(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Brodzik Superplan Plus – nowa, elegancka forma uznanego arcydzieła

Nowoczesny brodzik łączy w sobie klarowność i solidność z estetyką i wyczuciem stylu

Ahlen, marzec 2011. – Łazienka coraz częściej staje się wyrazem nowej estetyki. Niezmiennie obowiązuje trend zmierzający w kierunku projektowania przestrzeni prysznicowych w płaszczyźnie podłogi,  które stanowiąc często centralny punkt pomieszczenia, łączą w sobie wyjątkową swobodę ruchów oraz najwyższy poziom przestrzennej przejrzystości i klarowności. W portfolio swoich produktów firma KALDEWEI oferuje dużą liczbę wyjątkowo płaskich brodzików, które wpisują się w ten  nurt i uznawane są wśród projektantów i architektów na całym świecie za State of the Art. Płytki, przeznaczony do zabudowy w płaszczyźnie podłogi model Superplan to od lat uznawany i wiodący w branży prym produkt europejskiego lidera w produkcji wanien i brodzików. Ta sprawdzona seria zostaje  teraz poszerzona o kolejny, niezwykły wariant: Superplan Plus, który zachwyca elegancką formą, i szczególnie charakterystycznym akcentem, jakim jest okrągła pokrywa odpływu. Wykonana ze stali emaliowanej, mocowana w płaszczyźnie brodzika, perfekcyjnie podkreśla jego purystyczny charakter.

Kompleksowe rozwiązanie będące wyznacznikiem w kwestii techniki i wzornictwa

Swym wzornictwem nowy brodzik z segmentu  Avantgarde firmy KALDEWEI nawiązuje do jego pierwowzoru, czyli modelu Superplan. Odpływ z okrągłą emaliowaną pokrywą w kolorze brodzika sprawia, że jest to projekt doskonały i unikalny. Całość jest wyrazem szczególnie szlachetnego i ponadczasowego wzornictwa. Pokrywa odpływu integruje się harmonijnie w jednej płaszczyźnie z powierzchnią brodzika doskonale łącząc w sobie formę z komfortem i funkcjonalnością.  Zastosowanie tego samego materiału w pokrywie i w brodziku odzwierciedla poczucie stylu i podkreśla wyjątkową dbałość o szczegóły, co stawia nowy brodzik Superplan Plus wśród obiektów nowoczesnej architektury łazienki.

W celu spełnienia wysokich wymagań stawianych brodzikom do zabudowy w płaszczyźnie podłogi wraz z systemem odpływowym, KALDEWEI oferuje specjalny zestaw odpływowy KA 125. Uwagę zwraca nie tylko emaliowana pokrywa, lecz także duża przepustowość odpływu w połączeniu z minimalną wysokością zabudowy – jedynie 109 mm. Połączenie brodzika Superplan Plus z tym zestawem odpływowym pozwala na utworzenie innowacyjnego i idealnie dopasowanego rozwiązania systemowego, które wyznacza nowe standardy w zakresie techniki i wzornictwa, gwarantując szczególny komfort kąpieli.

Wymagający pod względem stylistycznym centralny punkt łazienki przekonuje funkcjonalnymi szczegółami

Superplan Plus jest dostępny łącznie w dwunastu wymiarach od 90 x 90 przez 70 x 120 aż do 120 x 120 centymetrów. W taki sposób można optymalnie zintegrować najróżniejsze koncepcje przestrzenne. Tak jak Superplan, tak samo Superplan Plus jest wyjątkowo płaski i znakomicie nadaje się do bezprogowej zabudowy. W swej najpłytszej części może być zabudowany na równi z podłogą, dzięki czemu zapewnia płynne przejście ze strefy prysznica na posadzkę, w ten sposób odpowiadając aktualnie panującym trendom preferującym aranżację prysznica w płaszczyźnie podłogi. Takie rozwiązanie zawsze gwarantuje wygodne wejście i wyjście spod prysznica, co pozwala osiągnąć komfort i bezpieczeństwo. Obojętnie czy dla singla, rodziny z dziećmi czy osoby starszej, Superplan Plus dzięki harmonijnemu połączeniu z otaczającą przestrzenią spełnia najwyższe wymagania w zakresie ergonomii i wzornictwa.

W wyposażeniu opcjonalnym dostępne są: ułatwiająca utrzymanie w czystości powierzchnia uszlachetniona lub zwiększająca bezpieczeństwo powierzchnia przeciwpoślizgowa. Nie tylko one stanowią o atrakcyjności brodzików ze stali emaliowanej KALDEWEI i ich przewadze nad powierzchniami prysznicowymi wykonanymi z płytek. 

Źródło: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Prosimy o egzemplarz druku

doc pl PM superplan plus neugestaltung
doc  |  308 KB
Superplan Plus Neugestaltung - Milieu
zip  |  4 MB
Superplan Plus Neugestaltung - Detail
zip  |  4 MB
Superplan Plus Neugestaltung- Detail Ablaufdeckel
zip  |  5 MB
Superplan Plus Neugestaltung - Aufsicht
zip  |  775 KB
DIN A4
5 MB

Łazienka coraz częściej staje się wyrazem nowej estetyki. Niezmiennie obowiązuje trend zmierzający w kierunku projektowania przestrzeni prysznicowych w płaszczyźnie podłogi, które stanowiąc często centralny punkt pomieszczenia, łączą w sobie wyjątkową swobodę ruchów oraz najwyższy poziom przestrzennej przejrzystości i klarowności. W portfolio swoich produktów firma KALDEWEI oferuje dużą liczbę wyjątkowo płaskich brodzików, które wpisują się w ten nurt i uznawane są wśród projektantów i architektów na całym świecie za State of the Art. Płytki, przeznaczony do zabudowy równo z podłogą brodzik Superplan to od lat uznawany i wiodący w branży prym produkt europejskiego lidera w produkcji wanien i brodzików. Ta sprawdzona seria zostaje teraz poszerzona o kolejny, niezwykły wariant: Superplan Plus. Zachwyca elegancką formą, i szczególnie charakterystycznym akcentem, jakim jest okrągła przykrywa odpływu. Wykonana ze stali emaliowanej, mocowana w płaszczyźnie brodzika, perfekcyjnie podkreśla jego purystyczny charakter

Source: © KALDEWEI  |  press_BD_SuperplanPlus_4_1_Milieu.jpg

DIN A4
4 MB

Pokrywa odpływu integruje się harmonijnie w jednej płaszczyźnie z powierzchnią brodzika doskonale łącząc w sobie formę z komfortem i funkcjonalnością. Zastosowanie tego samego materiału w pokrywie i w brodziku odzwierciedla poczucie stylu i podkreśla wyjątkową dbałość o szczegóły, co stawia nowy brodzik Superplan Plus wśród obiektów nowoczesnej architektury łazienki.

Source: © KALDEWEI  |  press_BD_SuperplanPlus_4_2_Detail.jpg

DIN A4
4 MB

W celu spełnienia wysokich wymagań stawianych brodzikom do zabudowy w płaszczyźnie podłogi wraz z systemem odpływowym, KALDEWEI oferuje specjalny zestaw odpływowy KA 125. Uwagę zwraca nie tylko emaliowana pokrywa, lecz także duża przepustowość odpływu w połączeniu z minimalną wysokością zabudowy – jedynie 109 mm. Połączenie brodzika Superplan Plus z tym odpływem pozwala na utworzenie innowacyjnego i idealnie dopasowanego rozwiązania systemowego, które wyznacza nowe standardy w zakresie techniki i wzornictwa, gwarantując szczególny komfort kąpieli.

Source: © KALDEWEI  |  press_BD_SuperplanPlus_4_3_Detail_Ablaufdeckel.jpg

< DIN A4
261 KB

Superplan Plus jest dostępny łącznie w dwunastu wymiarach od 90 x 90 przez 70 x 120 aż do 120 x 120 centymetrów. W taki sposób można optymalnie zintegrować najróżniejsze koncepcje przestrzenne. Tak jak Superplan, tak samo Superplan Plus jest wyjątkowo płaski i znakomicie nadaje się do bezprogowej zabudowy. W swej najpłytszej części absolutnie zrównany z podłogą, dzięki czemu zapewnia płynne przejście ze strefy prysznica na posadzkę, w ten sposób bezkompromisowo odpowiadając aktualnie panującym trendom w kierunku zrównanej z podłogą aranżacji prysznica. Zawsze gwarantuje wygodne wejście, co pozwala osiągnąć komfort i bezpieczeństwo.

Source: © KALDEWEI  |  press_BD_SuperplanPlus_4_4_Aufsicht.jpg