(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Estrel Berlin: przyjemność wellness w sercu niemieckiej stolicy

KALDEWEI, Ahlen, listopad 2020 – w samym centrum Berlina znajduje się Estrel – największy hotel w Niemczech. Obiekt składający się z 1.125 pokoi oraz apartamentów, 4 restauracji, 3 barów, nowoczesnej strefy wellness i fitness,  letniego ogrodu oraz własnego pomostu oferuje gościom szeroki wachlarz udogodnień.  4-gwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie połączony jest bezpośrednio z nowoczesnym centrum kongresowym Estrel Congress Center. Ponad 75 sal konferencyjnych stwarza optymalne warunki do organizacji imprez oraz kongresów. W efekcie przeprowadzonej modernizacji aż w 1.000 hotelowych łazienkach znalazły się wanny, emaliowane powierzchnie prysznicowe oraz umywalki KALDEWEI.  Eleganckie rozwiązania łazienkowe wykonane ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI zmieniły hotelowe łazienki w ekskluzywne miejsce wypoczynku pośród wielkomiejskiego zgiełku. 

Hotel Estrel:  nowoczesny design i kameralny klimat 
Charakter przestronnych pokoi oraz apartamentów w hotelu Estrel Berlin zdominowało nowoczesne wzornictwo. Oprócz pokoi w klasie standard i deluxe do dyspozycji gości są także pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajdują się suity różnego rodzaju: junior, de luxe, executive oraz antyczne. Niezależnie od typu pokoju Estrel spełnia najbardziej wygórowane wymagania klientów.  Jedną z największych atrakcji hotelu jest mieszczący się na 17 piętrze apartament prezydencki o powierzchni blisko 250m2. Estrel Berlin jest hotelem prywatnym, dlatego przywiązuje dużą wagę do indywidualnej troski o swoich gości, starając się stworzyć przytulną atmosferę. Oferta hotelu obejmuje również dodatkowe atrakcje takie jak np. letni ogród z własnym pomostem, z którego można rozpocząć rejs statkiem po rzece Szprewie. To fantastyczna okazja, aby odbyć niecodzienną wycieczkę po niemieckiej stolicy. 

Hotelowe łazienki: indywidualny komfort na najwyższym poziomie
Goście hotelu Estrel Berlin mogą korzystać z komfortowych wanien, powierzchni prysznicowych oraz umywalek wykonanych z trwałej stali emaliowanej KALDEWEI. W ponad 1.000 hotelowych łazienkach na orzeźwiający prysznic zapraszają emaliowane powierzchnie prysznicowe Cayonoplan, Superplan oraz Superplan Plus. Relaks i odprężenie podczas kąpieli w wannie zapewnia bogate wyposażenie dodatkowe oferowane przez KALDEWEI. Wanny Puro Duo z innowacyjnym systemem masażu Skin Touch oraz łazienkowym systemem audio KALDEWEI Sound Wave gwarantują kojącą kąpiel, która porusza wszystkie zmysły. Podczas gdy odświeżający masaż Skin Touch umożliwi intensywną rewitalizację skóry, dzięki systemowi KALDEWEI Sound Wave goście hotelu mogą zanurzyć się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki i rozkoszować się jej brzmieniem w samym sercu Berlina. Idealnym dopełnieniem klimatu wellness jest 500 podblatowych umywalek z serii Puro, które doskonale wpisują się w elegancki, estetyczny design łazienkowych wnętrz. Także w przypadku tej inwestycji firma KALDEWEI udowodniła, że oferowane przez nią rozwiązania łazienkowe spełniają wysokie wymagania w zakresie wzornictwa, trwałości oraz zrównoważonego budownictwa obowiązujące w branży hotelarskiej. 

Stal emaliowana KALDEWEI: trwałość elementów wyposażenia w łazience
Dzięki dużej wytrzymałości szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI rozwiązania łazienkowe niemieckiej firmy nawet po wielu latach intensywnego użytkowania dobrze się prezentują i nie noszą śladów zużycia. Po zakończeniu okresu eksploatacyjnego produkty nadają się w 100% do recyklingu, dlatego są idealnym rozwiązaniem do hoteli planowanych zgodnie z zasadą zrównoważonego budownictwa. ,,Cieszymy się, że dzięki naszym rozwiązaniom łazienkowym, odznaczającym się doskonałą jakością mogliśmy przyczynić się do tego, że Estrel Berlin stało się wyjątkowym miejscem odpoczynku i relaksu. KALDEWEI i Estrel – to dwie marki, które idealnie do siebie pasują i które spełniają najwyższe wymagania“ – mówi Dyrektor Zarządzający Franz KALDEWEI.

Estrel Berlin Hotel – charakterystyka obiektu
Klasyfikacja
: 4-gwiazdki -plus-Hotel
Liczba pokoi: 1.125 pokoi i suit
Produkty KALDEWEI:

  • 665 powierzchni prysznicowych Cayonoplan, Superplan, Superplan Plus
  • 15 wanien Puro Duo z systemem Sound Wave
  • 2 wanny Puro Duo z innowacyjnym systemem masażu Skin Touch oraz systemem audio Sound Wave
  • 554 umywalek podblatowych Puro 

 

Źródło: KALDEWEI GmbH, & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  2 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  61 MB
1.Kaldewei_Estrel.jpg
Hotel
2 MB

Fasada hotelu Estrel w Berlinie: największy obiekt hotelowy w Niemczech o powierzchni blisko 25.000 m² składa się z 1.125 pokoi i apartamentów, 4 restauracji, 3 barów, letniego ogrodu z własnym pomostem a także nowoczesnej strefy wellness i fitness.

Source: Manuel Frauendorf  |  1.KALDEWEI_Estrel.jpg


13 MB

Podczas modernizacji zarząd hotelu Estrel wyposażając ponad 1000 łazienek postawił na ekskluzywne rozwiązania łazienkowe KALDEWEI takie jak: emaliowane powierzchnie prysznicowe Superplan Plus, wanny Puro Duo oraz umywalki podblatowe Puro.

Source: © Schumann & Partner / KALDEWEI  |  2.KALDEWEI_Estrel_Bathroom.jpg


13 MB

Dzięki wytrzymałej powierzchni ze stali emaliowanej rozwiązania łazienkowe KALDEWEI nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji nie wykazują żadnych śladów zużycia.

Source: © Schumann & Partner / KALDEWEI  |  3.KALDEWEI_Estrel_Bathroom.jpg


10 MB

Spełniając wymagania hotelu Estrel umywalka Puro charakteryzuje się ekskluzywnym designem oraz ponadczasową, czystą formą zamkniętą w długowiecznej stali emaliowanej.

Source: © Schumann & Partner / KALDEWEI  |  4.KALDEWEI_Estrel_Waschtisch_Puro_Washbasin.jpg


13 MB

W ponad 1.000 hotelowych łazienkach na orzeźwiający prysznic zapraszają emaliowane powierzchnie prysznicowe Cayonoplan, Superplan oraz Superplan Plus.

Source: © Schumann & Partner / KALDEWEI  |  5.KALDEWEI_Estrel_Shower_Surface.jpg


11 MB

Wanny Puro Duo wyposażone w innowacyjny łazienkowy system audio KALDEWEI Sound Wave zapewniają relaksującą kąpiel, która porusza wszystkie zmysły.

Source: © Schumann & Partner / KALDEWEI  |  6.KALDEWEI_Estrel_Puro_Duo.jpg