(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Nowa interpretacja klasyki: KALDEWEI Meisterstück Classic Duo Oval

Ahlen, marzec 2017. – KALDEWEI ponownie wprowadza klasyczną wannę do nowoczesnej łazienki. Wolnostojący model Meisterstück Classic Duo Oval zachwyca ponadczasowym pięknem zamkniętym w efektownej obudowie. Całość została wykonana z jednego materiału – szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI. Owalne wnętrze wanny wraz z wąskimi rantami i minimalistyczną koniczną obudową tworzą wyjątkowy przedmiot wzorniczny. Dwie wygodnie wyprofilowane płaszczyzny podparcia pleców zapewniają relaks i odprężenie podczas kąpieli – pojedynczo lub we dwoje. 

 

Nowa wolnostojąca wanna Meisterstück Classic Duo Oval zachwyca klasyczną elegancją nie tylko w prywatnych łazienkach. Wyjątkowy design tego modelu oraz doskonałe właściwości stali emaliowanej dobrze sprawdzają się także w luksusowych apartamentach oraz łazienkach hotelowych. Kąpiel w wannie ze stali emaliowanej fantastycznie relaksuje i rozpieszcza skórę. Dzięki unikalnym właściwościom emalii wanna jest higieniczna, trwała i łatwa w pielęgnacji. Nowa wanna Classic Duo Oval jest modelem wolnostojącym z ekskluzywnej serii Meisterstück i odznacza się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. 

 

Nowe możliwości łączenia produktów w myśl zasady ,,idealnego dopasowania 

Odnosząca na rynku sukcesy seria Classic wzbogaciła się właśnie o wolnostojący model wanny Meisterstück Classic Duo Oval dając architektom i projektantom wiele ciekawych możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej. Stylistyka nowej wanny w myśl zasady ,,idealnego dopasowania“ doskonale komponuje się z nowym modelem umywalki Classic. Połączenie w hotelowej łazience wolnostojącego modelu Meisterstück Classic Duo Oval z owalną umywalką podblatową z tej samej serii produktowej ma za zadanie przyciągnąć uwagę gości za pomocą interesujących wizualnych akcentów. 

 

Wielokrotnie nagradzane: wanny KALDEWEI z kolekcji Meisterstück

Solo czy w połączeniu  z umywalkami i emaliowanymi powierzchniami prysznicowymi wanny Meisterstück idealnie wpisują się w stylistykę współczesnej architektury łazienkowej. Ich wyjątkowe piękno podkreślają doskonale wyprofilowane obudowy, wykonane tak jak wanny ze szlachetnej stali emaliowanej. Dowodem uznania dla unikalnej stylistyki KALDEWEI jest wiele prestiżowych nagród i wyróżnień jakie przyznano wolnostojącym wannom z kolekcji Meisterstück. Wśród nich znalazły się trzy najbardziej prestiżowe: „red dot design award 2015“, „iF Design award 2015“ oraz „Iconic Award 2016“. 

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  679 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  10 MB
7_1_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
605 KB

KALDEWEI ponownie wprowadza klasyczną wannę do nowoczesnej łazienki. Wolnostojący model Meisterstück Classic Duo Oval to ponadczasowe piękno połączone z efektowną obudową. Całość wykonana z jednego materiału – szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  7_1_KALDEWEI_Meisterstück_Classic Duo Oval

7_2_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
1 MB

Nowa wolnostojąca wanna Meisterstück Classic Duo Oval zachwyca klasyczną elegancją nie tylko w prywatnych łazienkach. Wyjątkowy design tego modelu oraz doskonałe właściwości stali emaliowanej dobrze sprawdzają się także w luksusowych apartamentach oraz łazienkach hotelowych.

Source: © KALDEWEI  |  7_2_KALDEWEI_Meisterstück_Classic Duo Oval

7_3_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
742 KB
7_4_Kaldewei_Meisterstück_Classic Duo Oval
DIN A4
801 KB
7_5_Kaldewei_Classic
DIN A4
1 MB

Stylistyka nowej wanny w myśl zasady ,,idealnego dopasowania“ doskonale komponuje się z nowym modelem umywalki Classic. Połączenie w hotelowej łazience wolnostojącego modelu Meisterstück Classic Duo Oval z owalną umywalką podblatową z tej samej serii produktowej ma za zadanie przyciągnąć uwagę gości za pomocą interesujących wizualnych akcentów.

Source: © KALDEWEI  |  7_5_KALDEWEI_Classic