(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Systemy instalacyjne: rozszerzony zakres dostaw i maksymalna kompatybilność

KALDEWEI, Ahlen, marzec 2021 – Specjaliści w zakresie techniki sanitarnej doceniają wysoką jakość systemów odpływowych do emaliowanych brodzików KALDEWEI KA 90 i KA 120. Teraz rozszerzony zakres dostaw oraz maksymalna kompatybilność z różnymi systemami montażowymi KALDEWEI zapewniają większą ekonomiczność podczas zamawiania i magazynowania przez hurtownie i instalatorów. 

Zestaw odpływowy KALDEWEI KA 90 został rozszerzony o praktyczne sitko do włosów oraz chromowaną pokrywę odpływu. Obydwa elementy są już ujęte w seryjnym wyposażeniu. Pokrywa odpływu ma ponadto bardziej płaski kształt przez co niemal płynnie wkomponowuje się w powierzchnię emaliowanego brodzika. Na życzenie zamówić można także pokrywę odpływu w wersji emaliowanej na kolor odpowiadający powierzchni prysznicowej. 

Sitko na włosy jest także standardowo dołączane do zestawu odpływowego KA 120. Ponieważ w zależności od serii modelu brodzika stosuje się okrągłą lub prostokątną pokrywę odpływu – najczęściej dobieraną do koloru brodzika – jest ona sprzedawana odrębnie. 

One fits all: elastyczne możliwości kombinacji
Wszystkie systemy odpływowe KALDEWEI KA 90 i KA 120 są teraz fabrycznie wyposażone w zamknięte przyłącze do odprowadzania wody do syfonu. Dzięki temu są kompatybilne z wszystkimi systemami montażowymi KALDEWEI do emaliowanych brodzików – niezależnie, czy mają one przyłącze do odprowadzania wody, jak w systemie ESR, czy też nie. Dopełnieniem nowych systemów odpływowych jest nowe, inteligentne połączenie wtykowe pokrywy odpływu, umożliwiające jego łatwe i bezpieczne czyszczenie. 

System S-IX Box zapewnia szybki montaż na jastrychu
Skrzynka instalacyjna KALDEWEI S-IX Box zapewnia oszczędność czasu przy montażu wanien lub brodzików na jastrychu. Firma KALDEWEI oferuje wykonanie kilku ważnych etapów pracy poprzez zintegrowane przepusty rurowe i wstępnie zamontowany kołnierz uszczelniający. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas podczas montażu. 

Dwie wysokości montażowe – 75 milimetrów dla odpływu DN 40 i 100 milimetrów dla odpływu DN 50 – zapewniają elastyczność przy wyborze zestawu odpływowego. S-IX Box pozwala na łatwe wyrównanie uwarunkowanych konstrukcyjnie tolerancji także po wylaniu jastrychu i ułożeniu płytek, ponieważ zamontowany zestaw odpływowy można dopasować w obrębie systemu zarówno na wysokość, jak i w płaszczyźnie bocznej. Kolejna zaleta: w razie późniejszej wymiany wanny np. na nowy brodzik, można wykorzystać istniejącą skrzynkę S-IX Box również do odpływu z kabiny prysznicowej. System zapewnia znakomitą możliwość rewizji zarówno w wypadku brodzików, jak i wanien. Natomiast specjalista montujący armaturę sanitarną oszczędza swój cenny czas i może zwiększyć wydajność pracy na budowie.

 

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz.

Tekst
docx  |  828 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  20 MB
1_Kaldewei_KA90
< DIN A4
294 KB

W zestawach KA 90 i KA 120 rozszerzony zakres dostawy oraz maksymalna kompatybilność z różnymi systemami montażowymi KALDEWEI zapewniają teraz większą rentowność hurtownikom oraz instalatorom.

Source: (c) KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_KA90

2_Kaldewei_ S_IX_Box_Wanne

1 MB

Skrzynka instalacyjna KALDEWEI S-IX Box zapewnia oszczędność czasu przy montażu wanien lub brodzików na jastrychu.

2_KALDEWEI_ S_IX_Box_Wanne

3_Kaldewei_S_IX_Box_Dusche
DIN A4
2 MB

W razie późniejszej wymiany wanny np. na nowy brodzik, można wykorzystać istniejącą skrzynkę S-IX Box również do odpływu z kabiny prysznicowej.

Source: (c) KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_S_IX_Box_Dusche