(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Obniżony nośnik styropianowy umożliwia łatwy montaż brodzika na posadzce

KALDEWEI, Ahlen, kwiecień 2020. – Jeszcze łatwiejszy i szybszy montaż emaliowanych powierzchni prysznicowych jest możliwy dzięki zastosowaniu obniżonego nośnika styropianowego. Modele Conoflat, Cayonoplan, Superplan, Superplan Plus oraz Scona można w kilku prostych krokach zainstalować bezpośrednio na posadzce. Wstępnie zmontowane i gotowe do użytku: emaliowana powierzchnia prysznicowa, nośnik styropianowy oraz podparcie środka brodzika są doskonale do siebie dopasowane i łatwe w obsłudze. Wszystko to pomaga instalatorom znacząco ograniczyć czas potrzebny na montaż brodzika i podnosi wydajność pracy.  

Wstępnie zmontowany system w jednym kartonie
Brodziki KALDEWEI dzięki obniżonemu nośnikowi styropianowemu można łatwo i szybko zainstalować na posadzce lub - jeśli to konieczne - bezpośrednio na opłytkowanej podłodze. Dodatkową zaletą tego rozwiązania systemowego jest to, że emaliowana powierzchnia prysznicowa, nośnik styropianowy oraz podparcie środka brodzika są dostarczane już wstępnie zmontowane w jednym kartonie. To optymalne rozwiązanie, które pozwala znacznie skrócić czas montażu w niemal każdych warunkach zabudowy. Nie ma znaczenia czy podłoga w łazience wyłożona jest drewnem, wykładziną PCV czy płytkami ceramicznymi.

Prosty montaż zgodny z obowiązującymi normami 
Dzięki niewielkiej wysokości zabudowy emaliowane powierzchnie prysznicowe KALDEWEI można instalować na równi z poziomem podłogi. W posadzce należy wykonać jedynie nieduży otwór pozwalający na umieszczenie odpływu. Montaż emaliowanej powierzchni prysznicowej na posadzce odbywa się w kilku prostych krokach. Aby zagwarantować właściwą izolację strefy prysznica przed wilgocią KALDEWEI zaleca stosowanie systemu taśm izolacyjnych Flex, które łatwo dają się łączyć z inną izolacją w łazience.  

Wyjątkowe właściwości materiału
Zastosowanie obniżonego nośnika styropianowego sprawia, że instalacja emaliowanych powierzchni prysznicowych KALDEWEI jest szybka i łatwa. Na korzyść takiego rozwiązania przemawiają również wyjątkowe właściwości materiałowe stali emaliowanej takie jak: trwałość, długi okres użytkowania, łatwa pielęgnacja, możliwość zastosowania wykończenia przeciwpoślizgowego oraz możliwość recyklingu. Systemy prysznicowe KALDEWEI są dostępne w pięciu różnych liniach wzorniczych, a bogata paleta kolorystyczna umożliwia realizację zróżnicowanych stylistycznie projektów łazienek.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH, & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  3 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  10 MB
6.1_Kaldewei_Low-Profile_Support

5 MB

Całość z obniżonym nośnikiem styropianowym KALDEWEI: emaliowana powierzchnia prysznicowa, nośnik styropianowy oraz podparcie środka brodzika są wstępnie zmontowane i idealnie do siebie dopasowane co znacznie ułatwia proces instalacji.

Source: © KALDEWEI  |  6.1_KALDEWEI_Low-Profile_Support

6.2_Kaldewei_Superplan_Alpine_White_Matt

76 KB

Z pomocą obniżonego nośnika styropianowego KALDEWEI emaliowane powierzchnie prysznicowe Conoflat, Cayonoplan, Superplan, Superplan Plus czy Scona można łatwo i szybko zainstalować na równi z podłogą lub - jeśli to konieczne - bezpośrednio na płytkach. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Superplan w kolorze białym z wykończeniem antypoślizgowym Secure Plus.

Source: © KALDEWEI  |  6.2_KALDEWEI_Superplan_Alpine_White_Matt

6.3_Kaldewei_Superplan_Alpine_White_Matt
< DIN A4
5 MB

Niezwykle praktyczne: wstępnie zmontowany system składający się z emaliowanej powierzchni prysznicowej, obniżonego nośnika, oraz podparcia środka brodzika dostarczane są w jednym kartonie. System montażowy KALDEWEI znacznie ułatwia i przyspiesza proces instalacji, dlatego stanowi optymalne rozwiązanie polecane do niemal każdych warunków zabudowy. Nie ma znaczenia czy podłoga w łazience wyłożona jest drewnem, wykładziną PCV czy płytkami ceramicznymi. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Superplan w kolorze białym z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus.

Source: © KALDEWEI  |  6.3_KALDEWEI_Superplan_Alpine_White_Matt