje. Intensywny masaż, delikatne muskanie skóry albo unoszenie się w wodzie – systemy hydromasażu KALDEWEI łączą w sobie najwyższą jakość i najnowocześniejsze wzornictwo łazienkowe z marzeniem o luksusowym, prywatnym spa. Te rozwiązania wellness przekonują również higienicznością i dbałością o zrównoważony rozwój: systemy wyposażone w zintegrowane, automatyczne czyszczenie są wbudowane w wanny KALDEWEI ze stali emaliowanej nadającej się do recyklingu.
 

Nowa definicja relaksu: nowe systemy hydromasażu KALDEWEI

Intensywność i rodzaj zabiegu wellness można całkowicie zindywidualizować – od energicznego masażu mięśni po uprawianiu sportu po delikatną pieszczotę ciała bąbelkami podgrzanego powietrza w podświetlanej wodzie. Dzięki naszym różnorodnym systemom wodnym i powietrznym nie ma żadnych ograniczeń dla relaksu. W trybie cichym systemy pracują na żądanie wyjątkowo dyskretnie, gwarantując, że przyjemna atmosfera nie zostanie ani na chwilę zakłócona. Płaskie dysze doskonale wkomponowują się w elegancki wygląd wanny z hydromasażem. Aby relaks i dobre samopoczucie nie kończyły się wraz z wyjściem z wanny, prosty system automatycznego czyszczenia zapewnia idealną higienę po kąpieli. Również proces zamawiania przebiega odprężająco, ponieważ klienci mogą wybrać żądany model spośród wielu wstępnie skonfigurowanych wanien. Ważne podczas projektowania łazienki: wanna z hydromasażem firmy KALDEWEI nie zajmuje zwykle więcej miejsca niż zwykła wanna do kąpieli.

Masaż połączony BODY & SOUL

Dla zapewnienia kompletnego masażu system wellness BODY & SOUL marki KALDEWEI łączy wodę i powietrze. Intensywne strumienie wody rozluźniają mięśnie, ścięgna i stawy, podczas gdy bulgoczące, podgrzane bąbelki powietrza stymulują skórę. Programy oraz intensywność hydromasażu można ustawiać indywidualnie. Dysze boczne można indywidualnie kierować na ciało, a specjalne mikrodysze masują plecy i stopy. Na życzenie dysze boczne i w dnie można wybierać oddzielnie w celu dopasowania intensywności działania.

Masaż powietrzny SOUL

System wellness SOUL z perlącym się strumieniem powietrza działa odprężająco i przywraca spokój wewnętrzny. Bulgoczące, podgrzane bąbelki powietrza zapewniają kojący masaż skóry. Muskanie przez powietrze stymuluje zakończenia włókien nerwowych skóry. Powstaje w ten sposób jedyne w swoim rodzaju wrażenie nieważkiego unoszenia się w wodzie. Wyjątkowo płaskie i wydajne dysze w dnie w systemie powietrznym SOUL elegancko wkomponowują się w wysokiej jakości wannę ze stali emaliowanej.

Masaż wodny FULL BODY

System FULL BODY rozpieszcza zmysły intensywnymi strumieniami wody. Czy to po ciężkiej pracy, czy po wyczerpującym treningu – masaż redukuje napięcie, rozluźnia tkankę łączną i wspomaga przepływ krwi w organizmie. Strumienie wody są wzbogacane o powietrze, oddziałują na głębsze warstwy skóry i zapewniają dobre samopoczucie. Odpowiednio do indywidualnych potrzeb można kierować dysze boczne bezpośrednio na różne partie ciała. Dodatkowe, ukierunkowane mikrodysze masują plecy i stopy. Intensywność masażu można ustawiać indywidualnie. Oświetlenie LED wyczarowuje nastrojową atmosferę w łazience.

System podstawowy BODY

System podstawowy BODY masuje mięśnie bocznymi strumieniami wody, które mają natężenie od łagodnego do silnego. Ich intensywność ustawia się pokrętłem wedle życzenia. Także tutaj można dodatkowo domieszać do strumieni wody powietrze.

Oświetlenie ze zmienną kolorystyką

Funkcja oświetlenia ze zmienną kolorystyką sprawia, że systemy hydromasażu KALDEWEI zapewniają fascynującą grę światła, powietrza i wody. Czy to pobudzająca, głęboka czerwień, delikatna, jedwabista zieleń, zwiewny błękit, czy neutralna biel – pozytywny wpływ światła i kolorów na ciało i umysł jest znany od zawsze, a w połączeniu z wodą zapewnia jeszcze głębszy relaks. Dla uzyskania doskonałego samopoczucia, można łatwo połączyć kojący masaż wodny lub powietrzny z mocą światła spektralnego.

 

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Tekst
docx  |  1 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  1 MB

294 KB

Poprzez cztery nowe systemy hydromasażu firma KALDEWEI oferuje odpowiednie rozwiązanie do każdej łazienki, spełniając wszystkie indywidualne preferencje: od energicznego masażu mięśni po uprawianiu sportu po delikatną pieszczotę ciała bąbelkami podgrzanego powietrza w podświetlanej wodzie.

01_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


149 KB

Dla zapewnienia kompletnego masażu system wellness BODY & SOUL marki KALDEWEI łączy wodę i powietrze. Intensywne strumienie wody rozluźniają mięśnie, ścięgna i stawy, podczas gdy bulgoczące, podgrzane bąbelki powietrza stymulują skórę. Na życzenie dysze boczne i w dnie można wybierać oddzielnie w celu dopasowania intensywności działania.

02_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


234 KB

W systemach wellness BODY, FULL BODY oraz BODY & SOUL dysze boczne zapewniają intensywny masaż przy pomocy silnych strumieni wody.

03_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


126 KB

Dysze boczne można indywidualnie kierować na ciało, specjalne mikrodysze masują plecy i stopy.

04_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


132 KB

Elegancki wyświetlacz z białego szkła harmonijnie wkomponowuje się w krawędź wanny, zapewniając łatwe sterowanie systemami hydromasażu.

05_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


125 KB

Intensywność i rodzaj zabiegu wellness można indywidualnie regulować. Dzięki temu szczególne doznania są zapewnione zawsze dokładnie tam, gdzie są potrzebne.

06_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


195 KB

Aby relaks i dobre samopoczucie nie kończyły się wraz z wyjściem z wanny, prosty system automatycznego czyszczenia zapewnia idealną higienę także po kąpieli. Ważne podczas projektowania łazienki: wanna z hydromasażem firmy KALDEWEI nie zajmuje zwykle więcej miejsca niż zwykła wanna do kąpieli.

07_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg