(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI rozszerza kolekcję wanien z serii Meisterstück

Ahlen, marzec 2016. – Rynkowy sukces wolnostojących wanien z obudową ze stali emaliowanej należących do luksusowej kolekcji Meisterstück spowodował, że w odpowiedzi na sygnały napływające z rynku, KALDEWEI zdecydował o rozszerzeniu oferty o modele narożne oraz przyścienne.  Wanny Meisterstück Centro Duo i Conoduo występują teraz również w wersjach z 2 i 3-częściową obudową. W ten sposób KALDEWEI oferuje wanny wyposażone w emaliowane obudowy idealnie spełniające potrzeby każdej aranżacji łazienkowej.

Dzięki konsekwentnej rozbudowie segmentu wanien premium KALDEWEI otwiera nowe możliwości aranżacji luksusowej przestrzeni łazienkowej. Nowe modele wanien Centro Duo oraz Conoduo z kolekcji Meisterstück z 2 i 3- częściową obudową przekonują klientów nie tylko wyjątkowymi cechami użytkowymi  stali emaliowanej lecz także możliwością różnorodnej zabudowy. W ofercie dostępne są warianty przeznaczone do narożnika czy do ściany. Nowe wanny KALDEWEI z efektowną obudową mają fabrycznie zamontowany system odpływowy, a ich konstrukcja nie wymaga stosowania nóg ani stelaża, co w dużym stopniu ułatwia instalację. Dzięki zintegrowanej obudowie wykonanej ze stali emaliowanej otrzymujemy gotowy produkt, który nie wymaga obróbki żadną dodatkową okładziną. Oznacza to oszczędność czasu i możliwość redukcji kosztów.

Stylistyczna wszechstronność w każdym detalu
Meisterstück Centro Duo oraz Conoduo wyróżniają się oszczędnym, purystycznym designem, którego ponadczasową elegancję podkreślają dodatkowo takie detale jak: pokrywa odpływu oraz pokrętło przelewu wykonane ze stali emaliowanej w kolorze wanny. Oba modele są dostępne jako warianty prawo i lewostronne. Ponadto wszystkie wanny standardowo wyposażone zostały w powierzchnię ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Nowoczesna stylistyka, różnorodność modeli w połączeniu z  wyjątkowymi właściwościami użytkowymi stali emaliowanej KALDEWEI sprawiają, że wanny z linii Meisterstück z 2- i 3- częściowymi obudowami są idealnym rozwiązaniem do luksusowych łazienek. To oferta dla klientów o wysokich wymaganiach w zakresie designu oraz jakości.

Obok nowych modeli przeznaczonych do zabudowy w narożniku lub do ściany od 2014 roku KALDEWEI ma w swoim bogatym portfolio luksusowe wanny wolnostojące należące do linii Meisterstück. Wykonane ze stali emaliowanej  modele ze zintegrowaną obudową doskonale odnajdują się w każdym wnętrzu.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

KALDEWEI PR Meisterstuecke PL
doc  |  4 MB
5 KALDEWEI Meisterstuecke
zip  |  13 MB
DIN A4
3 MB

Na zdjęciu: wanna Meisterstück Centro Duo 1 z 2-częściową obudową oraz elektroniczną armaturą Comfort Select. Aby umożliwić montaż wanny w narożniku KALDEWEI wprowadził do oferty Meisterstück Centro Duo 1 z 2-częściową obudową wykonaną ze stali emaliowanej.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Meisterstueck_Centro_Duo.jpg

DIN A4
4 MB

Na zdjęciu: umywalki Centro oraz wanna Meisterstück Centro Duo 1 z 2-częściową obudową oraz elektroniczną armaturą Comfort Select. W przypadku kiedy nie chcemy zrezygnować z posiadania wanny z emaliowaną obudową, a w łazience brakuje miejsca dla modelu wolnostojącego idealnym rozwiązaniem będzie jeden z nowych wariantów Meisterstück z 2-częściową obudową.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Meisterstueck_Centro_Duo.jpg

DIN A4
3 MB

Na zdjęciu: Meisterstück Conoduo z 3-częściową obudową. Do montażu przyściennego szczególnie polecane są nowe modele wanien KALDEWEI z kolekcji Meisterstück ze zintegrowaną 3-częściową obudową.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Meisterstueck_Conoduo.jpg

DIN A4
4 MB

Na zdjęciu: Meisterstück Conoduo z 3-częściową, zintegrowaną obudową, umywalki Cono oraz emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat. Wanny z linii Meisterstück z 2 i 3- częściową obudową przekonują łatwością montażu, ponadto dają możliwość zastosowania wszystkich elementów wyposażenia wykonanych z tego samego materiału.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Meisterstueck_Conoduo.jpg