(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Emaliowana pokrywa odpływu do wszystkich modeli powierzchni prysznicowych instalowanych w płaszczyźnie podłogi

Ahlen, kwiecień 2016. – W ofercie KALDEWEI armatura odpływowa KA 90 została rozszerzona o modele z emaliowaną pokrywą odpływu. Może być ona stosowana do wszystkich powierzchni prysznicowych o średnicy odpływu 90 mm. Umożliwia to otrzymanie w pełni emaliowanych powierzchni prysznicowych należących do średniej półki cenowej jak np. Scona, którą z powodzeniem można zabudować w płaszczyźnie podłogi. Już 10 lat temu KALDEWEI wprowadził na rynek pierwsze emaliowane pokrywy syfonów do wybranych modeli brodzików. Po prezentacji nowej armatury odpływowej KA 90 na targach ISH 2015 zapadła decyzja o zastosowaniu emaliowanych pokryw odpływów do wszystkich modeli powierzchni prysznicowych. W ten sposób po raz kolejny niemiecki producent potwierdza swoją pozycję lidera, pokazując możliwości aranżacji w oparciu o powierzchnie prysznicowe instalowane w płaszczyźnie podłogi.

Emaliowane powierzchnie prysznicowe: super płaskie i komfortowe w użytkowaniu
Armatura odpływowa KA 90 z emaliowaną pokrywą może być stosowana do wszystkich powierzchni prysznicowych KALDEWEI o średnicy odpływu 90 mm. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko niska wysokość zabudowy, ale również jego materiałowa i stylistyczna spójność. Pokrywa odpływu doskonale integruje się z powierzchnią brodzika, niezależnie od tego czy syfon znajduje się w narożniku czy na środku brodzika. Pokrywy dostępne są nie tylko w standardowych kolorach sanitarnych, ale także w bogatej matowej kolorystyce Coordinated Colours Collection, która harmonijnie współgra z aktualnymi trendami i pozwala na efektowne łączenie mokrej strefy prysznica z pozostałymi częściami łazienki. Szeroka oferta produktów składająca się na bogate portfolio firmy KALDEWEI umożliwia dużą indywidualizację projektów gwarantując optymalne dostosowanie wyposażenia łazienki do preferencji, upodobań oraz budżetu.

Poza walorami estetycznymi emaliowana pokrywa do KA 90 jest rozwiązaniem gwarantującym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności. Dzięki zastosowaniu powierzchni prysznicowej z pokrywą ze stali emaliowanej wyposażenie mokrej strefy prysznica w całości wykonane jest z jednego materiału.

KALDEWEI: nowatorskie rozwiązania dzięki zastosowaniu emaliowanych pokryw do syfonów
Ponad 10 lat temu KALDEWEI wprowadził do swojej oferty pierwszą emaliowaną pokrywę odpływu dedykowaną wybranym modelom powierzchni prysznicowych.  Niemiecki producent będący już wówczas liderem na rynku elementów wyposażenia łazienek, wyznaczył tym samym nowe standardy w tworzeniu płaskich powierzchni prysznicowych. Wyjątkowa estetyka wraz z zaletami użytkowymi stali emaliowanej takimi jak: stabilność i bezpieczeństwo spowodowały, że niewiele później firma KALDEWEI zaczęła stosować emaliowane pokrywy odpływu także w wybranych modelach wanien. Dzisiaj należą one już do standardowego wyposażenia wszystkich brodzików i powierzchni prysznicowych KALDEWEI, wielu modeli wanien, a także niektórych umywalek. Aranżacje powstające w oparciu o brodzik, wannę oraz umywalkę wykonane z jednego materiału – szlachetnej stali emaliowanej  stwarzają nowe możliwości kreowania przestrzeni łazienkowej.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

KALDEWEI PR enamelled waste cover PL
doc  |  3 MB
3 KALDEWEI KA 90 vollemaillierter Deckel
zip  |  12 MB
< DIN A4
3 MB

Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona z systemem odpływowym KA 90 oraz emaliowaną pokrywą odpływu. Od niedawna w ofercie KALDEWEI dostępna jest innowacyjna armatura odpływowa KA 90 z emaliowaną pokrywą odpływu. Syfon KA 90 może być stosowany do wszystkich emaliowanych powierzchni prysznicowych o średnicy odpływu 90 mm. Nowa generacja niskich syfonów umożliwia instalację w płaszczyźnie podłogi również powierzchni prysznicowych należących do średniej grupy cenowej. Przykładem może być emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Scona.jpg

< DIN A4
712 KB

Na zdjęciu: emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona z syfonem KA 90 oraz emaliowaną pokrywą odpływu. Wprowadzenie na rynek niskiego syfonu KA 90 z emaliowaną pokrywą odpływu dało znacznie więcej swobody w aranżacji zabudowy morej strefy prysznica. Wykorzystanie tego samego surowca zapewnia stylistyczną i jakościową spójność projektu. Oprócz walorów estetycznych zastosowanie emaliowanej pokrywy odpływu w kombinacji z syfonem KA 90 gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz doskonały komfort pod prysznicem.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_KA_90.jpg

DIN A4
2 MB

Ponad 10 lat temu KALDEWEI wprowadził do swojej oferty pierwszą emaliowaną pokrywę odpływu dedykowaną wybranym modelom powierzchni prysznicowych. Niemiecki producent będący już wówczas liderem na rynku elementów wyposażenia łazienek, wyznaczył tym samym nowe standardy w tworzeniu płaskich powierzchni prysznicowych.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Scona.jpg

< DIN A4
123 KB