(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Le Roch Paris: ekskluzywny hotel w butikowym stylu z rozwiązaniami produktowymi KALDEWEI

Ahlen, październik 2017. – W położonym w paryskiej dzielnicy Saint-Honoré nowym designerskim hotelu Le Roch Hôtel & Spa Paris goście odnajdą relaks na najwyższym poziomie. 5-gwiazdkowy obiekt jest wspaniałym miejscem na odpoczynek i ucieczkę od szalonego tempa życia. Wizytówką tego wyjątkowego miejsca utrzymanego w stylu Boutique-Look jest luksusowy wystrój autorstwa  Sarah Lavoine. Na szczególną uwagę zasługują komfortowe łazienki, w których zastosowano ekskluzywne rozwiązania produktowe firmy KALDEWEI jak: emaliowane powierzchnie prysznicowe Conoflat oraz wanny Centro Duo Oval z kolekcji  Meisterstück.

Nowo otwarty Le Roch Hôtel & Spa Paris składa się z 37 stylowo urządzonych pokoi i apartamentów. Każde pomieszczenie to oryginalna wizytówka stylu reprezentowanego przez projektantkę Lavoine, która znana jest ze swojej fascynacji grą kolorów, struktur i materiałów. Jej podziw i miłość dla autentycznego paryskiego szyku są wyraźnie widoczne w dbałości o każdy element wystroju. To dzięki jej pasji w butikowych wnętrzach Le Roch Hôtel & Spa Paris udało się stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę.

Luksusowa gra kolorów i materiałów w łazience
Dobry nastrój gości w 32 pokojach i 5 suitach pomaga utrzymać wyjątkowy wystrój wnętrz, na który składa się mix szlachetnych materiałów, harmonijnych barw oraz paryskich motywów. W hotelowych łazienkach Lavoine kontynuuje zabawę formą i kolorem łącząc płytki oraz atłasowe meble w intensywnych odcieniach błękitu z produktami KALDEWEI ze szlachetnej stali emaliowanej w kolorze białym. Centralnym punktem łazienek w apartamentach jest luksusowa wanna wolnostojąca Meisterstück Centro Duo Oval wykonana wraz z obudową ze stali emaliowanej. Uwagę zwraca nie tylko minimalistyczny design tego modelu lecz przede wszystkim jego komfortowe wnętrze. Dwie wygodnie profilowane płaszczyzny podparcia pleców oraz centralnie umieszczony odpływ gwarantują doskonały relaks i odprężenie także podczas kąpieli we dwoje.  

Produkty KALDEWEI – komfort i estetyka
Luksusowo wyposażone są również łazienki w pozostałych pokojach, do których zarządcy hotelu wybrali także produkty KALDEWEI. Emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat dzięki swej mininalnej głębokości umożliwia montaż na równi z płaszczyzną podłogi. Gwarantuje to gościom hotelu wygodne i bezpieczne wejście i wyjście spod prysznica. Pokrywa odpływu wykonana ze stali emaliowanej jest zainstalowana nieruchomo w płaszczyźnie brodzika, co gwarantuje komfort i pewność pod prysznicem. Idealnym dopełnieniem stylowego wnętrza jest elegancka wanna Classic Duo Oval ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI. 

Le Roch Hôtel & Spa – charakterystyka obiektu:
Klasyfikacja: 5 gwiazdek
Liczba pokoi: 32 pokoje, 5 suit,
Produkty KALDEWEI: Meisterstück Centro Duo Oval, wanna Classic Duo Oval, emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat  

 

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Text
docx  |  2 MB
All images
zip  |  30 MB
< DIN A4
5 MB

Le Roch Hôtel & Spa Paris składa się z 37 stylowo urządzonych pokoi i apartamentów. Każde pomieszczenie w tym luksusowym obiekcie stanowi oryginalną wizytówkę stylu reprezentowanego przez paryską projektantkę Lavoine, która znana jest ze swojej fascynacji grą kolorów, struktur i materiałów. Jej podziw i miłość dla autentycznego paryskiego szyku są wyraźnie widoczne w dbałości o każdy element wystroju. To dzięki jej pasji w butikowych wnętrzach Le Roch Hôtel & Spa Paris udało się stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  1_KALDEWEI_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris_Restaurant.jpg


14 MB

Efekt typowej dla paryskiej stolicy elegancji uzyskano dzięki zastosowaniu we wnętrzach luksusowych materiałów, kosztownych tkanin oraz ciepłej kolorystyki. Taki styl pozwolił stworzyć przyjazną, gościnną atmosferę.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  2_KALDEWEI_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris_Zimmer.jpg

< DIN A4
3 MB

Wykonana ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI wanna Meisterstück Centro Duo Oval stanowi interesujący kolorystyczny i materiałowy kontrast w zestawieniu z atłasowymi meblami w intensywnym odcieniu turkusu. To właśnie luksusowa wanna ma za zadanie przyciągać uwagę gości w apartamentowych łazienkach. Dwie wygodnie wyprofilowane płaszczyzny podparcia pleców oraz centralnie umieszczony odpływ gwarantują doskonały komfort i zachęcają do kąpieli we dwoje.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Centro_Duo_Oval_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris.jpg

< DIN A4
4 MB

Minimalna głębokość emaliowanej powierzchni prysznicowej Conoflat umożliwia jej montaż w płaszczyźnie podłogi. Gwarantuje to gościom wygodne i bezpieczne wejście i wyjście spod prysznica.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  4_KALDEWEI_Conoflat_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris.jpg

< DIN A4
4 MB

Najwyższy standard pod względem komfortu oraz wystroju wnętrz oferują gościom apartamenty Le Roch Hôtel & Spa Paris. W suitach centralnym punktem łazienkowego wnętrza jest luksusowa dwuosobowa wanna Classic Duo Oval KALDEWEI przyciągająca uwagę klasyczną ponadczasową formą.

Source: © Le ROCH HOTEL & SPA  |  5_KALDEWEI_Classic_Duo_Oval_Le_Roch_Hotel___Spa_Paris.jpg