(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Cayonoplan: doskonały sposób na modernizację łazienki

Ahlen, marzec 2017. – Cayonoplan to odpowiedź firmy KALDEWEI na zapotrzebowanie rynku na płaską powierzchnię prysznicową w cenie, która nie obciąża nadmiernie budżetu. Model ten polecany jest szczególnie młodym rodzinom, a także inwestorom planującym remonty i modernizacje istniejących lokali mieszkaniowych. Cayonoplan sprawdzi się idealnie w starym budownictwie. Warto w tym miejscu przypomnieć, że emaliowane powierzchnie prysznicowe są łatwe w montażu – jeśli istnieje taka konieczność można je zainstalować nawet bezpośrednio na wyłożonej płytkami ceramicznymi podłodze. Atutem modelu Cayonoplan jest duży wybór dostępnych rozmiarów – w tej chwili inwestorzy mają do wyboru aż 19 różnych wariantów.

Duża elastyczność planowania podczas renowacji starych budynków

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Cayonoplan idealnie dopasowuje się do różnych warunków panujących w pomieszczeniu. Przy zachowaniu odpowiedniej minimalnej wysokości zabudowy model Cayonoplan można instalować w płaszczyźnie podłogi. Jeśli jednak warunki techniczne panujące w pomieszczeniu nie pozwalają na zabudowanie brodzika w taki sposób można go zainstalować bezpośrednio na wykładanej płytkami posadzce. Z taką sytuacją mamy do czynienia często podczas remontów łazienek w starym budownictwie. Aby maksymalnie ułatwić instalatorom montaż i zabudowę powierzchni prysznicowej KALDEWEI oferuje model Cayonoplan z gotową ramą montażową, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o tym brodziku. W ofercie niemieckiego producenta znajdują się również inne systemy montażowe.

Duża powierzchnia użytkowa z rantem dookoła brodzika

Wysokość bocznych krawędzi modelu Cayonoplan została tak zaprojektowana aby umożliwić zabudowę brodzika na równi z płaszczyzną podłogi. Wyprofilowanie powierzchni prysznicowej zostało tak opracowane aby zapewnić użytkownikom maksimum swobody i bezpieczeństwa pod prysznicem. Przeniesienie odpływu na środek jednego z boków brodzika miało na celu zwiększenie komfortu kąpieli oraz znaczące poszerzenie przestrzeni kąpielowej. Taki zabieg techniczny umożliwia poza tym bezproblemową instalację brodzika Cayonoplan w miejscu starej, wysłużonej wanny, bez konieczności przeprowadzenia kosztownej przebudowy lub wymiany istniejącej w łazience instalacji. To duża zaleta i oszczędność dla inwestorów modernizujących łazienki w starym budownictwie.

Zasada „idealnego dopasowania“: konsekwentne poszerzanie rodziny produktowej Cayono

Aby zapewnić maksymalną swobodę projektowania model Cayonoplan dostępny jest we wszystkich matowych odcieniach Coordinated Colours Collection. Ponadto producent zapewnia możliwość zamówienia powierzchni prysznicowej Cayonoplan z niemal niewidocznym dla oka wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus. Klasyczny design brodzika Cayonoplan stanowi harmonijne dopełnienie linii wanien Cayono. Dzięki temu została osiągnięta stylistyczna i materiałowa spójność projektu. Zgodnie z zasadą ,,idealnego dopasowania” modele Cayono można łączyć z umywalkami z linii produktowej Puro.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Wszystkie obrazy
zip  |  23 MB
Tekst
doc  |  1 MB
3_1_Kaldewei_Cayonoplan
DIN A4
1 MB

Cayonoplan to odpowiedź firmy KALDEWEI na zapotrzebowanie rynku na płaską powierzchnię prysznicową w cenie, która nie obciąża nadmiernie budżetu. Model ten polecany jest szczególnie młodym rodzinom, a także inwestorom planującym remonty i modernizacje istniejących lokali mieszkaniowych. Cayonoplan sprawdzi się idealnie w starym budownictwie. Warto w tym miejscu przypomnieć, że emaliowane powierzchnie prysznicowe są łatwe w montażu – jeśli istnieje taka konieczność można je zainstalować nawet bezpośrednio na wyłożonej płytkami ceramicznymi podłodze.

Source: © KALDEWEI  |  3_1_KALDEWEI_Cayonoplan

3_2_Kaldewei_Cayonoplan
> DIN A4
2 MB
3_3_Kaldewei_Cayonoplan
DIN A4
1 MB
3_4_Kaldewei_Cayono_Perfect Match
< DIN A4
1 MB

Klasyczny design brodzika Cayonoplan stanowi harmonijne dopełnienie linii wanien Cayono. Dzięki temu została osiągnięta stylistyczna i materiałowa spójność projektu. Zgodnie z zasadą ,,idealnego dopasowania” modele Cayono można łączyć z umywalkami z linii produktowej Puro.

Source: © KALDEWEI  |  3_4_KALDEWEI_Cayono_Perfect Match

3_5_Kaldewei_Cayono_Perfect Match
> DIN A4
1 MB
3_6_Kaldewei_Puro S
> DIN A4
1 MB