(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI zaprasza na globalny Digital Innovation Summit 2021

KALDEWEI, Ahlen, marzec 2021 – międzynarodowe trendy architektoniczne i wzornicze, ekologia, rozwiązania branżowe z pierwszej ręki i innowacje produktowe: oto treści KALDEWEI Digital Innovation Summit, przewidzianego na dni od 22 do 26 marca. Z mottem #KALDEWEIDigital przedsiębiorstwo z Ahlen, cieszące się długimi tradycjami, połączy w tych dniach globalnie ponad 100 fachowców z branży. Do prelegentów należą, oprócz znamienitych projektantów i specjalistów z dziedziny hotelarstwa, architektury i zabudowy mieszkaniowej, także eksperci KALDEWEI, z którymi można będzie wejść w cyfrowy dialog.

#KALDEWEIDigital – Od rozmów na placu budowy, przez wywiady z CEO, po treści ISH
Pierwszy cyfrowy kongres KALDEWEI, podczas którego zaprezentowane zostaną treści z czterech kontynentów, to ponad 60 wykładów w 14 językach. Franz KALDEWEI, CEO i właściciel KALDEWEI, rozmawiać będzie 24 marca, od godz. 12.00 z Bernhardem Osburgiem, rzecznikiem zarządu thyssenkrupp Steel Europe AG, o ekologicznej produkcji stali i jej przetwarzaniu do wysokiej jakości brodzików, wanien i umywalek ze stali emaliowanej. KALDEWEI i Osburg odpowiedzą na pytania przygotowane przez dziennikarza Andreasa Horchlera: Czy istnieje ekologiczna stal? Jakie kroki już dzisiaj podejmują innowacyjne przedsiębiorstwa na drodze do neutralności klimatycznej? Jakie deklaracje pokoleniowe się z tym wiążą?

Inną atrakcją wydarzenia online jest seria dyskusji „Future perfect: Building Successful Partnerships”, która odbędzie się 24 marca od godziny 17. Can Faik (redaktor naczelny Hospitality Interiors, Wielka Brytania), Federico Toresi (Global VP Design, Premium and Luxury Brands, Accor, Francja), Tarek Hegazy (CEO i dyrektor kreatywny, Living Design, Szwecja), Beth Campbell (CEO, Campbell House, USA) i Pallavi Dean (założyciel i dyrektor kreatywny Roar, Środkowy Wschód) porozmawiają o trendach w architekturze i projektowaniu produktów.

Zainteresowanie wzbudza także rozmowa techniczna mechanika instalacyjnego i modelki Sandry Hunke, która razem z Martinem Schäpermeierem, szkoleniowcem technicznym KALDEWEI Iconic World, już w poniedziałek, 22 marca od godz. 8:30 będą przekazywać wskazówki i porady bezpośrednio z placu budowy. 

Zaawansowana obsługa uczestników Digital Innovation Summit
Cechą szczególną wydarzenia jest to, że partnerzy rynkowi, niezależnie od regionu i kraju, mogą oglądać prezentacje nowości ISH przygotowywane przez indywidualne osoby do kontaktu w KALDEWEI i przez funkcje czatu bezpośrednio kontaktować się z referentami.

Zgłoszenia do wydarzeń są możliwe na stronie www.kaldewei.pl/ISH. Przedstawiony jest też tutaj kompletny program, a także podawane są szczegółowe informacje.


Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prośba o egzemplarz. 

Tekst
docx  |  212 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  820 KB
1_Kaldewei_DigitalCongress

909 KB

60 wykładów, 100 prelegentów, interesujące tematy i innowacje: KALDEWEI zaprasza na globalny Digital Innovation Summit 2021 w 14 językach.

1_KALDEWEI_DigitalCongress