(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Komfort w prawdziwie europejskim stylu: pierwszy Hotel Kempinski na Kubie

Ahlen, maj 2018. – Hawana należy obecnie do najpopularniejszych kierunków podróży. Nic dziwnego: atmosfera tej karaibskiej metropolii jest naprawdę wyjątkowa. Kolorowe, zabytkowe samochody, wspaniałe budowle z dawnych czasów, tętniące życiem kawiarnie i uliczni muzycy niemal na każdym rogu. Szczególną atmosferą zachwyca turystów Stare Miasto, które już w latach 80-tych zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W samym sercu zabytkowej części kubańskiej stolicy powstał luksusowy hotel Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana. To prawdziwa premiera na Kubie - pierwszy 5-cio gwiazdkowy obiekt jaki otworzyła luksusowa amerykańska grupa hotelowa. Wyposażenie Gran Hotel Manzana zachwyca szlachetnymi materiałami i kosztownymi detalami. Uwagę zwracają również przestronne, luksusowo urządzone łazienki. Po długim dniu spędzonym na zwiedzaniu tętniącej życiem kubańskiej stolicy goście mogą zrelaksować się w komfortowych wannach ze stali emaliowanej KALDEWEI.

W zabytkowym budynku Manzana de Gómez mieścił się niegdyś pierwszy na Kubie luksusowy dom towarowy w europejskim stylu. Pełne przepychu wnętrza Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana nawiązują do czasów dawnej świetności i chwały tego wyjątkowego miejsca, podejmując gości w prawdziwie luksusowym stylu. Wszystkie pomieszczenia hotelowe są bardzo wysokie, co w połączeniu z sięgającymi od sufitu do podłogi francuskimi oknami sprawia, że widok z 246 nowocześnie zaprojektowanych pokoi i apartamentów na zabytkowe centrum miasta dosłownie zapiera dech w piersiach.

Ekskluzywna kąpiel dzięki rozwiązaniom produktowym firmy KALDEWEI
Wysokiej jakości rozwiązania produktowe KALDEWEI stanowią  doskonałe dopełnienie luksusowego wyposażenia hotelowych łazienek. Wanny  Classic Duo Oval oraz Classic Duo Oval Wide zostały zaprojektowane przez renomowane mediolańskie studio projektowe Sottsass Associati. Oba modele zachwycają wyważoną elegancją, idealnym wyczuciem formy oraz szlachetnością materiału – stali emaliowanej KALDEWEI.

KALDEWEI: światowy partner branży hotelarskiej
Bez względu na to jakie rozwiązanie produktowe z oferty KALDEWEI wybierze inwestor - wannę, emaliowaną powierzchnię prysznicową czy umywalkę – wszystkie modele KALDEWEI  wykonane są z wysokiej jakości stali emaliowanej. Ten wyjątkowo wytrzymały materiał doskonale odpowiada szczególnym wymaganiom branży hotelarskiej. Rozwiązania produktowe ze stali emaliowanej nie tylko spełniają najwyższe standardy wzornicze, ale również dzięki łatwej pielęgnacji, odporności na uszkodzenie i długiemu cyklowi eksploatacyjnemu charakteryzują się dużą efektywnością kosztową. Właśnie dlatego wielu hotelarzy na całym świecie wybrało niezawodną jakość KALDEWEI.

Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana – charakterystyka obiektu:
Klasyfikacja: 5 gwiazdek
Liczba pokoi: 246 pokoi i suit
Produkty KALDEWEI: 22 wanny Classic Duo Wide oraz 148 wanien Classic Duo

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
docx  |  2 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  10 MB
< DIN A4
3 MB

Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana jest pierwszym 5-cio gwiazdkowym hotelem na Kubie. Mieści się on w zabytkowym domu towarowym Manzana de Gómez w samym centrum Starego Miasta Hawany. Nowy obiekt hotelowy oferuje luksus na najwyższym poziomie i podejmuje gości w prawdziwie europejskim stylu.

Source: © Kempinski Hotels  |  1_KALDEWEI_Gran_Hotel_Manzana_Kempinski_La_Habana.jpg

< DIN A4
3 MB

Hotel składa się z 246 pokoi i apartamentów. Przez ogromne dwuskrzydłowe okna goście mogą podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta.

Source: © Kempinski Hotels  |  2_KALDEWEI_Gran_Hotel_Manzana_Kempinski_La_Habana_Junior_Suite.jpg

< DIN A4
3 MB

Do relaksującej kąpieli po dniu pełnym wrażeń zachęca luksusowa wanna Classic Duo Oval Wide firmy KALDEWEI.

Source: © Kempinski Hotels  |  3_KALDEWEI_Classic_Duo_Oval_Wide.jpg

< DIN A4
3 MB

Dzięki ponadczasowej formie wanna Classic Duo Oval idealnie wpisuje się w stylistykę łazienkowych wnętrz pierwszego na Kubie Hotelu Kempinski.

Source: © Kempinski Hotels  |  4_KALDEWEI_Classic_Duo_Oval.jpg