(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI SkinTouch: wyjątkowa kąpiel z odmładzającym zastrzykiem energii

Ahlen, czerwiec 2015. –Bardziej miękka, gładsza i młodziej wyglądająca skóra już po jednej kąpieli: dzięki mocy transportowanego przez wodę tlenu  masaż KALDEWEI Skin Touch działa jak naturalne źródło młodości. System KALDEWEI wykorzystuje rewitalizujące działanie cząsteczek czystego tlenu i zapewnia wyjątkowy komfort kąpieli połączony z doskonałym efektem kosmetycznym.

KALDEWEI Skin Touch łączy wyjątkowy komfort kąpieli z funkcją Anti-Aging.  Mikroskopijne pęcherzyki powietrza rozchodzą się w wodzie, a zawarty w nich tlen działa odmładzająco i rewitalizująco. Masaż dokładnie oczyszcza głębsze warstwy skóry, pobudza krążenie krwi i stymuluje produkcję nowych komórek naskórka. Nawet bez stosowania kosmetycznych dodatków do kąpieli skóra staje się gładsza, a zmarszczki i nierówności są widocznie mniejsze. Mikroskopijne cząsteczki powietrza przypominają lekko musujący płyn do kąpieli, który rozchodząc się w wodzie delikatnie otula i pieści całe ciało. Uczucie wyjątkowej miękkości oraz głębokiego odświeżenia utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.

Dzięki innowacyjnemu systemowi masażu Skin Touch kąpiel w wannie wykonanej z naturalnego materiału jakim jest stal emaliowana KALDEWEI zmienia się w wyjątkowy rytuał. Niewielkich rozmiarów dysza masażowa intensywnie napowietrza strumień wody. Mikroskopijne cząsteczki powietrza są nawet 100-krotnie mniejsze niż pęcherzyki powietrza stosowane w konwencjonalnych systemach masażu. W system Skin Touch można wyposażyć większość z 200 modeli wanien znajdujących się aktualnie w ofercie KALDEWEI. Ponieważ dysza masażowa pracuje bardzo cicho kąpiel w wannie daje możliwość głębokiego relaksu i intensywnej regeneracji. KALDEWEI Skin Touch – to fantastyczna kuracja odmładzająca i upiększająca, którą możemy zastosować w domowym zaciszu!
 

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

KALDEWEI PR Skin Touch PL
doc  |  3 MB
KALDEWEI Skin Touch CMYK
zip  |  6 MB
> DIN A4
3 MB

Wanna Conoduo z systemem masażu KALDEWEI Skin Touch. System KALDEWEI Skin Touch nadaje codziennej kąpieli w wannie kompletnie nowy wymiar – głęboko odprężającego, relaksującego rytuału. Delikatne, mikroskopijne pęcherzyki powietrza pozytywnie stymulują odnowę głębszych warstw naskórka i działają jak naturalne źródło młodości. Taki rodzaj masażu powoduje, że skóra jest bardziej dotleniona dzięki czemu staje się delikatna i jedwabiście gładka.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Skin_Touch.jpg

> DIN A4
1 MB

Wanna Conoduo z systemem masażu KALDEWEI Skin Touch. Mikroskopijne cząsteczki powietrza przypominają lekko musujący płyn do kąpieli, który równomiernie rozchodzi się w wodzie i delikatnie otula całe ciało. System Skin Touch jest dostępny dla większości z 200 modeli wanien KALDEWEI.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Skin_Touch.jpg

> DIN A4
2 MB

Rezultatem kąpieli wzbogaconej o unikalny system masażu KALDEWEI Skin Touch jest jedwabiście gładka i odmłodzona skóra na całym ciele. Uczucie wyjątkowej miękkości oraz głębokiego odświeżenia utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Skin_Touch.jpg