(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Najwyższy komfort z KALDEWEI w historycznych wnętrzach

Ahlen, maj 2018. – Hotel Château Holtmühle w holenderskim mieście Tegelen zaprasza swoich gości na romantyczną wyprawę, pozwalając im poczuć się jak władca średniowiecznego zamku. Luksusowy charakter obiektu podkreśla otaczająca zamek szeroka fosa oraz prowadzący do wjazdu na dziedziniec most. Wrażenie luksusu potęguje dodatkowo wystrój hotelowych wnętrz, w szczególności łazienek, w których zainstalowano powierzchnie prysznicowe KALDEWEI w rozmiarze XXL, wykonane ze szlachetnej stali emaliowanej.

Należący do luksusowej sieci hoteli Bilderberg holenderski Château Holtmühle oferuje komfort, relaks oraz serwis na najwyższym poziomie. Po dniu spędzonym w idyllicznym otoczeniu zielonego Limburga goście mogą zrelaksować się w basenie, saunie lub łaźni parowej. Wielbiciele wykwintnej kuchni nie zawiodą się korzystając z usług ekskluzywnej restauracji urządzonej w piwnicach zamku, w których zachowano oryginalne średniowieczne sklepienia.

Duże rozmiary, szlachetne powierzchnie  
W łazienkach 45 stylowych apartamentów zainstalowano brodziki Superplan XXL.  Duży format brodzika zapewnia nie tylko swobodę ruchów podczas kąpieli, ale również pewność i bezpieczeństwo pod prysznicem dzięki innowacyjnemu, niemal niewidocznemu dla oka wykończeniu przeciwpoślizgowemu Secure Plus.

Ponadczasowa elegancja nawet przy intensywnej eksploatacji
Na idealnie gładkiej  powierzchni stali emaliowanej, z której wykonane są brodziki KALDEWEI nie gromadzą się brud ani osady z mydła. Dzięki temu powierzchnie prysznicowe KALDEWEI są łatwe w pielęgnacji. Zapewnia to gościom poczucie maksymalnej higieny, ułatwia codzienną pracę personelowi sprzątającemu i znacząco redukcje koszty utrzymania czystości. Stał emaliowana KALDEWEI jest wyjątkowo odporna na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne i nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji wciąż prezentuje się tak dobrze jak pierwszego dnia. Dzięki wysokiej jakości oraz ponadczasowemu wzornictwu powierzchnie prysznicowe KALDEWEI doskonale sprawdzają się w hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Charakterystyka obiektu Bilderberg Château Holtmühle
Klasyfikacja: 4 gwiazdki
Liczba pokoi: 66 pokoi
Produkty KALDEWEI: 45 brodzików Superplan XXL z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  813 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  22 MB

8 MB

Goście hotelu Château Holtmühle w holenderskim Tegelen mają niepowtarzalną okazję zanurzyć się w romantycznej atmosferze średniowiecza i jednocześnie poczuć się jak władca średniowiecznego zamku.

Source: Bilderberg Château Holtmühle  |  1_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Aussenansicht_2019.jpg


6 MB

Należący do sieci hoteli Bilderberg holenderski Château Holtmühle oferuje gościom przyjemność, relaks i doskonałą obsługę na najwyższym poziomie.

Source: Bilderberg Château Holtmühle  |  2_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Deluxe_Zimmer_2019.jpg


4 MB

W luksusowych łazienkach 45 stylowych apartamentów zamontowano powierzchnie prysznicowe Superplan XXL.

Source: KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  3_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Badezimmer.jpg


4 MB

Duży format brodzika Superplan XXL zapewnia nie tylko swobodę ruchów podczas kąpieli, ale również pewność i bezpieczeństwo pod prysznicem dzięki innowacyjnemu, niemal niewidocznemu dla oka wykończeniu przeciwpoślizgowemu Secure Plus.

Source: KALDEWEI/Christian Blanke Fotografie  |  4_KALDEWEI_Bilderberg_Chateau_Holtmuehle_Badezimmer.jpg