(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Łazienka: prywatna oaza rekalsu w czasach pełnych napięcia

KALDEWEI, Ahlen, lipiec 2020 – ludzie spędzają obecnie dużo czasu we własnych czterech ścianach. Pomiędzy pracą w systemie home office, opieką nad dziećmi oraz innymi codziennymi obowiązkami często brakuje miejsca na relaks i wyciszenie. Łazienka zdaje się być w tej sytuacji idealnym miejscem do odpoczynku,  ucieczki przed codziennością oraz przestrzenią, w której możemy  zregenerować siły. Jako producent luksusowego wyposażenia łazienek KALDEWEI postrzega siebie nie tylko jako twórcę produktów o unikalnym designie, ale także jako źródło inspiracji dotyczących technik relaksacyjnych w domu. Unikalny design umywalki –misy z linii Miena,  luksusowej wanny Conoduo oraz powierzchni prysznicowej Conoflat tworzących idealnie dopasowaną i wizualnie spójną całość zmieni domową łazienkę w stylową oazę wypoczynku. 

Wejdź w świat marzeń dzięki wannie Conoduo z kolekcji Meisterstück
Luksusowa wanna Meisterstück Conoduo stanowi podstawę kojącej kąpieli. Model Conoduo zachwyca eleganckim designem oraz wyjątkową estetyką. Geometryczna, architektoniczna forma z efektowną obudową wykonaną ze stali emaliowanej intryguje i przyciąga spojrzenia. Podczas relaksującej kąpieli niezwykłych wrażeń dostarczy  dostępny na zamówienie łazienkowy system audio KALDEWEI Sound Wave, w którym wanna pełni rolę stylowego wzmacniacza. Wykorzystując funkcję Bluetooth mamy możliwość odtwarzania plików audio ze smartfona, laptopa lub tabletu i odkrywania ulubionej muzyki w zupełnie innym wymiarze. Wystarczy wygodnie usiąść i odprężyć się opierając głowę na poduszce KALDEWEI, która perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu pleców. Stopień twardości poduszki można regulować za pomocą wygodnego zaworka. 

Instalowana na równi z podłogą emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat jako uzupełnienie wzorniczej koncepcji  
W nowoczesnej przestrzeni łazienkowej nie powinno zabraknąć rozwiązań typowych dla łazienek bez barier. Firma KALDEWEI oferuje innowacyjne rozwiązania produktowe dla większego komfortu bez żadnych ograniczeń. Dzięki przemyślanej koncepcji projektowej  zabudowana w poziomie podłogi superpłaska emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat stanowi perfekcyjne wizualne dopełnienie efektownej wanny Conoduo oferując komfortowe wejście i wyjście z mokrej strefy prysznica. Emaliowana pokrywa odpływu harmonijnie współgra z powierzchnią brodzika. Ostatecznym wizualnym dopełnieniem łazienkowego wnętrza są filigranowe umywalki z kolekcji Miena, stanowiące zmysłowe podsumowanie naszej podróży po łazienkowym wnętrzu. Klasyczna seria produktowa, na którą składają się delikatne, cienkościenne modele w zmysłowej kolorystyce, charakteryzujące się wzorniczym minimalizmem doskonale wpisuje się w koncepcję prywatnej strefy relaksu w domowej łazience. 

Stal emaliowana KALDEWEI – zrównoważona, higieniczna i trwała 
W obecnej sytuacji wysoki poziom higieny  jest szczególnie ważny – dotyczy to przede wszystkim czystości w łazience. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych produktów wysokiej jakości, również w tej koncepcji łazienki KALDEWEI stawia na sprawdzony materiał – stal emaliowaną. Pozbawiona porów, twarda jak szkło powierzchnia emalii gwarantuje higieniczną czystość oraz łatwą pielęgnację.  Podczas mycia rąk z powierzchni emalii wypłukiwane są cząsteczki brudu oraz zarazki– bez konieczności żmudnego wycierania i szorowania. Stal emaliowana jest ponadto bardzo wytrzymała i odporna na działanie substancji chemicznych, dlatego ani kosmetyki ani środki czystości nie mogą jej w żaden sposób uszkodzić. Kolejną zaletą stali emaliowanej jest jej zdolność do recyklingu – materiał może być w 100% ponownie przetworzony. Unikalne połączenie stali i szkła jest nie tylko luksusowym produktem przyciągającym wzrok, ale również okazją do świadomego oszczędzania naszych zasobów naturalnych.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH, & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  815 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  5 MB
1_Kaldewei_Bathroom_Solutions
< DIN A4
787 KB

Dobrze przemyślana i spójna wizualnie koncepcja projektowa: filigranowe umywalki - misy z linii Miena, wanna Conoduo oraz emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat pozwalają stworzyć komfortową oazę wellness w domowym zaciszu. Na zdjęciu: umywalki - misy z linii Miena w kolorze białym, Meisterstück Conoduo w kolorze białym oraz emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat w kolorze brązowym woodberry.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Bathroom_Solutions

2_Kaldewei_Meisterstueck_Conoduo
> DIN A4
4 MB

Meisterstück Conoduo może stanowić doskonałą bazę do stworzenia komfortowej oazy Wellness w domowej łazience. Na życzenie wanna może zostać dodatkowo wyposażona w ekskluzywny system nagłaśniający KALDEWEI Sound Wave. Na zdjęciu: wanna Conoduo z kolorze białym.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Meisterstueck_Conoduo

3_Kaldewei_Conoflat_Shower_Surface
< DIN A4
605 KB

Zabudowana na równi z poziomem podłogi emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat zachwyca nie tylko purystycznym designem, ale również doskonałą funkcjonalnością pozwalającą na stworzenie wygodnej łazienki bez barier. Naturalny matowy odcień brązu woodberry z kolekcji KALDEWEI Coordinated Colours idealnie dopełnia kolorystyczną koncepcję łazienkowego wnętrza. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat w kolorze brązowym woodberry.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Conoflat_Shower_Surface