(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Idealne dopasowanie do każdej łazienki: KALDEWEI uzupełnia rodzinę produktów Cayono

KALDEWEI, Ahlen, marzec 2021 – Jak z jednej formy: KALDEWEI, producent najwyższej jakości wyposażenia łazienek, nie zostawia tematów niedokończonych. Tym samym popularna rodzina produktów Cayono nie mogła dłużej składać się tylko z brodzików i wanien. W 2021 r. firma KALDEWEI uzupełniła tę serię o wysokiej klasy umywalki – w formie modnych mis, w wersji nablatowej i podblatowej. Doskonale pasujący do siebie design wanny, brodzika i umywalki w pełen wdzięku sposób wprowadza harmonię do łazienki. Wytworzony tak wizualny ład dodatkowo podkreśla dążenie do spokoju i odprężenia. 

Ekonomiczne rozwiązanie wystroju łazienek od biur po strefę prywatną 
Poprzez skompletowanie rodziny modeli Cayono firma KALDEWEI oferuje idealne, kompleksowe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biur, hoteli oraz budownictwa mieszkaniowego. Np. umywalka podblatowa z przelewem szczególnie nadaje się do zastosowania w łazienkach hotelowych. Cayono to ekonomiczne rozwiązanie dla każdej łazienki, zapewniające maksymalny komfort. Dla wszystkich osób zwracających szczególną uwagę na zrównoważoną harmonię jakości, ceny i estetyki.

Spa-Trio z trwałej stali emaliowanej
Dzięki nowym misom oraz umywalkom nablatowym i podblatowym bez problemu można podnieść komfort w łazience: umywalki Cayono łączą w sobie minimalistyczną estetykę z inteligentną funkcjonalnością. Stworzone z myślą o wystroju nowoczesnych łazienek, modele te charakteryzują się prostymi liniami, uzupełnionymi o miękko zakrzywione kontury.

W połączeniu z dużą głębokością poszczególnych umywalek, seria Cayono oferuje komfortową przestrzeń zapewniającą nowe doświadczenie każdemu użytkownikowi. Uzupełnieniem umywalki jest wpisany w linię wnętrza przelew, dzięki czemu żaden element nie zakłóca wrażenia spójnej, harmonijnej całości. 
 
Absolutnie idealne dopasowanie zapewnia np. komfortowa wanna Cayono Duo z odpływem środkowym, bezprogowy brodzik Cayonoplan i głęboka umywalka Cayono. Wszystko wykonane zostało z trwałej stali emaliowanej KALDEWEI, niezwykle łatwej w pielęgnacji i w 100 procentach podlegającej recyklingowi. 

 

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Tekst
docx  |  1 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  13 MB
1_Kaldewei_Cayono_Familie
> DIN A4
5 MB

KALDEWEI uzupełnia rodzinę modeli Cayono o wysokiej klasy umywalki – dostępnych w wariancie modnej misy, umywalki nablatowej lub podblatowej.

Source: (c) KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Cayono_Familie

2_Kaldewei_Cayono_Perfect_Match

4 MB

Harmonijne, idealne dopasowanie zapewnia np. komfortowa wanna Cayono Duo z odpływem środkowym, bezprogowy brodzik Cayonoplan i jedna z obszernych umywalek Cayono.

2_KALDEWEI_Cayono_Perfect_Match

3_Kaldewei_Cayono_Unterbauwaschtisch

4 MB

Umywalka podblatowa Cayono z przelewem szczególnie nadaje się do zastosowania w łazienkach hotelowych.

3_KALDEWEI_Cayono_Unterbauwaschtisch

4_Kaldewei_Cayono_Waschtischschale

170 KB

W połączeniu z dużą głębokością modnej misy Cayono oferuje komfortową przestrzeń zapewniającą nowe doświadczenie każdemu użytkownikowi.

4_KALDEWEI_Cayono_Waschtischschale