(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Rodzina produktów Cayono – idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących ciekawego wzornictwa za rozsądną cenę

Ahlen, lipiec 2017. – rodzina produktów Cayono firmy KALDEWEI jest idealnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy podczas modernizacji przestrzeni łazienkowej szczególny nacisk kładą na ciekawy design, ale zwracają przy tym również uwagę na cenę. Nowa wanna Cayono Duo oraz powierzchnia prysznicowa Cayonoplan doskonale spełniają te kryteria. Jest to oferta skierowana do rodzin poszukujących maksymalnego komfortu oraz doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie. Linia Cayono jest bardzo dobrym rozwiązaniem również dla developerów oraz sektora hotelarskiego. Bezkompromisowa jakość wraz z atrakcyjną ceną gwarantują najlepszy wybór.

Cayono Duo: wartość dodana dzięki dodatkowym funkcjom gwarantującym większy komfort

Nowy model Cayono Duo uzupełnia popularną linię Cayono o komfortową wannę dwuosobową z dwiema wygodnie wyprofilowanymi płaszczyznami podparcia pleców. Obszerne wnętrze oraz centralnie umieszczony odpływ gwarantują relaks i odprężenie podczas kąpieli we dwoje. Cena modelu Cayono Duo jest niezwykle atrakcyjna. Dzięki dodatkowym funkcjom zwiększającym komfort użytkowania model ten to doskonała inwestycja, która bez wątpienia zwróci się w krótkim czasie. Wanna Cayono Duo dostępna jest w dwóch rozmiarach 170x75cm oraz 180x80cm, dzięki temu idealnie nadaje się do wielu pomieszczeń i różnych warunków zabudowy. Pod względem formy, jakości surowca oraz kolorystyki wanna Cayono Duo stanowi doskonałe stylistyczne dopełnienie nowej emaliowanej powierzchni prysznicowej Cayonoplan.

Cayonoplan: duże możliwości podczas remontów i renowacji

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Cayonoplan jest dostępna w 19 różnych rozmiarach, dlatego idealnie dopasowuje się do najróżniejszych warunków zabudowy. Wysokość bocznych rantów brodzika została tak zaprojektowana aby przy zachowaniu odpowiedniej minimalnej wysokości zabudowy umożliwić instalację w podłodze. Jeśli jednak warunki techniczne panujące w pomieszczeniu nie pozwalają na montaż brodzika w taki sposób można go zainstalować bezpośrednio na wykładanej płytkami posadzce. Z taką sytuacją mamy do czynienia często podczas remontów łazienek w starym budownictwie. Aby maksymalnie ułatwić instalatorom montaż i zabudowę powierzchni prysznicowej KALDEWEI oferuje model Cayonoplan z gotową ramą montażową, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o tym brodziku. Przeniesienie odpływu na środek jednego z boków miało na celu zwiększenie komfortu użytkowania oraz znaczące poszerzenie przestrzeni kąpielowej. Taki zabieg techniczny umożliwia poza tym bezproblemową instalację brodzika w miejscu starej, wysłużonej wanny, bez konieczności przeprowadzenia kosztownej przebudowy lub wymiany istniejącej w łazience instalacji. To duża zaleta i oszczędność dla inwestorów modernizujących łazienki w starym budownictwie.

„Perfect Match“: rodzina produktów Cayono

Aby zapewnić maksymalną swobodę projektowania model Cayonoplan dostępny jest we wszystkich matowych barwach Coordinated Colours Collection. Ponadto producent zapewnia możliwość zamówienia powierzchni prysznicowej Cayonoplan z niemal niewidocznym dla oka wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus. Klasyczny design brodzika Cayonoplan stanowi harmonijne dopełnienie linii wanien Cayono. Dzięki temu została osiągnięta stylistyczna i materiałowa spójność gwarantująca wizualną harmonię przestrzeni łazienkowej. Zgodnie z zasadą ,,idealnego dopasowania” modele Cayono można łączyć z umywalkami z linii produktowej Puro.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  1,017 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  27 MB
1_Kaldewei_Cayono Duo
DIN A4
5 MB

Wartość dodana dzięki nowym komfortowym funkcjom: nowy model Cayono uzupełnia popularną linię Cayono o komfortową wannę dwuosobową z dwiema wygodnie wyprofilowanymi płaszczyznami podparcia pleców. Obszerne wnętrze oraz centralnie umieszczony odpływ gwarantują relaks i odprężenie podczas kąpieli we dwoje. Jest to oferta skierowana do inwestorów, poszukujących maksymalnego komfortu oraz doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie. Linia Cayono jest bardzo dobrym rozwiązaniem również dla developerów oraz sektora hotelarskiego.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Cayono Duo

2_Kaldewei_Cayono Duo
DIN A4
4 MB
3_Kaldewei_Cayonoplan
DIN A4
5 MB

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Cayonoplan jest dostępna w 19 różnych rozmiarach dlatego idealnie nadaje się do wielu pomieszczeń i różnych warunków zabudowy. Dzięki odpowiedniej wysokości rantów brodzik można łatwo zamontować w każdej łazience. Przy zachowaniu minimalnej wysokości zabudowy możliwa jest szybka i bezproblemowa instalacja na równi z płaszczyzną podłogi.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Cayonoplan

4_Kaldewei_Cayonoplan
DIN A4
1 MB
5_Kaldewei_Cayono_Perfect Match
< DIN A4
4 MB

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Cayonoplan oraz wanna Cayono Duo umożliwiają harmonijną aranżację nowoczesnej przestrzeni łazienkowej w oparciu o materiałową i stylistyczną spójność. Modele z rodziny Cayono można łączyć z umywalkami z serii Puro.

Source: © KALDEWEI  |  5_KALDEWEI_Cayono_Perfect Match

6_Kaldewei_Cayono_Perfect Match
> DIN A4
5 MB
7_Kaldewei_Puro S
> DIN A4
4 MB