(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI wyposaża luksusowe apartamenty w zabytkowej kamienicy Apartimentum w Hamburgu

Ahlen, grudzień 2016. – Apartimentum Hamburg to przyszłość nowoczesnych nieruchomości. Zdaniem twórców tego unikatowego projektu już wkrótce ten najbardziej zaawansowany technicznie apartamentowiec w Niemczech powita swoich pierwszych lokatorów. W przepięknych, zabytkowych wnętrzach mieszkańcy będą mogli korzystać z najnowszych osiągnięć technologii cyfrowej. W łazienkach zainstalowano luksusowe wanny oraz emaliowane powierzchnie prysznicowe ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI.

Pochodzący z 1908 roku dostojny, secesyjny budynek Apartimentum znajduje się w Rotherbaum - zabytkowej dzielnicy Hamburga. Po kompleksowej przebudowie obiekt ten stał się pierwszym w Niemczech luksusowym inteligentnym apartamentowcem. Projektanci zadbali by od wejścia aż po ostatnie piętro z ogromnym Penthousem mieszkańcy mogli korzystać z nowoczesnych systemów sterowania dzięki połączeniu App, WLAN czy Bluetooth. Komputerowo sterowany obiekt rozpoznaje lokatorów bez klucza, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki reaguje na ich potrzeby, a informację o nadejściu poczty  przesyła na Smartphona.  Miejsce to zachwyca nie tylko zaawansowaną technologią, ale również luksusowym wyposażeniem wnętrz. Przy wyborze produktów do łazienek projektanci postawili na sprawdzoną jakość i design firmy KALDEWEI.

Przyjemność kąpieli na najwyższym poziomie z KALDEWEI
Wykonane ze szlachetnej stali emaliowanej luksusowe wanny Conoduo i Puro Duo  zapewniają mieszkańcom hamburskiego Apartimentum komfort kąpieli na najwyższym poziomie. Głównym celem twórców tych wyjątkowych modeli było zredukowanie do minimum elementów stylistycznych oraz zapewnienie użytkownikom maksymalnego komfortu kąpieli. Oba modele mają wygodne płaszczyzny podparcia pleców oraz centralnie umieszczony odpływ. Wizualne dopełnienie luksusowych łazienek w Apartimentum stanowią zabudowane w płaszczyźnie podłogi emaliowane powierzchnie prysznicowe KALDEWEI. Superpłaski model Conoflat idealnie komponuje się z podłogą i zapewnia doskonały komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę ruchów podczas kąpieli.

KALDEWEI: idealny partner dla luksusowego budownictwa mieszkaniowego
Jako producent luksusowego wyposażenia niemiecka firma KALDEWEI jest wiarygodnym partnerem dla inwestorów w sektorze ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o wysokim standardzie. Szlachetna stal emaliowana to surowiec o wyjątkowo twardej powierzchni, odpornej na zarysowania i uszkodzenia. Duża trwałość emalii powoduje, że brodziki oraz wanny KALDEWEI nawet przy intensywnej eksploatacji i częstej zmianie lokatorów wciąż wyglądają tak atrakcyjnie jak w dniu zakupu. Wysoką jakość swoich produktów KALDEWEI potwierdza 30 letnią gwarancją udzielaną na swoje wyroby wykonane ze stali emaliowanej. Długi okres użytkowania zwiększa opłacalność inwestycji redukując znacząco koszty napraw i modernizacji. W dłuższej perspektywie gwarantuje to inwestorom większe bezpieczeństwo planowania oraz lepszą ochronę zainwestowanych środków.

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

Tekst
doc  |  2 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  56 MB
1_Kaldewei_Apartimentum_fasada główna

10 MB

Luksusowy obiekt mieszkalny Apartimentum w Hamburgu jest pierwszym adresem dedykowanym osobom zafascynowanym wyrafinowaną techniką. Projektanci zadbali by od wejścia aż po ostatnie piętro z ogromnym Penthousem mieszkańców otaczało absolutnie wyjątkowe, ekskluzywne wyposażenie.

Source: Foto: HGEsch, Hennef  |  1_KALDEWEI_Apartimentum_fasada główna

2_Kaldewei_Apartimentum_Łazienka 1
Cinco Capital
10 MB

Zanurzyć się w komfortowej wannie Conoduo lub Puro Duo firmy KALDEWEI: w ten sposób zwykły higieniczny zabieg stanie się niezwykłym przeżyciem. Oba modele łączą prostotę i szlachetność formy z najwyższym komfortem kąpieli. Dwie wygodne płaszczyzny podparcia pleców oraz centralnie umieszczony odpływ zapewniają doskonały relaks i maksymalne odprężenie.

Source: Foto: HGEsch, Hennef  |  2_KALDEWEI_Apartimentum_Łazienka 1

3_Kaldewei_Apartimentum_Łazienka 2
Cinco Capital
10 MB

Wizualne dopełnienie luksusowych łazienek w Apartimentum stanowią zabudowane w płaszczyźnie podłogi emaliowane powierzchnie prysznicowe KALDEWEI. Superpłaski model Conoflat idealnie komponuje się z podłogą i zapewnia doskonały komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę ruchów podczas kąpieli.

Source: Foto: HGEsch, Hennef  |  3_KALDEWEI_Apartimentum_Łazienka 2