(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Wszystko co najlepsze dla gości: umywalki ze stali emaliowanej KALDEWEI dodają blasku gościnnej toalecie

Ahlen, październik 2016. – dla wielu z nas taka sytuacja nie jest rzadkością: rodzina lub dobrzy znajomi informują nagle o tym, że wybierają się do nas z wizytą. Naturalnie proponujemy im nocleg w naszym domu. Miejsce do spania daje się łatwo zorganizować, tak jak stół i dodatkowe krzesła, aby wygodnie w szerszym gronie zjeść odświętny posiłek. Wszystko jest idealnie przygotowane, by zrobić na gościach dobre wrażenie. Byłoby wspaniale, gdyby wystrój gościnnej łazienki był również ciekawą wizytówką naszego domu. W końcu jest to dla naszych gości miejsce bardzo intymne i dlatego powinno być wygodnie urządzone, a przede wszystkim higienicznie czyste. Jest to tym bardziej ważne, że to właśnie gościnna toaleta jest używana przez ciągle zmieniające się grupy ludzi.  Trzeba przyznać, że są to dobre powody, aby do łazienki dla gości wybrać trwałe i łatwe w pielęgnacji wyposażenie, które dodatkowo zachwyci pięknym wzornictwem.

Aby zmienić charakter przestrzeni łazienkowej i nadać jej nową wartość wystarczą nawet niewielkie zmiany. Na przykład wymiana starej, wysłużonej ceramicznej umywalki i zastąpienie jej nowoczesnym, efektownym modelem ze stali emaliowanej. Umywalki KALDEWEI zachwycają wyjątkowymi właściwościami użytkowymi materiału a także  piękną formą i ponadczasowym wzornictwem. Dostępne są w wielu rozmiarach oraz różnych wariantach zabudowy  umożliwiających komfortowe urządzenie każdej gościnnej łazienki.

Stal emaliowana KALDEWEI staje się nowym standardem dla umywalek
Pielęgnacja umywalek KALDEWEI jest bardzo łatwa, ponieważ są one standardowo wyposażone w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Wystarczy przetrzeć powierzchnię emalii miękką, wilgotną ściereczką  i umywalka znowu błyszczy jak nowa. Dzięki powierzchni uszlachetnionej na sprzątanie gościnnej łazienki poświęcimy niewiele czasu i możemy je wykonać w dowolnym czasie.

Każdy właściciel domu, wykorzystując przyciągający uwagę, designerski akcent jakim są nowe luksusowe modele umywalek KALDEWEI, może stworzyć komfortową przestrzeń, w której jego goście będą się dobrze i swobodnie czuć. Dzięki wyjątkowym właściwościom użytkowym stali emaliowanej umywalki KALDEWEI są bardzo trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.  Rysy i przebarwienia z jakimi często mamy do czynienia w przypadku umywalek ceramicznych należą już do przeszłości. To kolejny powód aby jak najszybciej pozbyć się starej, wysłużonej ceramicznej umywalki i zastąpić ją nowoczesnym modelem z oferty KALDEWEI. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zużyta, niemodna przestrzeń szybko zmieni się w atrakcyjną, nowoczesną toaletę dla gości. W ten sposób gościnna łazienka zyska nową wartość, i podkreśli szacunek gospodarzy dla gości.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

Tekst
doc  |  494 KB
Wszystkie obrazy
zip  |  15 MB
1_Kaldewei_Silenio

6 MB

Produkty: umywalka Silenio, powierzchnia prysznicowa Scona. Często wystarczą nawet niewielkie zmiany, aby zmodernizować istniejącą przestrzeń łazienkową i nadać jej nową wartość. Można na przykład wymienić starą, wysłużoną ceramiczną umywalkę i zastąpić ją nowoczesnym, efektownym modelem ze szlachetnej stali emaliowanej KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Silenio

2_Kaldewei_Silenio

5 MB

Wszystkie modele umywalek są standardowo wyposażone w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Wystarczy przetrzeć powierzchnię emalii wilgotną ściereczką i umywalka znowu błyszczy tak samo pięknie jak w dniu zakupu.

Source: braendle-media  |  2_KALDEWEI_Silenio

3_Kaldewei_Silenio

4 MB

Dzięki wyjątkowym właściwościom użytkowym stali emaliowanej umywalki KALDEWEI są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Można je ciekawie zestawiać z powierzchniami prysznicowymi ze stali emaliowanej KALDEWEI, tworząc efektowne, nowoczesne aranżacje nawet na małej przestrzeni.

Source: braendle-media  |  3_KALDEWEI_Silenio