(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Emaliowana powierzchnia prysznicowa instalowana w płaszczyźnie podłogi z efektownym odpływem liniowym

KALDEWEI, Ahlen, kwiecień 2020 – Nie istnieje łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy sposób na stworzenie strefy prysznica z odpływem liniowym niż zastosowanie superpłaskiej emaliowanej powierzchni prysznicowej Nexsys, która stanowi kompletny, gotowy do montażu system. Dostępny w 20 rozmiarach i 3 wariantach wykończenia, bogatej kolorystyce wraz z eleganckimi osłonami odpływu model to nie tylko powierzchnia prysznicowa o wyjątkowej estetyce, ale również kompletny, wstępnie zmontowany i gotowy do instalacji system montażowy. Niezależnie czy mówimy o innowacyjnym systemie 4 w 1, czy powierzchni prysznicowej Nexsys wszystkie elementy są fabrycznie zmontowane – nośnik styropianowy z ukształtowanymi spadkami, odpływ liniowy, taśma uszczelniająca.

Płytka staje się brodzikiem, brodzik wygląda jak płytka: dopiero dokładniejsza analiza pozwala rozróżnić, co jest wielkoformatową płytką podłogową, a co powierzchnią prysznicową. Bogata kolorystyka w jakiej dostępna jest emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys obejmująca klasyczne kolory sanitarne oraz eleganckie, matowe barwy kolekcji Coordinated Colours sprawia, że ten wyjątkowy model doskonale komponuje się z podłogą wykonaną z płytek w formacie XXL, idealnie wtapiając się w jej tonację. W innej aranżacji brodzik Nexsys może być przyciągającym uwagę eleganckim akcentem i główną atrakcją w łazience. 

Eleganckie osłony odpływu wprowadzają metalowe akcenty w strefie prysznica
Dekoracyjne osłony odpływu dedykowane powierzchni prysznicowej Nexsys dają możliwość wprowadzenia do wystroju łazienki akcentów w stylu glamour. Osłony w kolorach błyszczącej stali szlachetnej, błyszczącego złota oraz szczotkowanego czerwonego złota podkreślają wyjątkową elegancję modelu Nexsys dodając klasy łazienkowym wnętrzom. Atrakcyjność całej kolekcji podnoszą także dostępne w ofercie KALDEWEI opcje wyposażenia dodatkowego. Aby zwiększyć komfort oraz poprawić poziom bezpieczeństwa podczas kąpieli powierzchnie prysznicowe Nexsys, również te w matowych odcieniach, można zamawiać z niemal niewidocznym dla oka wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus, a także z powierzchnią uszlachetnioną, która ułatwia utrzymanie produktu w czystości.

Zasada idealnego dopasowania współczesnych ikon wzornictwa 
Chyba żadne rozwiązanie łazienkowe KALDEWEI nie zdobyło do tej pory aż tylu nagród i wyróżnień za doskonały design co emaliowana powierzchnia prysznicowa KALDEWEI Nexsys oraz cienkościenna umywalka –misa z linii Miena zaprojektowanej przez Anke Salomon. Począwszy od międzynarodowych tytułów „iF DESIGN AWARD“ poprzez nagrodę Red Dot Award, aż po  nagrody i wyróżnienia w konkursach o tytuł ICONIC AWARDS. Być może dlatego właśnie innowacyjna powierzchnia prysznicowa Nexsys z odpływem liniowym tworzy z filigranowymi, okrągłymi i prostokątnymi, cienkościennymi umywalkami z kolekcji Miena tak fascynujące połączenie „Perfect Match” zarówno w sferze designu jak i surowca. 

Łatwość montażu zwiększa wydajność na budowie 
Wstępnie zmontowany system montażowy dedykowany brodzikom Nexsys gwarantuje szybki i łatwy montaż, pozwalając na dużą oszczędność czasu na budowie. Dzięki nowemu nośnikowi montażowemu SB-N oraz innowacyjnemu systemowi 4 w 1 wszystkie elementy potrzebne do instalacji powierzchni prysznicowej takie jak odpływ liniowy, uformowane spadki oraz taśma uszczelniająca są ze sobą połączone. Dobrą izolację akustyczną zapewnia dołączony do zestawu system taśm izolacyjnych. Dzięki niewielkiej wysokości zabudowy emaliowane powierzchnie prysznicowe Nexsys nie wymagają głębokiego podkucia w posadzce. Nie bez powodu model Nexsys stał się ulubieńcem nie tylko architektów i projektantów, ale przede wszystkim instalatorów. Zastosowanie emaliowanej powierzchni prysznicowej Nexsys z odpływem liniowym pozwala maksymalnie skrócić czas montażu, a tym samym korzystnie wpływa na zwiększenie wydajności.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  1 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  11 MB
5.1_Kaldewei_Nexsys_Woodberry_Brown_Matt
DIN A4
2 MB

Model Nexsys firmy KALDEWEI dostępny jest w szerokiej gamie kolorów sanitarnych oraz bogatej palecie szlachetnych naturalnych barw z kolekcji KALDEWEI Coordinated Colours. Emaliowana powierzchnia prysznicowa z odpływem liniowym staje się w ten sposób przyciągającym uwagę eleganckim akcentem i główną atrakcją w łazience. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze brązowym Woodberry z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus oraz dekoracyjną osłoną odpływu w kolorze błyszczącego złota.

Source: © KALDEWEI  |  5.1_KALDEWEI_Nexsys_Woodberry_Brown_Matt

5.2_Kaldewei_Nexsys_Alpine_White
DIN A4
576 KB

Płytka staje się brodzikiem, brodzik wygląda jak płytka: dopiero dokładniejsza analiza pozwala rozróżnić, co jest wielkoformatową płytką podłogową, a co powierzchnią prysznicową. Bogata kolorystyka w jakiej dostępna jest emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys obejmująca klasyczne kolory sanitarne oraz eleganckie, matowe barwy kolekcji Coordinated Colours sprawia, że ten wyjątkowy model doskonale komponuje się z podłogą wykonaną z płytek w formacie XXL, idealnie wtapiając się w jej tonację. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze białym z dekoracyjną osłoną odpływu w kolorze białym.

Source: © KALDEWEI  |  5.2_KALDEWEI_Nexsys_Alpine_White

5.3_Kaldewei_Nexsys_Woodberry_Brown_Polished_Gold

728 KB

Dekoracyjne osłony odpływu dedykowane powierzchni prysznicowej Nexsys dają możliwość wprowadzenia do wystroju łazienki akcentów w stylu glamour. Osłony w kolorach błyszczącej stali szlachetnej, błyszczącego złota oraz szczotkowanego czerwonego złota podkreślają elegancki styl oraz dodają klasy łazienkowym wnętrzom. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze brązowym Woodberry z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus oraz dekoracyjną osłoną odpływu w kolorze błyszczącego złota.

5.3_KALDEWEI_Nexsys_Woodberry_Brown_Polished_Gold

5.4_Kaldewei_Bathroom_Solutions_Perfect_Match

2 MB

W zestawieniu z filigranową, cienkościenną umywalką - misą z linii Miena projektu Anke Salomon oraz wolnostojącą wanną z kolekcji Meisterstück emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys tworzy fascynującą, stylistycznie i materiałowo spójną całość „Perfect Match“. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexys w kolorze białym, filigranowa umywalka – misa z kolekcji Miena oraz Meisterstück Classic Duo Oval w kolorze białym.

5.4_KALDEWEI_Bathroom_Solutions_Perfect_Match

5.5_Kaldewei_Nexsys_Alpine_White
DIN A4
5 MB

Łatwiej, szybciej i bezpieczniej niż w oparciu o emaliowaną powierzchnię prysznicową Nexsys nie da się stworzyć strefy prysznica z odpływem liniowym. Model Nexsys stanowi bowiem kompletny, wstępnie zmontowany i gotowy do montażu system. Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Nexsys w kolorze białym z osłoną odpływu w kolorze błyszczącej stali.

Source: © KALDEWEI  |  5.5_KALDEWEI_Nexsys_Alpine_White