(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI na targach SHK w Essen oraz IFH w Norymberdze

Ahlen, kwiecień 2016 – Wiosną 2016 KALDEWEI po raz kolejny zaprezentował się na targach w Essen i Norymberdze jako silny partner dla profesjonalnych firm z branży sanitarnej. Niemiecki producent skoncentrował się przede wszystkim na kompleksowych rozwiązaniach produktowych przeznaczonych do stref prysznicowych instalowanych w płaszczyźnie podłogi, wprowadzeniu na rynek umywalek ze stali emaliowanej a także nowych kolekcjach łazienkowych, które powstały we współpracy ze znanymi projektantami Arikiem Levy oraz Anke Salomon.

Wprowadzenie do oferty KALDEWEI w 2015 roku umywalek ze stali emaliowanej zaowocowało ogromnym sukcesem nie tylko na rynku niemieckim, ale również w skali międzynarodowej. Na tegorocznych targach SHK i IFH niemiecki producent zaprezentował nowe modele umywalek rozbudowując tym samym konsekwentnie ten segment produktowy. KALDEWEI pokazał również nowe rozwiązania dedykowane emaliowanym powierzchniom prysznicowym, takie jak np. superpłaska armatura odpływowa KA 90 z emaliowaną pokrywą odpływu, która może być stosowana do wszystkich powierzchni prysznicowych o średnicy odpływu 90 mm. Umożliwia to otrzymanie w pełni emaliowanych powierzchni prysznicowych należących do średniej półki cenowej  jak np. model Scona czy Superplan.

Prawdziwą atrakcją tegorocznych targów SHK i IFH były nowe linie produktowe Emerso oraz Incava z kolekcji  Meisterstück a także nowe modele wanien przeznaczone do zabudowy w narożniku lub do ściany. Dopełnieniem prezentacji w Essen i Norymberdze była wanna Silenio z innowacyjnym systemem masażu Skin Touch, stanowiącym nowość na skalę światową.

KALDEWEI: partner dla profesjonalistów
Na stoisku KALDEWEI specjaliści z branży sanitarnej mogli zobaczyć nowe produkty niemieckiego producenta, sprawdzić ich jakość oraz zapoznać się z bogatą ofertą usług. Celem przyświecającym aktualnym działaniom KALDEWEI jest dążenie do maksymalnego uproszczenia pracy projektantom oraz instalatorom poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz narzędzi multimedialnych takich jak np. program ułatwiający poprawną konfigurację elementów służących do montażu emaliowanych powierzchni prysznicowych, mobilna strona internetowa.

Prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia dla innowacyjnej koncepcji wzorniczej stoiska KALDEWEI
Podczas tegorocznych targów w Essen i Norymberdze KALDEWEI w dość nietypowy sposób prezentował nowe produkty, zapoznając gości z najnowszymi rozwiązaniami montażowymi. Innowacyjny sposób aranżacji przestrzeni i zabudowy nawiązywał do wystroju stoiska KALDEWEI na targach ISH 2015 we Frankfurcie. Źródłem inspiracji dla tego wyjątkowego projektu była siła światła. Przecinające przestrzeń pojedyncze wiązki promieni tworzyły trójwymiarowe obrazy ukazując różne motywy i doświadczenia. Odwiedzając stoisko niemieckiego producenta można było zobaczyć i poczuć na własnej skórze pewien rodzaj interakcji powstający pomiędzy człowiekiem i produktem.  Za tę wyjątkową koncepcję zabudowy targowej KALDEWEI otrzymał aż pięć prestiżowych nagród, w tym tytuł Best of Best w ramach konkursu „Iconic Award” przyznawany przez Niemiecką Radę Wzornictwa (Rat für Formgebung) oraz nagrodę „FAMAB AWARD 2015“ przyznawaną przez Stowarzyszenie ds. Bezpośredniej Komunikacji Gospodarczej (Fachverband Direkte Wirtschaftskommunikation).

Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku.

KALDEWEI PR SHK IFH 2016 PL
doc  |  3 MB
1 KALDEWEI auf SHK IFH
zip  |  19 MB
< DIN A4
2 MB

Sposób aranżacji przestrzeni oraz zabudowa stoiska nawiązują do wystroju stoiska KALDEWEI na targach ISH we Frankfurcie. Za tę wyjątkową koncepcję zabudowy KALDEWEI otrzymał aż pięć prestiżowych nagród.

Source: © KALDEWEI/BECKER LACOUR  |  4_KALDEWEI_Messestand.jpg

< DIN A4
2 MB

Duży sukces związany z wprowadzeniem do portfolio KALDEWEI w 2015 roku umywalek ze stali emaliowanej potwierdził silną pozycję niemieckiego producenta w branży sanitarnej. Instalatorzy, architekci oraz inwestorzy byli pod dużym wrażeniem wyjątkowej jakości oraz wzornictwa nowych modeli. Z myślą o targach SHK i IFH oraz innych imprezach branżowych KALDEWEI konsekwentnie rozbudowuje ten cieszący się dużym zainteresowaniem klientów segment produktowy.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Silenio.jpg

< DIN A4
588 KB

Wyjątkowe właściwości użytkowe stali emaliowanej KALDEWEI sprawiają, że ten unikalny materiał od kilkudziesięciu lat z powodzeniem jest stosowany do produkcji elementów wyposażenia łazienek. Trwałość, odporność na uszkodzenia oraz łatwa pielęgnacja sprawiają, że stal emaliowana doskonale sprawdza się również jako surowiec do produkcji umywalek.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Silenio_1.jpg

< DIN A4
598 KB

Na tegorocznych targach SHK oraz IFH firma KALDEWEI zaprezentowała armaturę odpływową KA 90 z emaliowaną pokrywą, która może być stosowana do wszystkich powierzchni prysznicowych KALDEWEI o średnicy odpływu 90 mm. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu także powierzchnia prysznicowa Scona z emaliowaną pokrywą odpływu może być oferowana jako w pełni emaliowane rozwiązanie strefy prysznica.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Silenio_2.jpg

< DIN A4
3 MB