(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Nowe umywalki i modne kolory wprowadzają do łazienki element zmysłowości

KALDEWEI, Ahlen, marzec 2021 – Nieważne, czy chodzi o delikatne akcenty, czy szczególne efekty przyciągające wzrok – umywalki firmy KALDEWEI są niezwykle różnorodne. Bazą wszystkich modeli jest trwały i higieniczny materiał: emaliowana stal. Dotyczy to także serii Cayono, którą firma KALDEWEI właśnie uzupełniła o trzy minimalistyczne warianty umywalek. Ponadto sportretowane przez Bryana Adamsa misy Ming i Miena odzwierciedlają w tym roku „bezkompromisowe zobowiązanie” do higieny rąk w czasach pandemii. 

Umywalki Cayono w trzech wariantach doskonale komponują się z łazienką 
Firma KALDEWEI po wannach i brodzikach dołącza teraz do ulubionej serii Cayono trzecią grupę produktów. Modna misa lub klasyczne rozwiązanie nablatowe bądź podblatowe – w tych trzech wariantach firma KALDEWEI konsekwentnie kontynuuje linię swoich umywalek. Umywalki Cayono to kompozycja minimalistycznej estetyki z inteligentną funkcjonalnością: w połączeniu z dużą głębokością umywalki tworzy się komfortowa przestrzeń, dzięki której każda chwila użytkowania staje się prawdziwym przeżyciem. 

Wyjątkowy design umywalek wykonanych z trwałej stali emaliowanej sprawia, że znajdują one różnorodne zastosowania – od łazienek dla gości, przez prywatne SPA aż po biura i hotele. Wpisany w linię wnętrza przelew zapewnia niezwykle harmonijny wygląd. Ponadto obszerne wnętrze umywalki umożliwia bardzo łatwe czyszczenie.

Współgranie z wannami i brodzikami z serii Cayono tworzy idealną kompozycję o jednolitej formie wyrazu. Proste linie, niewielkie kąty i konsekwentna geometria sygnalizują czystość, harmonię i dyscyplinę w coraz bardziej złożonym i chaotycznym świecie. Tak można osiągnąć wyjątkowe chwile poczucia komfortu – i to w szczególnie atrakcyjnych cenach.

Bryan Adams efektownie prezentuje duet mis Ming i Miena
Kolejnymi wyróżniającymi się produktami są zainspirowane Azją misy umywalek Ming oraz naturalnie minimalistyczna Miena, które legendarny muzyk i fotograf Bryan Adams zaprezentował pod hasłem „bezkompromisowe zobowiązanie” na rok 2021. W ten sposób chciał dać przykład solidarności i świadomości higienicznej w kontrowersyjnych czasach. Czy to klasyczna, elegancka łazienka, czy wystrój eksperymentalny – delikatna elegancja nowej misy Ming o wypukłej, zakrzywionej sylwetce pozostawia miejsce na wizje, które zmieniają łazienkę w zmysłowe miejsce odpoczynku. Modele te są dostępne w wersji czerń wulkaniczna matowa, czerń, alpejska biel z połyskiem i alpejska biel matowa.

Modne kolorowe wersje ożywiają łazienkę
Miena dzięki nowej palecie kolorów, obejmującej intensywne odcienie niebieskiego i fioletu, wprowadza do łazienki silne akcenty. Powściągliwy design pozostawia miejsce na zabawę kolorami i czyni łazienkę komfortowym miejscem relaksu o indywidualnym charakterze. Szlachetność stali emaliowanej sprawia, że nawet umywalki w eksperymentalnych kolorach stają się elegancką, a przy tym łatwą w pielęgnacji dekoracją, jednocześnie pozostając praktycznymi w codziennym użyciu. Modne, kolorowe wersje umywalek Miena wprowadzają do łazienek kontrast i energię. Umywalki są dostępne w wersji „Soft Touch” Mint, „Sweet Love” Pink, „Deep Dream” Petrol, „Navyblue” Matt i w nowych kolorach kolekcji Coordinated Colours.

 

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Tekst
docx  |  2 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  14 MB
1_Kaldewei_Waschtisch-Schale_Ming

3 MB

Nowa misa umywalki Ming przekonuje nienaganną glazurą powierzchni. Jej kształt stanowi połączenie tradycji z nowoczesnością.

1_KALDEWEI_Waschtisch-Schale_Ming

2_Kaldewei_Waschtisch-Schale_Ming

3 MB

Umywalka Ming jest dostępna w czterech wersjach powierzchni: czarna lawa matowa, czarna błyszcząca, alpejska biel z połyskiem i alpejska biel matowa.

2_KALDEWEI_Waschtisch-Schale_Ming

3_Kaldewei_Waschtisch-Schale_Ming

1 MB

Legendarny muzyk i nagradzany fotograf Bryan Adams artystycznie zaprezentował misę umywalki Ming, tutaj w czerni z połyskiem i bieli alpejskiej, pod hasłem „bezkompromisowe zobowiązanie”.

3_KALDEWEI_Waschtisch-Schale_Ming

3_Kaldewei_Waschtisch-Schale_Ming

9 MB

Legendarny muzyk i nagradzany fotograf Bryan Adams artystycznie zaprezentował misę umywalki Ming, tutaj w czerni z połyskiem i bieli alpejskiej, pod hasłem „bezkompromisowe zobowiązanie”.

3_KALDEWEI_Waschtisch-Schale_Ming

4_Kaldewei_Waschtisch_Cayono

2 MB

Wpisany w linię wnętrza przelew zapewnia podblatowej umywalce z serii Cayono niezwykle harmonijny wygląd. Obszerne wnętrze umywalki umożliwia bardzo łatwe czyszczenie.

4_KALDEWEI_Waschtisch_Cayono