(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

Nowe warianty umywalek KALDEWEI ze stali emaliowanej

Ahlen, kwiecień 2016. – Na tegorocznych targach SHK w Essen oraz IFH w Norymberdze KALDEWEI zaprezentował nowe warianty umywalek wykonanych ze stali emaliowanej.  Po niezwykle udanym debiucie podczas ubiegłorocznych targów ISH we Frankfurcie nowe umywalki KALDEWEI zostały entuzjastycznie przyjęte przez oglądających. Pierwsze pozytywne oceny potwierdziły się w kolejnych miesiącach. Harmonijna aranżacja przestrzeni łazienkowej w oparciu o wannę, brodzik a teraz także umywalkę ze stali emaliowanej, dzięki wyjątkowej stylistycznej i materiałowej spójności projektu, jest w tej chwili absolutnym rynkowym hitem na świecie. To wystarczający powód aby po udanym debiucie konsekwentnie rozbudowywać ten segment produktowy.

„ Już po pierwszej prezentacji na targach ISH 2015 we Frankfurcie stało się jasne, że wprowadzenie do oferty KALDEWEI umywalek ze stali emaliowanej będzie wielkim sukcesem:  w krótkim czasie udało nam się znacznie przekroczyć nasze ambitne cele. Dzięki wyjątkowej trwałości, łatwej pielęgnacji oraz unikalnej stylistyce nowe modele umywalek ze stali emaliowanej zachwyciły instalatorów, architektów, projektantów a także inwestorów na całym świecie” – w ten sposób szef działu sprzedaży w Niemczech Horst King podsumowuje rok, który minął od światowej premiery nowego segmentu produktowego KALDEWEI.

Różnorodność wymiarów i zabudowy
Na aktualną ofertę umywalek KALDEWEI składa się pięć kompletnych serii w wielu rozmiarach oraz wariantach montażowych: od modeli nablatowych i podblatowych, poprzez umywalki wpuszczane w blat, aż do niewielkiej umywalki ściennej.  Potwierdzeniem wysokiej jakości umywalek wykonanych ze stali emaliowanej jest szereg prestiżowych nagród i wyróżnień jakie przyznano firmie KALDEWEI, takich jak nagroda German Design Award 2016 dla serii Centro, Cono i Puro czy Good Design Award dla serii Emerso autorstwa Arika Levy.

Nowa umywalka KALDEWEI Silenio w nowym rozmiarze i na życzenie bez otworu przelewowego
Na tegorocznych targach SHK w Essen oraz IFH w Norymberdze KALDEWEI zaprezentował nowe warianty umywalek Silenio, w tym model nablatowy o szerokości 120 cm. Wszystkie modele z tej serii produktowej od tej chwili dostępne są również w wersji bez otworu przelewowego. Taki zabieg stylistyczny podkreśla naturalne, zmysłowe linie umywalek Silenio. Kolejnym nowym rozwiązaniem stanowiącym duże  udogodnienie dla inwestorów jest możliwość wyboru ilości oraz sposobu rozmieszczenia otworów pod armaturę w podwójnych umywalkach Cono oraz Silenio. Konsekwentne rozszerzanie oferty produktowej umożliwia instalatorom i architektom jeszcze lepsze dopasowanie aranżacji przestrzeni łazienkowej do indywidualnych preferencji użytkowników.

Stal emaliowana KALDEWEI – pewność wyboru
Wyjątkowe właściwości użytkowe stali emaliowanej KALDEWEI sprawiają, że ten unikalny materiał od kilkudziesięciu lat z powodzeniem stosowany jest do produkcji elementów wyposażenia łazienek. Trwałość, odporność na uszkodzenia oraz łatwa pielęgnacja sprawiają, że stal emaliowana doskonale sprawdza się również w intensywnie eksploatowanej strefie umywalkowej. Dzięki dużej różnorodności dostępnych w ofercie modeli firma KALDEWEI jest idealnym dostawcą kompleksowych rozwiązań produktowych do każdego typu pomieszczeń łazienkowych zaczynając od prywatnych gospodarstw domowych na obiektach użyteczności publicznej kończąc.

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

KALDEWEI PR washbasins PL
doc  |  2 MB
2 KALDEWEI Waschtische
zip  |  20 MB
< DIN A4
2 MB

Na zdjęciu: umywalka nablatowa Silenio. Na tegorocznych targach SHK w Essen oraz IFH w Norymberdze KALDEWEI zaprezentował nowe warianty umywalek Silenio. Wszystkie modele z tej linii produktowej od tej chwili dostępne są również w wersji bez otworu przelewowego.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Silenio.jpg

DIN A4
3 MB

Na zdjęciu: umywalki nablatowe Centro. Dzięki wyjątkowej trwałości, łatwej pielęgnacji oraz atrakcyjnemu wzornictwu nowy segment produktowy KALDEWEI zyskał już wielu zwolenników nie tylko na rynku niemieckim. Wysoka jakość umywalek ze stali emaliowanej zdobyła również uznanie profesjonalnego jury, które przyznało nowym modelom KALDEWEI wiele prestiżowych nagród.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Centro.jpg

DIN A4
3 MB

Na zdjęciu: umywalka ścienna Cono. Przy zamówieniu dużych umywalek takich jak Cono czy Silenio, zwłaszcza modeli o szerokości 120 cm inwestor może określić ilość oraz sposób rozmieszczenia otworów pod armaturę.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Cono.jpg

DIN A4
4 MB

Na zdjęciu: podwójna umywalka Cono – model wpuszczany w blat. Wprowadzając na rynek pięć kompletnych serii umywalek w wielu rozmiarach oraz wariantach montażowych KALDEWEI dopasowuje swoją ofertę do każdego łazienkowego wnętrza. Inwestorzy mogą wybierać spośród szerokiej oferty modeli ściennych, nablatowych, podblatowych oraz wpuszczanych w blat.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Cono.jpg

DIN A4
4 MB

Na zdjęciu: wanna Conoduo z kolekcji Meisterstück Conoduo, umywalka Cono oraz emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat. Oferowane przez firmę KALDEWEI profesjonalne rozwiązania produktowe umożliwiające kompleksową aranżację przestrzeni łazienkowej w oparciu o powierzchnie prysznicowe, wanny oraz umywalki ze stali emaliowanej wyróżnia materiałowa, kolorystyczna i wzornicza spójność.

Source: © KALDEWEI  |  5_KALDEWEI_Cono.jpg