(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Nowe systemy montażowe i uszczelniające: bezpieczne, łatwe i szybkie w montażu

Ahlen, lipiec 2017. – Od wielu lat firma KALDEWEI konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę produktową. Tym razem niemiecki producent wprowadza na rynek nowe, zmodernizowane systemy montażowe i uszczelniające. Cel takiego kierunku rozwoju oferty produktowej został zdefiniowany jako maksymalne uproszczenie i skrócenie czasu pracy instalatorów. Z tego powodu KALDEWEI wprowadza na rynek nową ramę montażową FR 5300 FLEX oraz nowe systemy uszczelniające FLEX a także system uszczelniający do montażu w płaszczyźnie podłogi.

Systemy montażowe KALDEWEI – inteligentne ,,rozwiązania do prysznica”
Systemy montażowe KALDEWEI dedykowane są różnym modelom brodzików i dostosowane do różnych warunków zabudowy. Nowy system oparty na ramie montażowej FR 5300 FLEX jest kontynuacją sprawdzonego już w praktyce systemu FR 5300. Rama montażowa FR 5300 FLEX może być stosowana do wszystkich typów zabudowy powierzchni prysznicowych, na równi z podłogą, bezpośrednio na wykładanej płytkami posadzce, czy też na podeście. Dodatkowe elementy zawarte standardowo w pakiecie umożliwiają uzyskanie wysokości zabudowy powierzchni aż do 250 mm.

Korzyści dla instalatorów – łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy montaż
Nowe systemy montażowe KALDEWEI mają za zadanie spełnić wymagania profesjonalnych instalatorów. Kompletny system dostarczany jest w postaci zmontowanych ze sobą elementów, co pozwala na znaczne uproszczenie i skrócenie czasu pracy. Podczas całego procesu instalacji poszczególne elementy systemu montażowego są łatwo dostępne. Umożliwia to bezproblemowe dopasowanie całej konstrukcji do indywidualnych wymagań poprzez skorygowanie i regulację ustawień fabrycznych. Dzięki nowemu systemowi podpór „3D” oraz czytelnym oznaczeniom na ramie montażowej FR 5300 FLEX, instalatorzy mogą łatwo dopasować długość ramy oraz wysokość zabudowy do istniejących warunków. Kolejna zaleta produktów KALDEWEI – na każdym opakowaniu znajdują się czytelne, proste instrukcje w formie rysunków oraz kody QR z linkami do prezentacji czy filmów video. W ten sposób wszystko jest perfekcyjnie przygotowane do montażu. W razie potrzeby instalator może skorzystać z multimediów uzyskując dodatkową pomoc oraz szczegółowe informacje nawet w trakcie pracy na budowie.

Systemy uszczelniające KALDEWEI
Nowe systemy uszczelniające KALDEWEI dostarczane są do klienta w formie przygotowanych do użycia kompletnych elementów, dlatego ich instalacja na budowie przebiega szybko i sprawnie. Oferowane przez niemieckiego producenta rozwiązania są bardzo uniwersalne, dlatego instalatorzy mogą je stosować do wielu modeli brodzików i przy różnych warunkach zabudowy. System taśm uszczelniających FLEX może być stosowany do izolacji i uszczelniania wanien oraz brodzików instalowanych na podwyższeniu. Do uszczelniania powierzchni prysznicowych instalowanych w płaszczyźnie podłogi KALDEWEI także oferuje nowy system uszczelniający.

KALDEWEI: dialog ze specjalistami z branży sanitarnej
Współpracując z instalatorami oraz innymi specjalistami z branży sanitarnej firma KALDEWEI od wielu lat opracowuje i wdraża do produkcji nowe, praktyczne rozwiązania produktowe. Niemiecki producent konsekwentnie udoskonala oferowane systemy montażowe i instalacyjne. Celem takiej polityki produktowej jest maksymalne uproszczenie pracy instalatorów.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Text
doc  |  1 MB
Images
zip  |  3 MB
DIN A4
882 KB

Oferowane przez KALDEWEI nowe systemy montażowe są bardzo uniwersalne, dlatego można je stosować do wielu modeli brodzików i przy różnych warunkach zabudowy. Rama montażowa FR 5300 FLEX może być stosowana do wszystkich typów zabudowy emaliowanych powierzchni prysznicowych, na równi z podłogą, bezpośrednio na wykładanej płytkami posadzce, czy też na podeście.

Source: © KALDEWEI  |  4_1_KALDEWEI_FR_5300_FLEX.jpg

DIN A4
422 KB

Nowe systemy uszczelniające KALDEWEI składają się z gotowych do montażu elementów nie wymagających dalszej obróbki na placu budowy. Umożliwia to znaczne skrócenie czasu potrzebnego na instalację brodzika u klienta.

Source: © KALDEWEI  |  4_2_KALDEWEI_Sealing_kit_floor-level.jpg

DIN A4
920 KB

Współpracując z instalatorami oraz innymi specjalistami z branży sanitarnej firma KALDEWEI od wielu lat opracowuje i wdraża do produkcji nowe, praktyczne rozwiązania produktowe konsekwentnie udoskonalając oferowane systemy montażowe i instalacyjne. Taka strategia rozwoju ma na celu maksymalne uproszczenie pracy instalatorów.

Source: © KALDEWEI  |  4_3_KALDEWEI_Scona.jpg