(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

„Hotel am Meer“ wybiera produkty KALDEWEI do nowej luksusowej strefy spa

Ahlen, styczeń 2017. – Od wiosny tego roku rodzinny „Hotel am Meer“ na wyspie Rugia wzbogacił się o nową atrakcję dla gości: pod kierownictwem właściciela Wolfganga Schewe przeprowadzono kompleksową modernizację, w wyniku której powstała luksusowa oaza relaksu „morskie spa - wellness & beauty“. Po trwającej ponad 3 miesiące przebudowie w marcu 2016 r. ponownie otwarto dla gości ekskluzywną strefę spa. W tym wyjątkowym miejscu nowoczesny design łączy się z  innowacyjną technologią. Wykorzystując najnowsze osiągniecia techniki takie jak: łazienkowy system audio KALDEWEI Sound Wave, rewitalizujący system masażu KALDEWEI Skin Touch oraz system hydromasażu KALDEWEI Vivo Turbo Plus  hotelowa strefa spa zapewnia gościom wyjątkowe zabiegi relaksacyjne. Luksus doceniany przez klientów oraz szybko zwracające się inwestycje, to strategia, o której Wolfgang Schewe opowiada w wywiadzie.

 

Z jakiego powodu zdecydował się Pan na przeprowadzenie w ubiegłym roku modernizacji  hotelowej strefy spa?

Moglibyśmy jeszcze jakiś czas zaczekać z przeprowadzeniem modernizacji. Chcemy jednak oferować gościom możliwość spędzenia w naszym hotelu wspaniałego urlopu oraz korzystania z nowoczesnych rozwiązań umożliwiających wypoczynek na najwyższym światowym poziomie. Z wykształcenia jestem inżynierem i dlatego bardzo interesują  mnie wszystkie nowinki techniczne. Staram się wybierać takie, które najlepiej pasują do koncepcji „Hotel am Meer“. W nowo otwartym ,,morskim spa,, nasi goście mogą korzystać z wielu wyjątkowych zabiegów odnowy biologicznej.

 

Funkcjonalność, design czy ekonomia – które z aspektów są według Pana szczególnie ważne przy projektowaniu strefy spa?

Niezmiernie ważny jest luksusowy design, który dobrze wpisuje się w ogólną koncepcję i stylistykę hotelu. Kluczowe znaczenie ma jednak opłacalność projektu. Oba te aspekty doprowadziły w konsekwencji do tego, że zdecydowaliśmy się sięgnąć po produkty i rozwiązania oferowane przez KALDEWEI. Wysoka jakość elementów wyposażenia to dla mnie absolutny priorytet. Ma ona decydujący wpływ na ekonomiczną stronę całego projektu. Rozwiązania techniczne proponowane przez niemieckiego producenta są bardzo innowacyjne, a nowoczesny design doskonale wpisuje się w koncepcję stylistyczną naszego hotelu.  

 

Jak sprawdziła się stal emaliowana jako materiał ?

Stal emaliowana to materiał, który zachwyca szlachetnością powierzchni, odpornością oraz trwałością. Ponadto nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Nasz hotel znajduje się tylko klika kroków od nadmorskiej plaży. Ta wyjątkowa lokalizacja  niesie za sobą  jednak pewne wyzwanie – dużą ilość piasku. Nasi goście wnoszą go do hotelu i co nieuniknione również do strefy spa. Nasze wanny muszą w związku z tym wiele znieść, akryl byłby tutaj złym wyborem, ponieważ jego powierzchnia jest znacznie bardziej podatna na zarysowania i uszkodzenia niż stal emaliowana. Obok wysokiej jakości produktów KALDEWEI na mój wybór wpływ miał również bardzo aktywny sposób opieki nad klientami, oraz szybki czas reakcji producenta.  Fabryka KALDEWEI znajduje się na terenie Niemiec, a w razie potrzeby przedstawiciele firmy są do dyspozycji i w każdej chwili służą pomocą oraz fachowym wsparciem.

 

Zdecydował się Pan nie tylko na wanny ze stali emaliowanej KALDEWEI, ale także na wyposażenie ich w system audio Sound Wave oraz rewitalizujący system masażu Skin Touch – czy może Pan powiedzieć z jakiego powodu ?

Nasze wcześniejsze wanny nie miały żadnych dodatkowych funkcji. Decyzja o zainstalowaniu w hotelowej strefie spa luksusowych wanien KALDEWEI z dodatkowym wyposażeniem nowej generacji wyszła na dobre naszym gościom: mogą korzystać z innowacyjnych zabiegów odnowy biologicznej i relaksować się w luksusowej strefie Wellness, wybierając indywidualny program zabiegów. Szczególnym uznaniem naszych klientów cieszy się  system masażu Skin Touch.  Zabieg kosmetyczny przy użyciu mikroskopijnych cząsteczek czystego tlenu doskonale odżywia, wygładza i napina skórę. Goście bardzo chętnie korzystają z tych innowacyjnych zabiegów szczególnie ceniąc je za długo utrzymujące się efekty. Dla nas taka dodatkowa inwestycja ma sens, ponieważ możemy zaoferować naszym gościom nowy, atrakcyjny rodzaj odnowy biologicznej.

 

Oprócz Skin Touch oraz Sound Wave wybrał Pan również system hydromasażu Vivo Turbo Plus – co wpłynęło na Pana decyzję?

Na moją decyzję o zakupie wanien KALDEWEI z systemem Vivo Turbo Plus wpływ miały dwa czynniki: możliwość korzystania przez gości z masażu oraz wysoki poziom higieny. Hotel naszej klasy musi być bardzo czysty. W branży hotelarskiej czas poświęcany na sprzątanie obiektu stanowi ważny czynnik ekonomiczny. Vivo Turbo Plus w porównaniu z innymi systemami masażu jest higieniczny i wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, ponieważ nie ma tradycyjnego orurowania. Tam gdzie nie ma orurowania nie zbierają się resztki wody. Dysze automatycznie opróżniają się i osuszają po każdej kąpieli, dlatego nie jest konieczna kosztowna dezynfekcja, która nie ukrywajmy wymaga również nakładów czasowych i organizacyjnych.

 

Czy koszty poniesione przez Pana na modernizację strefy spa się zwrócą?

Koszty przebudowy i modernizacji nie zwrócą się oczywiście dzięki zyskom z samych zabiegów kosmetycznych. Należy zwiększyć obłożenie hotelu oraz przychód generowany w innych sektorach. Ale wysokie koszty naszej luksusowej strefy spa nowej generacji mogą zostać zrównoważone dzięki specjalistycznym zabiegom odnowy biologicznej. Jestem pewien, że te dodatkowe inwestycje zwrócą się w krótkim czasie dzięki bogatej, innowacyjnej ofercie naszej strefy Wellness.  

 

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Pictures
zip  |  48 MB
Text
doc  |  591 KB
> DIN A4
6 MB

Wolfgang Schewe, właściciel „Hotel am Meer“ - 4-gwiazdkowego kompleksu hotelowego klasy superior na wyspie Rugia cieszy się z udanej współpracy z firmą KALDEWEI.

Source: Hotel am Meer & Spa  |  4_KALDEWEI_Hotel_am_Meer_Hotelier_Wolfgang_Schewe.jpg

< DIN A4
5 MB

Wiosną tego roku rodzinny „Hotel am Meer“ na wyspie Rugia wzbogacił się o nową atrakcję. Po trwającej ponad 3 miesiące kompleksowej modernizacji przeprowadzonej pod kierownictwem właściciela Wolfganga Schewe otwarto hotelową strefę relaksu „morskie spa - wellness & beauty“.

Source: Hotel am Meer & Spa  |  1_KALDEWEI_Hotel_am_Meer.jpg

< DIN A4
2 MB

4-gwiazdkowy „Hotel am Meer“ - to pierwszy na świecie hotel oferujący gościom możliwość korzystania z masażu KALDEWEI Skin Touch. Całkowicie odmieniona po remoncie hotelowa strefa spa zachęca do relaksu i rezerwowania innowacyjnych zabiegów kosmetycznych. Cechą szczególną masażu Skin Touch jest wykorzystywanie naturalnej mocy czystego tlenu, który doskonale odżywia, napina i wygładza skórę. Taki zabieg idealnie odpręża, ale przede wszystkim ma intensywne działanie odmładzające.

Source: Hotel am Meer & Spa  |  3_KALDEWEI_Skin_Touch_Hotel_am_Meer_meerspa.jpg