(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Kadewei Puro Duo: czas na to, co istotne

Ahlen, marzec 2013. – firma KALDEWEI rozszerza ofertę wanien z kolekcji Puro o nowy, dwuosobowy model  Puro Duo, który charakteryzuje się ponadczasową, elegancką formą. Dwa ergonomicznie ukształtowane podparcia pleców, odpływ umieszczony pośrodku to rozwiązania, które gwarantują komfortową kąpiel i przyjemny relaks we dwoje.

Wspólna kąpiel może sprawić, że łatwiej się relaksujemy zapominając o codziennych troskach. Relaks w wygodnej wannie, w przyjemnie ciepłej wodzie, w towarzystwie bliskiej osoby to szczególne przeżycie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma KALDEWEI już jakiś czas temu włączyła do swojej oferty  wygodne, profilowane modele wanien dwuosobowych.
W tym roku również kolekcja Puro, którą firma KALDEWEI wprowadziła na rynek w 2008 roku, została rozszerzona o komfortową wannę dla dwojga – model Puro Duo.

Podwójna korzyść: klarowny design i doskonała jakość marki KALDEWEI.

Zredukowanie większości elementów do absolutnego minimum jest jedną z podstawowych zasad  współczesnej architektury oraz sztuki dekorowania wnętrz. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo cechuje również nową wannę KALDEWEI Puro Duo. Wanna ma dwie ergonomiczne, pochylone pod łagodnym kątem płaszczyzny podparcia pleców. Umieszczenie odpływu pośrodku to rozwiązanie, które zapewnia wygodną, odprężającą kąpiel w każdej pozycji, niezależnie od tego czy korzystają z niej jedna czy dwie osoby jednocześnie. Model Puro Duo jest dostępny w 3 rozmiarach: 170 x 75 cm, 180 x 80 cm i 190 x 90 cm. Dzięki tej różnorodności Puro Duo harmonijnie wpisuje się w indywidualną stylistykę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej.

„Dla firmy KALDEWEI stworzenie modelu o dobrym, ponadczasowym designie nie ogranicza się  wyłącznie do zaprojektowania pięknego produktu” – wyjaśnia Marcus Möllers manager ds. Public Relations firmy KALDEWEI. „Chcemy dawać naszym klientom prawdziwą wartość. Ten cel postawiliśmy sobie również tworząc nowy model Puro Duo. Elegancka, symetryczna wanna zapewnia wygodną, relaksującą kąpiel we dwoje, jednocześnie kontynuując wzorniczo wysoko cenioną i lubianą przez klientów stylistykę poprzednich modeli Puro”.

Tak jak wszystkie modele wanien oraz powierzchnie prysznicowe, również wanna Puro Duo jest wykonana z wysokiej jakości stali emaliowanej KALDEWEI. Na indywidualne życzenie klienta, model Puro Duo jest dostępny z wykończeniem przeciwpoślizgowym oraz powierzchnią uszlachetnioną, która w znacznym stopniu ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Puro Duo można zamówić również z funkcjonalnymi akcesoriami znacznie podnoszącymi komfort kąpieli takimi jak: elektroniczna dotykowa armatura Comfort Select, jednostronny uchwyt wannowy lub nowy system nagłośnienia łazienki Sound Wave. Wyjątkowa stal emaliowana KALDEWEI odznacza się doskonałą jakością i trwałością. Na twardej, szklistej powierzchni nie powstają nawet najdrobniejsze zarysowania, w których mogłyby osadzać się cząsteczki brudu, kamień lub szkodliwe bakterie. Dlatego produkty firmy KALDEWEI od wielu lat cieszą się uznaniem klientów i specjalistów z branży sanitarnej.
Dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem produktu z logo KALDEWEI, jest 30 - letnia gwarancja, jakej firma udziela na swoje produkty!

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

doc pl ISH KALDEWEI Puro Duo
doc  |  1 MB
zip KALDEWEI Puro Duo pics only
zip  |  6 MB
< DIN A4
3 MB

Zredukowanie większości elementów do absolutnego minimum jest jedną z podstawowych zasad współczesnej architektury, a w szczególności architektury wnętrz. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo cechuje również nową wannę KALDEWEI Puro Duo. Dwie pochylone pod łagodnym kątem płaszczyzny podparcia pleców, odpływ umieszczony pośrodku, to rozwiązania, które zapewniają wygodną, odprężającą kąpiel w każdej pozycji, niezależnie od tego czy korzystają z niej jedna czy dwie osoby jednocześnie. Dzięki czystości i elegancji formy model Puro Duo harmonijnie wpisuje się w indywidualną stylistykę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej.

Source: © KALDEWEI  |  KAL_Nische_model04-bearb_A5.jpg

> DIN A4
2 MB

Wspólna kąpiel może sprawić, że łatwiej się relaksujemy zapominając o codziennych troskach. Relaks w wygodnej wannie, w przyjemnie ciepłej wodzie, w towarzystwie bliskiej osoby to szczególne przeżycie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma KALDEWEI już jakiś czas temu włączyła do swojej oferty wygodne, profilowane modele wanien dwuosobowych.

Source: © KALDEWEI  |  press_KALDEWEI_Puro-Duo_Alpine-White_3.2.jpg

< DIN A4
589 KB

Obecna na rynku od 2008 roku kolekcja Puro wzbogaciła się w tym roku o model Puro Duo - komfortową wannę dla dwojga.

Source: © KALDEWEI  |  press_KALDEWEI_Puro-Duo_Alpine-White_top-view_3.3.jpg