(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Wiedza, pasja i doświadczenie - podstawą istnienia marki o międzynarodowej renomie

Nazwa KALDEWEI jest na świecie synonimem najwyższej jakości produktów wykonanaych ze szlachetnej stali. W aktualnej ofercie niemieckiego producenta, który od wielu lat jest cenionym partnerem architektów, projektantów oraz inwestorów prywatnych znajduje się ponad 600 modeli emaliowanych powierzchni prysznicowych, wanien, brodzików oraz umywalek stanowiących kompletne rozwiązania produktowe dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb na rynkach międzynarodowych. Wszystkie produkty KALDEWEI są wytwarzane w Niemczech i  eksportowane dalej do odbiorców na świecie. Ciągły rozwój oraz konsekwencja w budowaniu pozycji lidera na rynku międzynarodowym stały się integralną częścią biznesowej strategii KALDEWEI. Optymalne rozwiązania produktowe, kompetencja, wiedza oraz odpowiedzialna polityka rozwoju stanowią solidną podstawę, która pomaga firmie zdobyć zaufanie klientów na całym świecie.

Wieloletnia obecność na rynku wyrobów sanitarnych sprawiła, że firma KALDEWEI stała się niekwestionowanym liderem w produkcji wanien, brodzików, powierzchni prysznicowych i umywalek wykonanych ze stali emaliowanej. Nowoczesność, innowacyjność, wysoka jakość produktów potwierdzona 30-letnią gwarancją*, sprawiły, że KALDEWEI jest dzisiaj marką znaną na całym świecie. Na sukces firmy KALDEWEI ogromny wpływ mają wiedza, doświadczenie, zaangażowanie oraz kompetencje jej pracowników. Obecnie KALDEWEI sprzedaje swoje produkty w ponad 80 krajach na  świecie, a w 12 ma swoje filie. Przedstawicielstwa KALDEWEI działają w Chinach, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Austrii, Polsce, Rosji, Szwajcarii, Hiszpanii, Azji Południowo-Wschodniej, Czechach oraz USA. Oprócz Niemiec  rynkami zbytu o największym znaczeniu w Europie są dla firmy: Francja, Włochy, Wielka Brytania, Austria i Szwajcaria.

Rosnąca rola rynków azjatyckich 

Produkty KALDEWEI mają coraz większą liczbę zwolenników wśród inwestorów w Azji, na Środkowym Wschodzie oraz w Rosji. Te rejony zajmują w strategii rozwoju KALDEWEI bardzo ważne miejsce. Wiedza techniczna, szerokie kompetencje w dziedzinie wzornictwa oraz 100-letnie doświadczenie zdobywają coraz większe uznanie klientów na rynku międzynarodowym. 

Firma KALDEWEI w bardzo pozytywny sposób ocenia rozwój rynku azjatyckiego. Do niedawna w Azji bardzo popularne były wanny żeliwne. KALDEWEI przekonało inwestorów do swoich wyrobów podkreślając długowieczność produktów wykonanych z wysokiej jakości stali emaliowanej. Etykieta „Made in Germany“ nie od dzisiaj jest gwarancją sukcesu, ponieważ niemieckie produkty od dawna znane są na świecie z doskonałej jakości i nieustającego dążenia do perfekcji. W tej chwili produkty KALDEWEI prezentowane są w ponad 60 ekskluzywnych salonach w największych chińskich metropoliach takich jak: Pekin, Szanghaj, Guangzhou oraz Hangzhou. Wśród nich znajdują się luksusowo zaaranżowane ekspozycje w sklepach o powierzchni  nawet 200 m2. W najbliższych latach KALDEWEI planuje wzmocnić swoją obecność na rynkach azjatyckich.

Partner na międzynarodowym rynku inwestycyjnym

Na wybór właściwych materiałów oraz produktów należy zwrócić szczególną uwagę podczas projektowania i wyposażania hoteli. Goście oczekują, że hotelowa łazienka będzie zadbana oraz że nawet po wielu latach intensywnego użytkowania będzie spełniać wysokie standardy w zakresie higieny. Trwałość kolorów, odporność na uszkodzenia, wytrzymałość, łatwa pielęgnacja to tylko niektóre zalety stali emaliowanej KALDEWEI. Stosowanie innowacyjnych produktów wykonanych z tego wyjątkowego materiału jest więc bardzo opłacalne i ekonomicznie uzasadnione. 

W Singapurze, który jest ważnym punktem na mapie światowej architektury, produkty ze stali emaliowanej KALDEWEI spotkać można w wielu prestiżowych obiektach takich jak luksusowy hotel Marina Bay Sands czy stylowy hotel Peninsula Shanghai. Wysoką jakość produktów KALDEWEI docenili również projektanci hotelu Waldorf Astoria w Berlinie. Warto podkreślić, że atrakcyjne turystycznie kraje takie jak Bali, Filipiny czy Sri Lanka kryją w sobie ogromny potencjał zakupowy elementów wyposażenia obiektów hotelowych.

,,Wysokie wymagania w zakresie jakości, jakie nasza firma stawia każdemu produktowi KALDEWEI znalazły uznanie w oczach klientów na całym świecie i zostały potwierdzone znakiem ,,Made in Germany“. Firma KALDEWEI wcześnie zrozumiała strategiczne znaczenie procesu internacjonalizacji i dzięki pasji, wiedzy oraz wyjątkowym kompetencjom wprowadziła markę KALDEWEI na pozycję lidera o światowym znaczeniu” – mówi Roberto Martinez, dyrektor ds. sprzedaży KALDEWEI. ,,Już dzisiaj jesteśmy doskonale przygotowani do zaspokojenia wymagań globalnego rynku produktów sanitarnych w przyszłości”.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  3 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  22 MB
< DIN A4
6 MB

Z Ahlen do klientów na całym świecie firma KALDEWEI eksportuje wanny, brodziki oraz umywalki wykonane z wysokiej jakości stali emaliowanej „100 % made in Germany“. Jako niekwestionowany lider na rynku wyrobów sanitarnych KALDEWEI sprzedaje swoje produkty w ponad 80 krajach na świecie, a w 12 ma swoje filie. Przedstawicielstwa firmy KALDEWEI znajdują się między innymi w Chinach, Anglii, Francji, we Włoszech, Austrii, Polsce, Rosji, Szwajcarii, Hiszpanii, Azji Południowo-Wschodniej, Czechach oraz w Stanach Zjednoczonych.

Source: © KALDEWEI  |  3_1_KALDEWEI_Production_Ahlen.jpg

< DIN A4
984 KB

Ekskluzywne ekspozycje produktowe oraz luksusowe sklepy z wyposażeniem KALDEWEI powstały w największych chińskich metropoliach takich jak Pekin, Szanghaj, Guangzhou oraz Hangzhou. Mając na uwadze intensywny rozwój rynków azjatyckich KALDEWEI przewiduje w przyszłości dalszą ekspansję w tym regionie.

Source: © KALDEWEI  |  3_2_KALDEWEI_Showroom_Beijing.jpg

< DIN A4
4 MB

Projektanci wnętrz jednego z najnowocześniejszych 5-gwiazdkowych hoteli w Szanghaju inspirowali się popularnym w latach dwudziestych oraz trzydziestych XX wieku stylem Art-déco. Luksusowy hotel Peninsula Shanghai zachwyca bogactwem oraz elegancją wystroju. Obiekt ten stał się swego rodzaju symbolem i punktem orientacyjnym na mapie Szanghaju. W tych wyjątkowych wnętrzach nie mogło zabraknąć komfortowych wanien renomowanej marki KALDEWEI. W urządzonej w najwyższym standardzie łazience apartamentu „Majestic Suite” zainstalowano ekskluzywną wannę Ellipso Duo Oval z systemem masażu Vivo Turbo Plus, w której goście mogą się zrelaksować i odprężyć podziwiając przez ogromne okna zapierającą dech w piersiach panoramę Szanghaju.

Source: AJL Photography Ltd, Hotel Peninsula Shanghai  |  3_3_KALDEWEI_Peninsula_Shanghai.jpg

> DIN A4
6 MB

Hotel Marina Bay Sands w Singapurze wyznacza nowe, wysokie standardy w dziedzinie architektury, wzornictwa oraz luksusu. Elementy wystroju wnętrz tego wyjątkowego obiektu stanowią spójną kombinację architektury chińskiej, malajskiej, indyjskiej oraz wpływów zachodniej kultury. W unikalną koncepcję projektową hotelu Marina Bay Sands harmonijnie wpisują się luksusowe wanny Mega Duo Oval firmy KALDEWEI z systemem hydromasażu, gwarantujące gościom najwyższy komfort kąpieli, relaks i odprężenie.

Source: ©2010 Scott Frances, Marina Bay Sands Hotel,  |  3_4_KALDEWEI_Marina_Bay_Sands_Singapore.jpg

< DIN A4
4 MB

Innowacyjny i bardzo awangardowy projekt stanowią wnętrza 4-gwiazdkowego hotelu Barceló w Hamburgu. Duże okna oraz nowoczesny wystrój sprawiają, że goście mają wrażenie lekkości oraz przestronności hotelowych pokoi. Otwarta przestrzeń prysznica, oddzielona od sypialni oraz części mieszkalnej szklaną ścianą nawiązuje do najnowszego trendu w projektowaniu wnętrz. W tą nowoczesną koncepcję aranżacji przestrzeni doskonale wpisują się wykonane ze stali emaliowanej wanny Asymmetric Duo oraz powierzchnie prysznicowe Conoflat.

Source: © Barceló Hamburg  |  3_5_KALDEWEI_Barcelo_Hamburg.jpg

< DIN A4
894 KB

Na balkonach dziesięciu ekskluzywnych apartamentów luksusowego liniowca wycieczkowego Celebrity Solstice zainstalowano najwyższej jakości wanny KALDEWEI z systemem hydromasażu Vivo Turbo. Dzięki temu unikalnemu projektowi goście mogą korzystać z relaksującego działania masażu, odprężyć się i siedząc w wannie podziwiać piękno morskiej przestrzeni. Model Conoduo o wymiarach 190 x 90 cm wykonany jest ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI. Za wyjątkowy design wanna Conoduo otrzymała prestiżową nagrodę red dot design award. Warto przypomnieć, że system hydromasażu Vivo Turbo nie posiada tradycyjnego orurowania, w związku z tym dla zapewnienia higieny nie wymaga dezynfekcji środkami chemicznymi – to duża zaleta w aspekcie ochrony środowiska i to nie tylko na morzu.

Source: Ingrid Fiebak-Kremer Ingrid Fiebak-Fotografie  |  Celebrity Solstice,