(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI wprowadza się nad jezioro Como – Reveria Studio wyposaża luksusowe łazienki w obiekcie Villa della Quercia w wanny Meisterstück Classic Duo Oval

KALDEWEI, Ahlen, listopad 2021 – Dzięki swoim trwałym produktom wykonanym z nadającej się do recyklingu stali emaliowanej firma KALDEWEI już od dawna wyznacza standardy w zakresie materiałów i designu także w branży hotelarskiej. Doskonałym przykładem jest najnowszy projekt nad jeziorem Como w Mandarin Oriental. Mediolańscy specjaliści z Reveria Studio zajmujący się projektowaniem i architekturą wyposażyli łazienki w Villa della Quercia w wolnostojące wanny Classic Duo Oval z serii Meisterstück. Willa jest jednym z dziewięciu budynków 5-gwiazdkowego luksusowego hotelu w Como w północnych Włoszech.

Nazwa Villa della Quercia pochodzi od dębów rosnących w wielowiekowym ogrodzie botanicznym ośrodka. Całkiem niedawno zakończono remont we wnętrzach willi, która jest jedną z największych w ośrodku. Podczas przebudowy założyciele Reveria Studio – Laura Delfina Sari i Diego Paccagnella – skupili się na kreatywnym podejściu do łączenia elementów historycznych ze współczesnymi. Celem biura architektonicznego z Mediolanu było przeniesienie do wnętrz magii natury, którą emanuje rozległy park, i połączenie jej z wyrafinowanym włoskim stylem. Wybrane przedmioty wzornicze i antyki wprowadzają dodatkowo nutę orientu.

Rezultat nie tylko tworzy aurę luksusu: eleganckie wnętrza wyróżniają się naturalnymi kolorami i prostymi formami, zachęcając do odpoczynku. Klimatyczny nastrój utrzymany jest także w łazienkach, które zapraszają do relaksu i których szczególny urok tkwi w cennych marmurowych powierzchniach i oblicowaniach. Centralnym punktem łazienki są wanny Meisterstück Classic Duo Oval firmy KALDEWEI wykonane ze szlachetnej, nadającej się do recyklingu stali emaliowanej. Reveria Studio wybrała modele Meisterstück firmy KALDEWEI przede wszystkim ze względu na ich szlachetny design oraz szczególnie wysoką jakość i trwałość. Producent łazienek klasy premium jest również coraz częściej postrzegany w branży projektowo-architektonicznej na południe od Alp jako pionier w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Klasycznie stylizowana wanna wolnostojąca Meisterstück Classic Duo Oval łączy w sobie ponadczasową elegancję z absolutnie nowoczesnym designem. To, co sprawia, że stal emaliowana KALDEWEI doskonale nadaje się do zastosowania w obiektach, to szczególne właściwości materiału: jest przyjemna w dotyku, trwała i łatwa w pielęgnacji. Ponadto wanna Meisterstück Classic Duo Oval charakteryzuje się jednoelementową obudową. Harmonijne współgranie miękkich, owalnych konturów, konicznego kształtu i wąskiego rantu zapewnia wyrafinowany wygląd. Dzięki dwóm wygodnym oparciom nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrelaksować się podczas kąpieli – zarówno w pojedynkę, jak i we dwoje. Wannę wolnostojącą można dodatkowo wyposażyć w łatwą w utrzymaniu w czystości powierzchnię, aby sprostać praktycznym i higienicznym wymaganiom branży hotelarskiej.

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Tekst
docx  |  445 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  45 MB

20 MB

Reveria Studio wyposażyła łazienki w Villa della Quercia, nowym budynku ekskluzywnego hotelu Mandarin Oriental nad jeziorem Como, w wanny Meisterstück Classic Duo Oval firmy KALDEWEI. Podczas renowacji skupiono się na stylowym połączeniu elementów historycznych i współczesnych. @ Mandarin Oriental, jezioro Como.

1_KALDEWEI_Mandarin_Oriental_Lago_di_Como.jpg


12 MB

14 MB

Modele Meisterstück Classic Duo Oval firmy KALDEWEI ze stali emaliowanej nadającej się do recyklingu zmieniają łazienki w Villa della Quercia w prawdziwe oazy wellness. Klasycznie stylizowana wanna wolnostojąca łączy w sobie ponadczasową elegancję z absolutnie nowoczesnym designem. To, co sprawia, że stal emaliowana KALDEWEI doskonale nadaje się do zastosowania w obiektach, to szczególne właściwości materiału: jest przyjemna w dotyku, trwała i łatwa w pielęgnacji. Ponadto wanna Meisterstück Classic Duo Oval charakteryzuje się jednoelementową obudową. Wannę wolnostojącą można dodatkowo wyposażyć w łatwą w utrzymaniu w czystości powierzchnię, aby sprostać praktycznym i higienicznym wymaganiom branży hotelarskiej.

Source: FTfoto | www.ftfoto.it  |  3_KALDEWEI_Mandarin_Oriental_Lago_di_Como_Bathroom_Premier_Suite.jpg