(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Wakacyjny nastrój w domowym zaciszu dzięki produktom KALDEWEI

KALDEWEI, Ahlen, lipiec 2020. Chęć wyjścia z domu, zorganizowania urlopowego wyjazdu, nieograniczonej swobody podróżowania jeszcze nigdy nie była tak wielka. Jako producent rozwiązań łazienkowych z segmentu premium wykonanych z wysokiej jakości stali emaliowanej – w 100%  naturalnego materiału - KALDEWEI będąc inspiracją dla miłośników designu pokazuje, w jaki sposób odpowiednie rozwiązania łazienkowe mogą zaspokoić tęsknotę za wakacyjnymi wyjazdami zapewniając odprężenie i relaks w domowym zaciszu. To właśnie w łazience ładujemy rano wewnętrzny akumulator pozytywną energią i regenerujemy siły po męczącym i wyczerpującym dniu. KALDEWEI pokazuje inspirujące pomysły na łazienkowe aranżacje, dzięki którym we własnym domu można poczuć atmosferę wakacji, słońca i letniego wypoczynku.

Bujna zieleń tropikalnego lasu, turkusowa woda Morza Śródziemnego, intensywny błękit pogodnego letniego nieba usianego białymi obłokami ponad górami Tyrolu to wrażenia zmysłowe, które w połączeniu z poczuciem niczym nieskrępowanej wolności, relaksu i zadowolenia towarzyszą nam przez całe życie jako wspomnienia z wakacji. Warto w domowym zaciszu wrócić do tych wyjątkowych momentów i móc także w codziennym życiu, zdominowanym często przez różnego rodzaju ograniczenia, korzystać z tego ogromnego potencjału. Żadne miejsce nie nadaje się do tego celu lepiej niż  łazienka. Dzięki odpowiedniej aranżacji łazienkowego wnętrza można oderwać się na chwilę od codzienności i cieszyć prawdziwie wakacyjną atmosferą we własnym domu.

Niemal jak w tropikalnym lesie: naturalne elementy dekoracyjne wykonane z przyjaznych środowisku materiałów
Zatopić się we dwoje w intensywnej zieleni tropików rozkoszując się doskonałym komfortem kąpieli pod prysznicem, w wannie czy odświeżając się przy umywalce: podłoga oraz akcesoria i meble łazienkowe wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno, aksamit czy jedwab idealnie komponują się ze zrównoważonymi rozwiązaniami łazienkowymi z kolekcji KALDEWEI Emerso oraz emaliowaną powierzchnią prysznicową Nexsys z odpływem liniowym tworząc harmonijną całość w odcieniach bieli, zieleni i brązu. Oprócz mieniących się głowic prysznicowych, wykonane z naturalnych materiałów dekoracje ścienne oraz rozmieszczone w kilku miejscach w łazience żywe rośliny potęgują atmosferę tropikalnego raju. Ten efekt udało się osiągnąć dzięki wykorzystaniu wyjątkowego materiału jakim jest stal emaliowana KALDEWEI, produkowana wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego. W ten sposób powstało wnętrze nawiązujące atmosferą do tropikalnego lasu, w którym typowe dla salonu elementy dekoracyjne takie jak fotele czy poduszki sprawiają, że łazienka staje się idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu w domu.

Śródziemnomorska lekkość w łazience: miękkie kontury i filigranowy design
Otoczone skalistymi zboczami turkusowe morze oraz niepowtarzalne uczucie lekkości typowe dla ludzi z rejonu basenu Morza Śródziemnego znajduje idealne odzwierciedlenie w kombinacji intensywnego turkusu na ścianach, odcieni szarości na podłodze łazienki oraz bieli luksusowych elementów wyposażenia – wyjątkowego produktowego trio. Nie tylko emaliowana powierzchnia prysznicowa KALDEWEI Nexsys, ale także wolnostojąca wanna Meisterstück Centro Duo Oval i cienkościenne umywalki – misy z linii Miena były już wielokrotnie nagradzane jako klasyka designu.  W tej wakacyjnej łazienkowej aranżacji o miękkich konturach i filigranowej stylistyce produkty KALDEWEI zachwycają i przyciągają uwagę. Niewątpliwe plusy tej aranżacji to miękkie zaokrąglone kontury wanny, delikatne cienkościenne umywalki – misy oraz zintegrowany odpływ liniowy emaliowanej powierzchni prysznicowej Nexsys. Projekt strefy prysznicowej z brodzikiem montowanym w płaszczyźnie podłogi zapewnia komfortowe wejście i wyjście spod prysznica wizualnie otwierając przestrzeń, w której potęguje się jednocześnie uczucie swobody i niczym nieskrępowanej wolności.

KALDEWEI Meisterstück: błękit górskiego nieba kontrastuje z morskimi falami
Wspomnienie błękitnego nieba z białymi obłokami ponad górzystym masywem Tyrolu, czy zwieńczonych białymi grzywami piany fal Oceanu Atlantyckiego: odcienie błękitu w połączeniu z bielą stanowią podstawę łazienkowych aranżacji nawiązujących charakterem do letniego wypoczynku. Wolnostojąca wanna oraz umywalki z serii produktowej Meisterstück Emerso, a także emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze białym tworzą ożywczy kontrast na tle intensywnego koloru ścian budząc piękne wspomnienia o dawno zapomnianych wakacyjnych momentach. Przyjemny dla skóry dotyk aksamitnej powierzchni stali emaliowanej pozwala podczas kąpieli wrócić myślami do letnich spacerów po idealnie gładkich skałach.  Ponadto widok lekko wznoszących się krawędzi zaprojektowanej przez Arika Levego wanny Emerso z kolekcji Meisterstück nawiązuje do ruchu morskich fal. Te wyjątkowe wrażenia oddziałujące na nasze zmysły mogą pojawić się tylko w łazience KALDEWEI. Rozwiązania produktowe niemieckiej marki stanowią bowiem idealnie wyważone połączenie wyjątkowego wzornictwa i naturalnych materiałów.

Dzięki łatwej w pielęgnacji powierzchni stali emaliowanej KALDEWEI wakacyjny nastrój nie zostanie zniweczony przez żmudne czyszczenie po każdym prysznicu czy kąpieli w wannie. Wakacje we własnych czterech ścianach oznaczają także mniejsze zanieczyszczenie środowiska. Nie będą konieczne długie loty samolotem, unikniemy również stresów oraz przedłużającego się stania w korkach podczas wakacyjnych podróży. Ta świadomość ekologiczna jest wspierana dodatkowo przez naturalne pochodzenie surowców, z których produkowana jest stal emaliowana KALDEWEI. Elementy wyposażenia wykonane ze stali emaliowanej KALDEWEI po zakończeniu okresu eksploatacji mogą zostać w 100% ponownie przetworzone.

 

Firma KALDEWEI

Ponad 100 lat KALDEWEI – założona w roku 1918 firma Franz KALDEWEI GmbH, & Co. KG zarządzana obecnie przez 4 pokolenie rodziny KALDEWEI jest światowym liderem w produkcji najwyższej jakości elementów wyposażenia łazienek wykonanych ze szlachetnej stali emaliowanej. Na portfolio niemieckiego producenta w segmencie premium składa się ponad 600 modeli brodzików, umywalek i wanien stanowiących kompletne rozwiązania systemowe przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej i łazienek prywatnych. Produkty KALDEWEI charakteryzuje harmonijna stylistyka oraz jednorodność materiału, z którego są wykonane. Wieloletnia współpraca z renomowanymi biurami projektowymi zaowocowała ponad 150 prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami za design. Za wyjątkowy sposób zarządzania marką KALDEWEI został uhonorowany nagrodą główną i złotym medalem w konkursie German Brand Award. W 2018 roku firma rozpoczęła długofalową współpracę z międzynarodową organizacją przyrodniczą i środowiskową WWF. W ramach tej współpracy KALDEWEI intensywnie wspiera program ochrony wód morskich, który ma na celu redukcję ilości odpadów z tworzyw sztucznych w oceanach.

Źródło: KALDEWEI GmbH, & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Wszystkie obrazy
zip  |  6 MB
Tekst
docx  |  1 MB
< DIN A4
1 MB

Podłoga oraz akcesoria i meble łazienkowe wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno, aksamit czy jedwab idealnie komponują się ze zrównoważonymi rozwiązaniami łazienkowymi z kolekcji KALDEWEI Emerso oraz emaliowaną powierzchnią prysznicową Nexsys z odpływem liniowym tworząc harmonijną całość w odcieniach bieli, zieleni i brązu. Na zdjęciu: wanna Meisterstück Emerso, umywalki Emerso w kolorze białym, emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze białym z wykończeniem antypoślizgowym Secure Plus 

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Meisterstück_Emerso_Waschtisch_Emerso_Nexsys

< DIN A4
1 MB

Nie tylko emaliowana powierzchnia prysznicowa KALDEWEI Nexsys, ale także wolnostojąca wanna Meisterstück Centro Duo Oval i cienkościenne umywalki – misy z linii Miena były już wielokrotnie nagradzane jako klasyka designu. W tej wakacyjnej łazienkowej aranżacji o miękkich konturach i filigranowym designie produkty KALDEWEI zachwycają i przyciągają uwagę. Na zdjęciu: KALDEWEI Meisterstück Centro Duo Oval, umywalki –misy z linii Miena w kolorze białym oraz emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze białym z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Meisterstueck_Centro Duo Oval_Waschtisch-Schalen_Miena_ Dusche_Nexsys

< DIN A4
3 MB

Wolnostojąca wanna oraz umywalki z serii produktowej Meisterstück Emerso, a także emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze białym tworzą ożywczy kontrast na tle intensywnego koloru ścian budząc piękne wspomnienia o dawno zapomnianych wakacyjnych momentach. Na zdjęciu: wolnostojąca wanna Emerso z kolekcji Meisterstück, wolnostojące umywalki Emerso w kolorze białym oraz emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze białym z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus

Source: © KALDEWEI  |  3_ KALDEWEI_Emerso_Meistertück_Wanne_und_Waschtische_Nexsys