(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Większe bezpieczeństwo w czasie pandemii koronowirusa dzięki higienicznie czystym powierzchniom

KALDEWEI, Ahlen, kwiecień 2020. W czasie zagrożenia  COVID – 19 częste mycie rąk jest ważnym środkiem zapobiegawczym mającym na celu ochronę przed infekcją oraz powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. Higienicznie czysta powierzchia umywalki zapewnia w tej sytuacji dużo większe bezpieczeństwo użytkownikom. Warto więc sięgnąć po produkty wykonane z materiałów takich jak stal emaliowana KALDEWEI, których twarda, pozbawiona porów powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji. Ogromną zaletą umywalek KALDEWEI jest to, że są one standardowo wyposażone w  powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Zabrudzenia i zarazki są po prostu zmywane wodą podczas mycia rąk, bez konieczności dodatkowego szorowania lub wycierania powierzchni umywalki. Również wanny oraz emaliowane powierzchnie prysznicowe KALDEWEI dzięki twardej, higienicznie czystej powierzchni emalii gwarantują optymalną ochronę przed zabrudzeniami i bakteriami.

Stal emaliowana KALDEWEI stanowi perfekcyjne połączenie najlepszych właściwości stali oraz szkła. Stal zapewnia trwałość, wytrzymałość oraz stabilność. Emalia to niezrównane właściwości optyczne i dotykowe, a ponadto wysoki poziom higieny  oraz łatwość w utrzymaniu czystości. To właściwości, które sprawiają, że wyjątkowy materiał jakim jest stal emaliowana KALDEWEI spełnia wysokie standardy higieniczne tak ważne w obecnej sytuacji.

Niezależne badania potwierdziły, że stal emaliowana jako materiał nie ma sobie równych jeśli chodzi o łatwość pielęgnacji i utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie firmy KALDEWEI pod kierunkiem dr. med. Klausa-Dietera Zastrowa  oraz testy wykonane przez TÜV Rheinland   wykazały, że rozwiązania łazienkowe ze stali emaliowanej KALDEWEI dają się szybko i łatwo wyczyścić. Z ich powierzchni bez większego wysiłku można usunąć wszelkie osady. Stanowi to niewątpliwie ogromną zaletę dla osób, przywiązujących szczególną wagę do wysokiego poziomu higieny w łazience.

 

Firma KALDEWEI

Ponad 100 lat KALDEWEI – założona w roku 1918 firma Franz KALDEWEI GmbH, & Co. KG zarządzana obecnie przez 4 pokolenie rodziny KALDEWEI jest światowym liderem w produkcji najwyższej jakości elementów wyposażenia łazienek wykonanych ze szlachetnej stali emaliowanej. Na portfolio niemieckiego producenta w segmencie premium składa się ponad 600 modeli brodzików, umywalek i wanien stanowiących kompletne rozwiązania systemowe przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej i łazienek prywatnych. Produkty KALDEWEI charakteryzuje harmonijna stylistyka oraz jednorodność materiału, z którego są wykonane. Wieloletnia współpraca z renomowanymi biurami projektowymi zaowocowała ponad 150 prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami za design. Za wyjątkowy sposób zarządzania marką KALDEWEI został uhonorowany nagrodą główną i złotym medalem w konkursie German Brand Award. W 2018 roku firma rozpoczęła długofalową współpracę z międzynarodową organizacją przyrodniczą i środowiskową WWF. W ramach tej współpracy KALDEWEI intensywnie wspiera program ochrony wód morskich, który ma na celu redukcję ilości odpadów z tworzyw sztucznych w oceanach.

 

Wszystkie obrazy
zip  |  3 MB
Tekst
docx  |  627 KB
1_Kaldewei _Emerso_Washbasin_Alpine_White_With_Easy-Clean_Finish
> DIN A4
2 MB

Niezależne badania potwierdziły, że stal emaliowana jako materiał nie ma sobie równych jeśli chodzi o łatwość pielęgnacji i utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Nie ulega wątpliwości, że rozwiązania łazienkowe wykonane ze stali emaliowanej KALDEWEI dają się szybko i łatwo wyczyścić. Z ich powierzchni bez większego wysiłku można usunąć wszelkie osady. Stanowi to niewątpliwie ogromną zaletę dla osób, przywiązujących szczególną wagę do higieny w łazience. Na zdjęciu: wpuszczane w blat umywalki KALDEWEI Emerso w kolorze białym z powierzchnią uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI _Emerso_Washbasin_Alpine_White_With_Easy-Clean_Finish

2_Kaldewei _Silenio_Washbasin_Alpine_White_With_Easy-Clean_Finish
DIN A4
755 KB

Stal emaliowana KALDEWEI stanowi wyjątkowe połączenie najlepszych właściwości stali oraz szkła. Stal zapewnia trwałość, wytrzymałość oraz stabilność. Emalia to niezrównane właściwości optyczne i dotykowe a ponadto wysoki poziom higieny oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Na zdjęciu: umywalka nablatowa KALDEWEI Silenio w kolorze białym z powierzchnią uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI _Silenio_Washbasin_Alpine_White_With_Easy-Clean_Finish