(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Do jakiego typu użytkowników łazienki należysz?

Ahlen, wrzesień 2015. – Dawno za nami czasy, kiedy łazienka była miejscem służącym wyłącznie zabiegom higienicznym. W ostatnich latach stała się ona miejscem relaksu i zyskała miano domowej oazy spokoju. Dzięki znaczącej zmianie, jaka dokonała się w naszej świadomości wzrasta także rola wanny jako niezbędnego elementu wyposażenia współczesnej łazienki. Czym charakteryzują się poszczególne grupy użytkowników i jaki rodzaj kąpieli preferują konkretne osoby dowiecie się Państwo z przygotowanej przez nas analizy. Udowodnimy również, że firma KALDEWEI ma w ofercie odpowiednie rozwiązania produktowe dla każdego typu użytkowników.

Uroda i zdrowie: kąpiel, która pielęgnuje ciało
Zaspokoić potrzeby duszy i ciała podczas odprężającej kąpieli w domowym zaciszu – z KALDEWEI to możliwe. Zwolennicy zabiegów upiększających celebrują kąpiel jako szczególny program odnowy biologicznej poszukując wciąż najnowszych trendów z zakresu spa. To właśnie dla tej grupy klientów, którzy dużą wagę przywiązują do prozdrowotnego oraz kosmetycznego działania kąpieli, idealnym rozwiązaniem będzie najnowsza propozycja niemieckiego producenta – system masażu KALDEWEI Skin Touch, który wykorzystuje rewitalizujące działanie cząsteczek czystego tlenu. Mikroskopijne cząsteczki powietrza intensywnym strumieniem rozchodzą się w wodzie, dbając o natychmiastowo odczuwalny efekt anty-aiging: skóra staje się bardziej sprężysta, gładsza i wyraźnie młodsza już po jednej kąpieli. W ten sposób masaż KALDEWEI Skin Touch wkracza w zupełnie nowy obszar – głęboko działającego odprężenia i pielęgnacji naskórka.

Fitness: kąpiel regeneracyjna
Dla osób aktywnie uprawiających sport szczególnie ważna jest problematyka związania ze zdrowym trybem życia. Ci użytkownicy traktują kąpiel jako sposób na szybką regenerację organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Delikatny masaż napowietrzonym strumieniem wody doskonale rozluźnia mięśnie, dzięki czemu nie dochodzi do powstawania zakwasów.  Indywidualny program odnowy biologicznej zapewnia siedem różnych systemów hydromasażu, które są dostępne w wannach wykonanych ze stali emaliowanej KALDEWEI.
Odprężające kąpiele mają również korzystny wpływ na zdrowie. Gorąca kąpiel z dodatkiem olejku eukaliptusowego lub tymianku doskonale zapobiega przeziębieniom. Warto podkreślić, że wanny wykonane ze stali emaliowanej KALDEWEI dzięki pozbawionej porów powierzchni niezwykle łatwo utrzymać w czystości.

Relaks: kąpiel odprężająca
Kąpiel często jest formą ucieczki od codzienności i zastrzykiem nowej energii. To właśnie podczas kąpieli w wannie budujemy swój własny świat. Tutaj wyciszamy emocje, zapominamy o pracy, stresie, codziennych obowiązkach. Dla  użytkowników, którzy preferują samotne kąpiele najlepszym wyborem będzie jednoosobowa, ekskluzywna wanna Meisterstück Emerso. Dla zwolenników kąpieli we dwoje firma KALDEWEI ma w ofercie komfortowe wanny Duo, charakteryzujące się obszernym wnętrzem z umieszczonymi naprzeciw siebie ergonomicznie wyprofilowanymi płaszczyznami podparcia pleców, a także umieszczonym centralnie odpływem i pokrętłem przelewu.

Innowacje techniczne: kąpiel z elementem zabawy
Fanom techniki nie wystarcza zwykła kąpiel w wannie. Ci klienci uwielbiają nowinki techniczne, które są łatwe w obsłudze i sprawiają, że codzienna kąpiel w wannie staje się niezwykłym wydarzeniem. To właśnie dla nich KALDEWEI opracował elektronicznie sterowaną armaturę Comfort Select oraz łazienkowy system audio KALDEWEI Sound Wave. Elektronicznie sterowana za pomocą dotykowego panelu armatura Comfort Select umożliwia kontrolę takich funkcji jak: otwieranie i zamykanie odpływu oraz regulacja temperatury wlewanej wody, czy szybkie i wygodne przełączanie  pomiędzy funkcją prysznica i kąpieli w wannie. Pierwszy łazienkowy system audio KALDEWEI Sound Wave odtwarza pliki ze smartfona, komputera, tabletu oraz innych urządzeń wyposażonych w funkcję Bluetooth bez konieczności stosowania zewnętrznych głośników. Wszystkie elementy systemu ukryte zostały pod wanną, która pełni rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk.

Wszystko jedno, do której grupy użytkowników należysz: dzięki swoim wannom wykonanym ze stali emaliowanej firma KALDEWEI zapewni ci idealne rozwiązanie produktowe.

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

KALDEWEI PR bathing types PL
doc  |  5 MB
KALDEWEI PR Badetypen
zip  |  8 MB
< DIN A4
3 MB

wanna Conopool z systemem masażu Vivo Turbo. Indywidualny program odnowy biologicznej po intensywnym sportowym treningu zapewni 7 różnych systemów hydromasażu, w które na życzenie klienta mogą być wyposażone komfortowe wanny KALDEWEI. Unikalny materiał jakim jest stal emaliowana KALDEWEI spełnia najwyższe wymagania zarówno w aspekcie bezpieczeństwa jak i higieny. Doskonałą regenerację po wysiłku fizycznym dla miłośników aktywnego trybu życia może stanowić kąpiel w dużej i wygodnej wannie Conopool z systemem masażu Vivo Turbo.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Conopool.jpg

> DIN A4
2 MB

wanna Conoduo z systemem masażu KALDEWEI Skin Touch. Kąpiel dla zdrowia i urody: wykorzystujący naturalną siłę tlenu system KALDEWEI Skin Touch zmienia wannę w prawdziwe źródło młodości. Mikroskopijne pęcherzyki powietrza pozytywnie stymulują odnowę głębszych warstw naskórka. Taki rodzaj masażu powoduje, że skóra jest bardziej dotleniona dzięki czemu staje się bardziej sprężysta, gładsza i wyraźnie młodsza. System Skin Touch jest dostępny dla większości z 200 modeli wanien KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Skin_Touch.jpg

< DIN A4
1 MB

wanna Meisterstück Emerso. Relaks i odprężenie: jednoosobowa wanna Meisterstück Emerso to idealne miejsce na pozbycie się stresów po aktywnym dniu. Ten wolnostojący model zachwyca designem i gwarantuje najwyższy komfort kąpieli.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Emerso.jpg

< DIN A4
2 MB

Meisterstück Asymmetric Duo z systemem KALDEWEI Sound Wave. Dzięki łazienkowemu systemowi audio Sound Wave codzienna kąpiel w wannie może stać się niezwykłym przeżyciem. System nie wymaga głośników, ponieważ wanna pełni w nim rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk. Dzięki temu rozwiązaniu możemy dosłownie zanurzyć się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki. System Sound Wave jest dostępny dla niemal wszystkich modeli wanien KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Sound_Wave.jpg