(PL)
Prasa
Aktualności
Detail

KALDEWEI Secure Plus – komfort i bezpieczeństwo pod prysznicem

Wprowadzając na rynek nowy rodzaj wykończenia przeciwpoślizgowego o nazwie Secure Plus, firma KALDEWEI otwiera kolejny rozdział w dziedzinie uszlachetniania powierzchni stali emaliowanej. Na tegorocznych targach ISH producent zaprezentował spełniające najwyższe standardy pełne wykończenie przeciwpoślizgowe nowej generacji, które tak doskonale harmonizuje z powierzchnią brodzika, że jest niemal niewidoczne. Secure Plus gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a przy tym nie zakłóca wizualnej estetyki przestrzeni prysznicowej.

Coraz częściej współcześni projektanci wnętrz koncentrują się nie tylko na funkcjonalnych i użytkowych aspektach przestrzeni łazienkowej. Równie ważne jak wygoda, są estetyka i ciekawy design.  Projektując przestrzeń łazienkową, architekci zwracają szczególną uwagę na dopasowanie wnętrza do stylu życia, upodobań oraz indywidualnych wymagań użytkowników takich jak wiek czy stan zdrowia.

Nowość na skalę światową, która może zrewolucjonizować rynek produktów łazienkowych,  stanowi wykończenie przeciwpoślizgowe KALDEWEI Secure Plus dedykowane emaliowanym powierzchniom prysznicowym w 12 wyjątkowych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Ta niemal niewidoczna dla oka struktura powierzchni przeciwpoślizgowej nie zakłóca wizualnej harmonii przestrzeni łazienki. Zastosowanie emaliowanej powierzchni prysznicowej z wykończeniem Secure Plus gwarantuje pewność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania w mokrej strefie prysznica. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest wygodne wejście i wyjście z brodzika zabudowanego w płaszczyźnie podłogi.

Estetyka i bezpieczeństwo z Secure Plus
Wykończenie KALDEWEI Secure Plus składa się z mieszaniny kwarcowo-piaskowej, która po naniesieniu na powierzchnię brodzika w procesie wypalania szlachetnej stali emaliowanej trwale wiąże się z podłożem. W ten sposób powstaje bardzo wytrzymała, jednolita powierzchnia, która zapewnia użytkownikom poczucie stabilności i bezpieczeństwa pod prysznicem. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że wykończenie Kladewei Secure Plus jest stopione z powierzchnią emalii, a przez to bardzo trwałe i niemal niewidoczne dla oka.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że można być pewnym doskonałej jakości produktów z logo KALDEWEI. Emaliowane powierzchnie prysznicowe zabudowywane w płaszczyźnie podłogi z wykończeniem Secure Plus charakteryzuje nowoczesny design, wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania oraz doskonałe własności materiału. Stal emaliowana KALDEWEI  jest surowcem bardzo trwałym, odpornym na uszkodzenia i zarysowania a przy tym łatwym do czyszczenia i bardzo higienicznym. Na gładkiej, szklistej, pozbawionej porów powierzchni emalii nie powstają najmniejsze zarysowania, w których mogłyby osadzać się cząsteczki brudu, kamień, bakterie czy grzyby. Dzięki firmie KALDEWEI z kąpieli pod prysznicem można korzystać bezpiecznie już nie tylko w swojej własnej łazience, ale również w obiektach użyteczności publicznej takich jak hotele, szpitale czy domy seniora, w których  muszą być spełnione szczególne standardy w zakresie higieny i bezpieczeństwa.

KALDEWEI - jakość produktów i innowacje techniczne
Wprowadzając na rynek nowy rodzaj wykończenia przeciwpoślizgowego o nazwie Secure Plus firma KALDEWEI po raz kolejny potwierdza swoją kompetencję w dziedzinie produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Producent od wielu lat prowadzi zaawansowane badania właściwości użytkowych emalii i z ogromnym wyczuciem stylu i odwagą w poszukiwaniu nowych rozwiązań, w znaczący sposób wpływa na rozwój rynku produktów sanitarnych na całym świecie. Szczególnym zainteresowaniem specjalistów z firmy KALDEWEI cieszą się badania nad różnego typu wykończeniami powierzchni stali emaliowanej takimi jak powierzchnie przeciwpoślizgowe częściowe i pełne oraz najnowsze wykończenie KALDEWEI Secure Plus, które w przyszłości pomogą dopasować właściwości produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

TÜV Rheinland potwierdza niniejszym, że produkt Secure Plus firmy KALDEWEI posiada właściwości antypoślizgowe zgodne z kategorią B dla stref mokrych przeznaczonych do chodzenia bosą stopą (DIN 51097) oraz kategorią R10 dla pomieszczeń i stref roboczych o zwiększonym ryzyku poślizgu (DIN 51130). Wykończenie przeciwpoślizgowe Secure Plus dostępne jest do brodzików z serii Conoflat, Superplan, Superplan Plus oraz Xetis we wszystkich barwach z programu Coordinated Coulours Collection.

"Źródło: KALDEWEI GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

Tekst
doc  |  1 MB
Wszystkie obrazy
zip  |  5 MB
< DIN A4
3 MB
DIN A4
2 MB