(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Świat kolorów KALDEWEI: harmonia i zmysłowość w łazience

Ahlen, marzec 2017. – Dla współczesnego człowieka łazienka stała się miejscem duchowego oczyszczenia. To właśnie tutaj chcemy odpoczywać i delektować się wolnym czasem. Niebagatelny wpływ na nasz nastrój ma sposób aranżacji tej przestrzeni. Ciepła, naturalna kolorystyka elementów wyposażenia może w znaczący sposób oddziaływać na zmysły przyczyniając się do stworzenia harmonijnej atmosfery. Z tego właśnie powodu powierzchnie prysznicowe oraz wybrane modele wanien i wszystkie umywalki niemieckiego producenta są dostępne w naturalnych matowych barwach Coordinated Colours Collection. Tak jak dotychczas umywalki występują również w standardowych kolorach sanitarnych. Dzięki idealnemu kolorystycznemu dopasowaniu rozwiązania produktowe KALDEWEI wnoszą do przestrzeni łazienkowej zmysłowość i harmonię.

 

Rozszerzając ofertę umywalek o modele w naturalnej, zmysłowej palecie barw Coordinated Colours Collection niemiecki producent zapewnia klientom jeszcze większą swobodę w aranżacji przestrzeni łazienkowej. Kolekcja Coordinated Colours obejmuje szeroką gamę modnych odcieni: od ciepłych brązów i eleganckich szarości przez delikatne pastelowe beże aż po intensywną czerń. Proponowana przez KALDEWEI gama kolorów jest bardzo uniwersalna. Harmonijnie współgra z innymi elementami wyposażenia lub tworzy przyciągające uwagę kontrasty. Dzięki materiałowej, kolorystycznej i stylistycznej spójności umywalki KALDEWEI doskonale współgrają z programem emaliowanych powierzchni prysznicowych w myśl zasady „idealnego dopasowania”. 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  834 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  22 MB
11_1_Kaldewei_Miena_Scona_Oyster_Grey
DIN A4
1 MB

Dzięki materiałowej, kolorystycznej i stylistycznej spójności umywalki KALDEWEI doskonale współgrają z programem emaliowanych powierzchni prysznicowych w myśl zasady „idealnego dopasowania”.

Source: © KALDEWEI  |  11_1_KALDEWEI_Miena_Scona_Oyster_Grey

11_2_Kaldewei_Miena_City_Anthrazit
DIN A4
1 MB

Wszystkie modele umywalek oraz wybrane wanny są dostępne w pełnej palecie barw Coordinated Colours Collection.

Source: © KALDEWEI  |  11_2_KALDEWEI_Miena_City_Anthrazit

11_3_Kaldewei_Miena_City_Anthrazit
DIN A4
1 MB
11_4_Kaldewei_Miena
DIN A4
759 KB

Oprócz klasycznych kolorów sanitarnych umywalka występuje w ekskluzywnej matowej palecie barw Coordinated Colours Collection.

Source: © KALDEWEI  |  11_4_KALDEWEI_Miena

11_5_Kaldewei_Miena
DIN A4
871 KB
11_6_Kaldewei_Miena
DIN A4
866 KB