(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Duża swoboda projektowania dzięki nowym umywalkom KALDEWEI

Ahlen, marzec 2017. – Nowe formy, nowa kolorystyka, nowy design: konsekwentnie rozbudowując swoje produktowe portfolio o blisko 80 nowych modeli i wariantów umywalek firma KALDEWEI po raz kolejny wyznacza nowe trendy w branży sanitarnej. Szeroka oferta niemieckiego producenta obejmuje pełen przekrój produktów począwszy od dużych dwukomorowych umywalek, aż do małych modeli przeznaczonych do niewielkich pomieszczeń lub łazienek gościnnych, czy od misternie wykonanych modeli luksusowych do klasycznych form. Po raz pierwszy oferta KALDEWEI obejmuje umywalki kolorowe. Producent rozszerzył także znacznie ilość dostępnych wariantów. Nowe umywalki KALDEWEI otwierają przed architektami wiele ciekawych możliwości, zapewniając dużą swobodę planowania oraz maksimum kreatywności. Dzięki poszerzeniu asortymentu KALDEWEI zamierza zwiększyć grono klientów docelowych w sektorze budownictwa publicznego i wśród inwestorów planujących małe łazienki i toalety gościnne. 

 

Klasyczna umywalka podblatowa z owalnym wnętrzem

Znana i sprawdzona linia produktowa Classic została z powodzeniem rozbudowana o umywalkę idealnie współgrającą wzorniczo zarówno ze standardowymi wannami do montażu przyściennego z kolekcji Classic Duo jak również z nowym wolnostojącym modelem Meisterstück Classic Duo Oval. Nowa umywalka Classic debiutuje na rynku w wersji podblatowej z obszernym owalnym wnętrzem. Taki sposób zabudowy zapewnia dużo miejsca na drobiazgi i przybory kosmetyczne takie jak np. dozownik mydła, gwarantuje również dość dużą dowolność w wyborze miejsca instalacji armatury. Forma tego modelu oraz doskonałe właściwości użytkowe stali emaliowanej sprawiają, że umywalka jest trwała i łatwa w pielęgnacji. Nowy podblatowy model umywalki Classic doskonale sprawdzi się w łazienkach hotelowych oraz toaletach publicznych.

 

Puro S: stylowy indywidualista

Autorką eleganckiej, prostokątnej umywalki Puro S KALDEWEI jest znana projektantka Anke Salomon. Ten nowy w kolekcji KALDEWEI nablatowy model wyróżnia się minimalistycznym, ponadczasowym wzornictwem. Delikatne, wąskie krawędzie oraz obszerne wnętrze Puro S przyciągają uwagę czyniąc tę wyjątkową umywalkę ozdobą każdej łazienki. Jako łazienkowy solista Puro S może być montowany w dowolnym miejscu na blacie lub szafce. Doskonale prezentuje się w zestawieniu z armaturą ścienną. Dzięki możliwości zestawiania z wannami z rodziny Puro umywalka Puro S idealnie wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy oparte na dążeniu do materiałowej i stylistycznej spójności projektu.

 

Podwójna umywalka Puro: idealna dla całej rodziny

Idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny, ale również do łazienek w sektorze publicznym jest nowa obszerna umywalka Puro. W tej serii do wyboru mamy dużą umywalkę jednokomorową z miejscem na jedną lub dwie armatury, oraz typową umywalkę dwukomorową. Szeroka krawędź pomiędzy komorami może być wykorzystana jako wygodna półka na drobiazgi czy kosmetyki. Autorką tego wyjątkowego projektu jest Anke Salomon. Umywalki Puro dzięki swojej minimalistycznej klasycznej formie stanowią doskonałe dopełnienie cieszącej się dużym uznaniem klientów linii wanien Puro.

 

Małe umywalki: Cono oraz Puro

Specjalnie do małych łazienek oraz toalet gościnnych KALDEWEI zaprojektowało nowe modele umywalek. Małe, kompaktowe rozwiązania pojawiły się aż w dwóch liniach produktowych Cono oraz Puro. Wygodna półka na armaturę oraz inne łazienkowe akcesoria pozwala na dużą oszczędność miejsca w niewielkiej łazience. Klienci mają do wyboru wariant z półką z prawej lub lewej strony. Umywalki ze szlachetnej stali emaliowanej spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu oraz jakości surowca. Są trwałe, higieniczne i łatwe w pielęgnacji. Minimalistyczny model Cono z charakterystyczną kwadratową pokrywą odpływu ze stali emaliowanej idealnie dopełnia rodzinę Cono.

Kolejna interesująca nowość w ofercie KALDEWEI to filigranowe modele – misy z serii Miena dostępne w 2 wersjach: kwadratowej i okrągłej. Wszystkie umywalki KALDEWEI wkrótce będą produkowane w pełnej gamie kolorystycznej Coordinated Colours Collection.

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  2 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  56 MB
6_1_Kaldewei_Miena_Conoflat_Oyster_Grey
DIN A4
1 MB

Nowe formy, nowa kolorystyka, nowy design: konsekwentnie rozbudowując swoje produktowe portfolio o blisko 80 nowych modeli i wariantów umywalek firma KALDEWEI po raz kolejny wyznacza nowe trendy w branży sanitarnej.

Source: © KALDEWEI  |  6_1_KALDEWEI_Miena_Conoflat_Oyster_Grey

6_2_Kaldewei_Miena_City_Anthrazit
DIN A4
1 MB

Kolejna interesująca nowość w ofercie KALDEWEI to filigranowe modele – misy z serii Miena dostępne w 2 wersjach: kwadratowej i okrągłej. Wszystkie umywalki KALDEWEI wkrótce będą produkowane w pełnej gamie kolorystycznej Coordinated Colours Collection.

Source: © KALDEWEI  |  6_2_KALDEWEI_Miena_City_Anthrazit

6_3_Kaldewei_Classic
DIN A4
1 MB

Znana i sprawdzona linia produktowa Classic została z powodzeniem rozbudowana o umywalkę idealnie współgrającą wzorniczo zarówno ze standardowymi wannami do montażu przyściennego z kolekcji Classic Duo jak również z nowym wolnostojącym modelem Meisterstück Classic Duo Oval.

Source: © KALDEWEI  |  6_3_KALDEWEI_Classic

6_4_Kaldewei_Classic
DIN A4
1 MB
6_5_Kaldewei_Classic
DIN A4
1 MB
6_6_Kaldewei_Puro S
> DIN A4
1 MB

Autorką eleganckiej, prostokątnej umywalki Puro S KALDEWEI jest znana projektantka Anke Salomon. Ten nowy w kolekcji KALDEWEI nablatowy model wyróżnia się minimalistycznym, ponadczasowym wzornictwem. Delikatne, wąskie krawędzie oraz obszerne wnętrze Puro S przyciągają uwagę czyniąc tę wyjątkową umywalkę ozdobą każdej łazienki. Jako łazienkowy solista Puro S może być montowany w dowolnym miejscu na blacie lub szafce.

Source: © KALDEWEI  |  6_6_KALDEWEI_Puro S

6_7_Kaldewei_Puro S
DIN A4
2 MB
6_8_Kaldewei_Puro_Podwójna umywalka
DIN A4
2 MB

Idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny, ale również do łazienek w sektorze publicznym jest nowa obszerna umywalka Puro. W tej serii do wyboru mamy dużą umywalkę jednokomorową z miejscem na jedną lub dwie armatury, oraz typową umywalkę dwukomorową.

Source: © KALDEWEI  |  6_8_KALDEWEI_Puro_Podwójna umywalka

6_9_Kaldewei_Puro_Podwójna umywalka
DIN A4
1 MB
6_10_Kaldewei_Cono_Małe umywalki
DIN A4
2 MB

Specjalnie do małych łazienek oraz toalet gościnnych KALDEWEI zaprojektowało nowe modele umywalek. Małe, kompaktowe rozwiązania pojawiły się aż w dwóch liniach produktowych Cono oraz Puro. Wygodna półka na armaturę oraz inne łazienkowe akcesoria pozwala na dużą oszczędność miejsca w niewielkiej łazience. Klienci mają do wyboru wariant z półką z prawej lub lewej strony.

Source: © KALDEWEI  |  6_10_KALDEWEI_Cono_Małe umywalki

6_11_Kaldewei_Cono_Małe umywalki
> DIN A4
2 MB
6_12_Kaldewei_Cono_Małe umywalki
DIN A4
3 MB