(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI Puro Set Wide: maksymalna elastyczność przy projektowaniu łazienki

Ahlen, marzec 2017. – Nowa wanna Puro Set Wide firmy KALDEWEI to prawdziwy model wielozadaniowy pozwalający na komfortową kąpiel i wygodny prysznic w jednym. To klasyczna wanna jednoosobowa z ergonomicznie wyprofilowaną płaszczyzną podparcia pleców, pionowymi ścianami bocznymi i obszernym płaskim dnem. Dzięki takiej konstrukcji model Puro Set Wide zapewnia nie tylko dużo miejsca podczas kąpieli w pozycji leżącej, ale gwarantuje również  swobodę ruchów i bezpieczeństwo w trakcie kąpieli pod prysznicem. Komfortowa strefa prysznicowa bez przeszkadzającego odpływu, który został przeniesiony na środek wanny, może być dodatkowo wyposażona w obszerne wykończenie przeciwpoślizgowe. 

 

Elastyczność projektowania 

Szerokie krawędzie wanny Puro Set Wide zapewniają architektom i projektantom dużą swobodę planowania, gwarantując dowolność w wyborze i sposobie lokalizacji armatury oraz innych przewidzianych w projekcie elementów wyposażenia. Nowością w asortymencie KALDEWEI jest nieznaczne poszerzenie krawędzi stykających się bezpośrednio ze ścianą. Dzięki temu zabiegowi technicznemu można położyć płytki aż do samej krawędzi wanny, a mimo to wszystkie cztery ranty wanny w dalszym ciągu mają jednakową szerokość. Taka regularność kształtu pomaga osiągnąć lepszy efekt wizualny. Model Puro Set Wide dostępny jest w różnych wariantach. 

 

Wszechstronność i perfekcja 

Model Puro Set Wide dzięki swojej nowoczesnej formie doskonale uzupełnia istniejącą linię produktową Puro idealnie komponując się z umywalkami  z tej serii. Nowa wanna Puro Set Wide dostępna jest w wersji prawej i lewej. Duży wybór oferowanych przez KALDEWEI wariantów gwarantuje możliwość znalezienia rozwiązania odpowiedniego dla każdego pomieszczenia i różnych warunków zabudowy. Wszechstronność tego modelu docenią szczególnie ci, którzy mimo niewielkich rozmiarów łazienki nie chcą rezygnować z kąpieli w wannie, ale chcą mieć również możliwość wygodnego korzystania z prysznica.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  875 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  21 MB
8_1_Kaldewei_Puro Set Wide
DIN A4
2 MB

Nowa wanna Puro Set Wide firmy KALDEWEI to prawdziwy model wielozadaniowy pozwalający na komfortową kąpiel i wygodny prysznic w jednym. To klasyczna wanna jednoosobowa z ergonomicznie wyprofilowaną płaszczyzną podparcia pleców, pionowymi ścianami bocznymi i obszernym płaskim dnem. Dzięki takiej konstrukcji model Puro Set Wide zapewnia nie tylko dużo miejsca podczas kąpieli w pozycji leżącej, ale gwarantuje również swobodę ruchów i bezpieczeństwo w trakcie kąpieli pod prysznicem.

Source: © KALDEWEI  |  8_1_KALDEWEI_Puro Set Wide

8_2_Kaldewei_Puro Set Wide
DIN A4
721 KB

Szerokie krawędzie wanny Puro Set Wide zapewniają architektom i projektantom dużą swobodę planowania, gwarantując dowolność w wyborze i sposobie lokalizacji armatury oraz innych przewidzianych w projekcie elementów wyposażenia.

Source: © KALDEWEI  |  8_2_KALDEWEI_Puro Set Wide

8_3_Kaldewei_Puro Set Wide
DIN A4
982 KB
8_4_Kaldewei_Puro Set Wide
DIN A4
1 MB
8_5_Kaldewei_Puro_Perfect Match
DIN A4
1 MB

Model Puro Set Wide dzięki swojej nowoczesnej formie doskonale uzupełnia istniejącą linię produktową Puro idealnie komponując się z umywalkami z tej serii.

Source: © KALDEWEI  |  8_5_KALDEWEI_Puro_Perfect Match

8_6_Kaldewei_Puro
DIN A4
1 MB