(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Strona web firmy KALDEWEI wyróżniona jako najlepsza firmowa strona internetowa

Ahlen, grudzień 2016. –w ramach międzynarodowego konkursu TYPO3 Awards 2016 internetowa strona firmy KALDEWEI (www.kaldewei.pl) została wybrana najlepszą korporacyjną stroną web w kategorii ,,Przedsiębiorstwo/Przemysł”. Stowarzyszenie TYPO3  we współpracy z Bundesverband Digitale Wirtschaft (BVDW) – Niemieckim Związkiem Gospodarki Cyfrowej honoruje tą nagrodą najbardziej kreatywne projekty. KALDEWEI zostało wyróżnione za wyjątkową łatwość i intuicyjność obsługi  na platformie online. Działająca od września tego roku nowa strona internetowa niemieckiego producenta zachwyca łatwością obsługi wykorzystując przy tym wiele praktycznych narzędzi serwisowych.

Wręczenie nagród odbyło się w ramach tegorocznej europejskiej konferecji TYPO3 w Monachium. Wyróżniono pionierskie projekty w dziewięciu kategoriach, które dzięki wykorzystaniu stron web korzystających z zaawansowanych systemów zarządzania treścią opartych na licencji open source, za pomocą innowacyjnej technologii cyfrowej docierają do użytkowników. Jury konkursu dało się oczarować nowej formie prezentacji oferty KALDEWEI online i w kategorii ,,Przedsiębiorstwo /Przemysł” przyznało niemieckiemu producentowi główną nagrodę. Najważniejsze kryteria oceny zgłoszonych projektów to sposób prezentacji, kreatywność oraz łatwość i intuicyjność obsługi na różnych urządzeniach medialnych.  

Nowy design strony web firmy KALDEWEI

Po gruntownym przeprojektowaniu strony internetowej od września tego roku firma KALDEWEI dysponuje unikalnym w branży sanitarnej systemem prezentacji oferty  online. Nowa strona wyróżnia się intuicyjnym i prostym w obsłudze interfejsem, inteligentną wyszukiwarką oraz wieloma przydatnymi funkcjami takimi jak konfigurator produktów, czy wyszukiwanie najbliższego profesjonalnego dystrybutora w danym regionie. Konstrukcja strony oparta jest na ekskluzywnej formie prezentacji marki KALDEWEI i jest efektem systematycznej współpracy z klientami oraz partnerami handlowymi.

TYPO3 Awards 2016

Co roku kapituła Stowarzyszenia TYPO3 przyznaje nagrody w 8 kategoriach – eCommerce, edukacja, organizacje pozarządowe, przemysł, sport, turystyka, finanse oraz organizacje w sektorze publicznym. W trzech kategoriach specjalnych wyróżniającym się stronom internetowym korzystającym z zaawansowanych systemów zarządzania treścią opartych na licencji open source  przyznawane są również międzynarodowe nagrody TYPO3. W skład jury konkursu wchodzą 2 eksperci ze Stowarzyszenia TYPO3 oraz 4 specjalistów z branży, wśród nich Thorben Fasching - vice Prezes Niemieckiego Związku Gospodarki Cyfrowej (BVDW).  

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

 

All_Images.zip
zip  |  34 MB
Text
doc  |  700 KB
> DIN A4
8 MB

Jerome Stirmann (3 od lewej) Online-Marketing-Manager odbiera w imieniu firmy KALDEWEI nagrodę TYPO3 Award 2016 w kategorii ,,Przedsiębiorstwo/Przemysł”.

Source: Flo Huber Fotografie  |  1_KALDEWEI_Typo3_Award_Presentation.jpg

< DIN A4
341 KB
< DIN A4
2 MB