(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Model KALDEWEI Nexsys trzykrotnie nagrodzony za wyjątkowy design

KALDEWEI, Ahlen, kwiecień 2019. – Ten rok rozpoczął się dla firmy KALDEWEI wyjątkowo dobrze. Ekspert w dziedzinie emaliowanych powierzchni prysznicowych instalowanych w poziomie podłogi niemal równocześnie otrzymał 3 prestiżowe nagrody. Model KALDEWEI Nexsys – pierwsza emaliowana powierzchnia prysznicowa z odpływem liniowym – został wyróżniony przez międzynarodowe jury za wyjątkowy design oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Do dwóch tytułów „ICONIC AWARDS“ zdobytych w ubiegłym roku, niemiecki producent może więc teraz dołączyć kolejne prestiżowe nagrody: „GOOD DESIGN Award 2018“, „iF DESIGN AWARD 2019“ oraz „German Design Award 2019“.

W marcu tego roku, na największych branżowych targach ISH KALDEWEI zaprezentował profesjonalnej publiczności szeroki wachlarz możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej w oparciu o innowacyjną emaliowaną powierzchnię prysznicową Nexsys z dekoracyjną osłoną odpływu liniowego. Nowoczesne rozwiązanie kąpielowe Nexsys dostępne jest w 17 kolorach, 20 rozmiarach wraz z 3 rodzajami wykończenia. Architekci oraz inwestorzy mają ponadto do wyboru 5 wariantów kolorystycznych dekoracyjnej osłony odpływu – w tym wyjątkową w kolorze błyszczącego złota dla prawdziwych indywidualistów. „Ogromnie cieszą nas otrzymane wyróżnienia i tytuły “– mówi Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu KALDEWEI. I dodaje: „dzięki nowym nagrodom Nexsys ma już podwójne złoto i dzięki temu idealnie pasuje do określenia ,,design w najlepszym wydaniu”. Szczególnie efektownie prezentują się modele w ciemnych barwach kolekcji KALDEWEI Coordinated Colours, np. w kolorze czarnym lava matowym, czy brązowym woodberry matowym w zestawieniu z błyszczącą osłoną odpływu w kolorze złota.

Wszechstronny tak jak przystoi zwycięzcy
KALDEWEI Nexsys łączy w sobie to co najlepsze z dwóch światów – wszystkie zalety emaliowanej powierzchni prysznicowej z nowoczesnym designem odpływu liniowego. Instalowana bezprogowo w płaszczyźnie podłogi powierzchnia prysznicowa Nexsys dzięki dostępnym w ofercie kolorom sanitarnym oraz naturalnym matowym barwom z kolekcji KALDEWEI Coordinated Colours harmonijnie współgra z kolorystyką płytek podłogowych. Duże wymiary modelu Nexsys idealnie komponują się z podłogą łazienki wykonaną z płytek w pożądanym przez inwestorów formacie XXL. W takim połączeniu, zacierają się granice, powierzchnia prysznicowa optycznie przypomina płytkę i odwrotnie, dlatego na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać funkcje, jakie pełnią w łazience poszczególne elementy aranżacji.

Nagrody
Pomysł konkursu o tytuł GOOD DESIGN Award narodził się w roku 1950 w Chicago, GOOD DESIGN Award jest więc najstarszą na świecie nagrodą za wzornictwo. Nagrody w tym prestiżowym konkursie przyznawane są przez Chicago Athenaeum, Muzeum Architektury i Designu, we współpracy z Europejskim Centrum Architektury Projektowania Sztuki i Urbanistyki (European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies). Międzynarodowe jury nagradza wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się piękną formą, wyjątkową funkcjonalnością oraz unikalną estetyką. Nagroda German Design Awards jest przyznawana przez Niemiecką Radę do spraw Wzornictwa (Rat für Formgebung). Ten prestiżowy tytuł ma na celu uhonorowanie szczególnie nowatorskich rozwiązań produktowych z dziedziny sztuki użytkowej i przekazu wzorniczego. Nagroda iF DESIGN AWARD jest wręczana w Hanowerze oraz w Szanghaju (iF China). Składające się z ekspertów międzynarodowe jury ocenia i nagradza osiągnięcia projektowe w najróżniejszych dziedzinach od projektów produktów użytkowych po projekty wnętrz. Tytuł iF DESIGN AWARD jest przyznawany produktom łączącym funkcjonalność, komfort oraz unikalną estetykę, a ponadto spełniającym wysokie wymagania w zakresie innowacji.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH, & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  2 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  5 MB

2 MB

KALDEWEI Nexsys łączy w sobie to co najlepsze z dwóch światów – wszystkie zalety emaliowanej powierzchni prysznicowej z nowoczesnym designem odpływu liniowego. Szczególnie efektownie prezentują się połączenia modelu Nexsys w ciemnych barwach z kolekcji KALDEWEI Coordinated Colours (na zdjęciu w kolorze czarnym lava matowym) z błyszczącymi osłonami odpływu w optyce metalu (na zdjęciu w kolorze błyszczącego złota).

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Nexsys_w_kolorze_czarnym_lava_matowym_z_osłoną_odpływu_w_kolorze_złotym.png


2 MB

Nowoczesne rozwiązanie kąpielowe Nexsys dostępne jest w 17 kolorach, 20 rozmiarach wraz z 3 rodzajami wykończenia. Architekci oraz inwestorzy mają ponadto do wyboru 5 wariantów kolorystycznych dekoracyjnej osłony odpływu – w tym spektakularną dla prawdziwych indywidualistów w kolorze błyszczącego złota.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Nexsys_w_kolorze_białym_z_osłoną_odpływu_w_kolorze_błyszczącego_złota.png

DIN A4
1 MB

Duże wymiary powierzchni prysznicowej Nexsys idealnie komponują się z podłogą łazienki wykonaną z płytek w pożądanym formacie XXL. W takim połączeniu, zacierają się granice, powierzchnia prysznicowa optycznie przypomina płytkę i odwrotnie, dlatego na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać funkcje, jakie pełnią w łazience poszczególne elementy aranżacji.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Nexsys_w_kolorze_brązowym_woodberry_z_osłoną_odpływu_w_kolorze_błyszczącego_złota.png


599 KB

KALDEWEI Nexsys zachwyca nowoczesną, bogatą kolorystyką: idealnym dopełnieniem klasycznej bieli są 4 popularne kolory sanitarne oraz 12 eleganckich matowych barw kolekcji Coordinated Colours. Dzięki bogatej kolorystyce powierzchnia prysznicowa Nexsys może harmonijnie wtopić się w architekturę łazienkowego wnętrza lub stanowić efektowny przyciągający uwagę element wystroju.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Nexsys_bogata_kolorystyka.png


116 KB

244 KB