(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI Skin Touch: wyjątkowa kąpiel z odmładzającym zastrzykiem energii

Ahlen, marzec 2015. – Na targach ISH 2015 we Frankfurcie firma KALDEWEI prezentuje innowacyjny system masażu mikroskopijnymi pęcherzykami powietrza o nazwie Skin Touch. Ten rodzaj masażu gwarantuje nie tylko wyjątkową przyjemność kąpieli, ale dzięki naturalnej mocy tlenu ma również intensywne działanie odmładzające. Jego unikalne właściwości gwarantują trwały efekt rewitalizujący, a dobroczynne działanie cząsteczek tlenu zapewnia jedwabiście gładką skórę. 

 

Dla współczesnego człowieka łazienka stała się przede wszystkim miejscem relaksu i odpoczynku. Dotyczy to w równym stopniu przestrzeni domowych jak i hotelowych. Dla wielu z nas to właśnie kąpiel w wannie jest symbolem odpoczynku oraz regeneracji. Firma KALDEWEI jako pierwszy producent z branży sanitarnej na świecie oferuje innowacyjny system masażu opartego na działaniu mikroskopijnych pęcherzyków powietrza przeznaczony do wanien wykonanych ze stali emaliowanej. Dzięki systemowi Skin Touch entuzjaści kąpieli w wannie mogą nie tylko zrelaksować się po ciężkim dniu, lecz także zadbać o prawidłową kondycję swojej skóry, która dzięki dobroczynnemu działaniu cząsteczek tlenu staje się wyraźnie odmłodzona i jedwabiście gładka. Delikatne, mikroskopijne pęcherzyki powietrza pozytywnie stymulują odnowę głębszych warstw naskórka. Dzięki mocy transportowanego przez wodę tlenu masaż Skin Touch działa jak naturalne źródło młodości, a skóra po takiej kąpieli staje się wyraźnie gładsza i lepiej odżywiona.   

 

Dla uzyskania trwałego efektu odnowy skóry podczas kąpieli w wannie firma KALDEWEI stworzyła innowacyjny system masażu o nazwie Skin Touch. Mikroskopijne cząsteczki powietrza, które są nawet 100-krotnie mniejsze niż pęcherzyki powietrza stosowane w konwencjonalnych systemach masażu przypominają delikatny, lekko musujący płyn do kąpieli, który równomiernie rozchodzi się w wodzie. Taki rodzaj masażu powoduje, że skóra jest bardziej dotleniona i nawet bez stosowania kosmetycznych dodatków do kąpieli staje się delikatna i jedwabiście miękka. System KALDEWEI Skin Touch nadaje codziennej kąpieli w wannie kompletnie nowy wymiar – głęboko odprężającego, relaksującego rytuału. 

 

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

7 KALDEWEI PR Skin Touch
doc  |  2 MB
7 KALDEWEI PR Skin Touch
zip  |  6 MB
> DIN A4
2 MB

System KALDEWEI Skin Touch nadaje codziennej kąpieli w wannie kompletnie nowy wymiar – głęboko odprężającego, relaksującego rytuału. Delikatne pęcherzyki powietrza mają silne działanie rewitalizujące. Dzięki mocy transportowanego przez wodę tlenu masaż Skin Touch działa jak naturalne źródło młodości. Skóra po takiej kąpieli staje się wyraźnie gładsza, bardziej delikatna i dobrze odżywiona.

Source: © KALDEWEI  |  7_3_KAL_Skin_Touch.jpg

> DIN A4
3 MB
> DIN A4
1 MB